دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

دارالترجمه میدان انقلاب | دارالترجمه انقلاب | دفتر ترجمه رسمی سفرا آنلاین

شما می توانید با دارالترجمه رسمی سفرا آنلاین، از میدان انقلاب سفارش ترجمه رسمی را به صورت آنلاین انجام دهید. در این روش شما لازم نیست مراجعه حضوری داشته باشید. تنها با فشردن چند کلیک میتوانید سفارش ترجمه رسمی خوتان را تکمیل کنید. همچنین دارالترجمه سفرا، یک دارالترجمه تخصصی در زمینه ترجمه رسمی عربی، انگلیسی، ترکی استانبولی، ایتالیایی، آلمانی، روسی و فرانسه در میدان انقلاب است.


دارالترجمه میدان انقلاب

میدان انقلاب به علت رفت و آمد  و عبور و مرور بسیار،  یکی از میادین مهم شهر تهران محسوب می شود.  همچنین از گذشته میدان انقلاب به عنوان بورس دارالترجمه های رسمی در کشور شناخته می شده است.  دارالترجمه رسمی سفرا نیز در همین میدان واقع شده است.

همچنین ما قصد داریم سایر دارالترجمه های رسمی این نیز که در این میدان واقع شده‌اند را به شما مشتریان عزیز معرفی کنیم.

لیست دارالترجمه های میدان انقلاب:

1 دارالترجمه رسمی سفرا 518 میدان انقلاب
2 دارالترجمه رسمی دانشجو 477 منیری جاوید
3 دارالترجمه رسمی میرپارس 532 میدان انقلاب
4 دارالترجمه رسمی دانش فردا 176 میدان انقلاب
5 دارالترجمه رسمی رنسانس 1038 میدان انقلاب
6 دارالترجمه رسمی سفیر 480 میدان انقلاب
7 دارالترجمه رسمی گلستان 367 خیابان انقلاب
8 دارالترجمه رسمی تات 909 خیابان آزادی
9 دارالترجمه رسمی آبیز 332 میدان انقلاب
10 دارالترجمه رسمی گنجیان 355 میدان انقلاب

 

در اینجا ما برای شما نام 10 دارالترجمه ای که معتبر هستند را ذکر کردیم. همچنین شما می توانید از سایت سنام امورمترجمان رسمی نام بقیه دارالترجمه ها را نیز بیابید.

انواع دارالترجمه های میدان انقلاب

دارالترجمه عربی میدان انقلاب

به دلیل گستره روابط تجاری و اقتصادی و سیاسی ایران با کشورهای عربی منطقه،  ترجمه رسمی زبان عربی بسیار حائز اهمیت است.  همچنین دارالترجمه رسمی سفرا یکی از معدود دارالترجمه هایی است که زبان عربی را به عنوان زبان تخصصی در دفتر ترجمه خود دارد.  برای آشنایی بیشتر با زبان عربی مقاله دارالترجمه زبان عربی را مطالعه فرمایید.

دارالترجمه انگلیسی میدان انقلاب

انگلیسی،  زبان بین المللی کل دنیاست.  و تقریباً تمام کشورهای دنیا انگلیسی  و ترجمه انگلیسی را می پذیرند.  همچنین دارالترجمه رسمی سفرا نیز زبان انگلیسی را به عنوان زبان تخصصی در دفتر ترجمه خود می پذیرد.  برای اطلاعات بیشتر در مورد ترجمه رسمی انگلیسی مقاله مربوط به آن را مطالعه فرمایید.

دارالترجمه ایتالیایی میدان انقلاب

ایتالیا،  کشوری پیشرفته و متمدن  در اروپاست.  دانشگاه های کشور ایتالیا همه ساله دانشجویان  زیادی را از سراسر دنیا جذب می کند.  دانشجویان ایرانی نیز بسیار تمایل دارند که  پذیرش تحصیلی از دانشگاههای ایتالیا را اخذ نمایند.  به همین دلیل،  ترجمه رسمی ایتالیایی جزو پرکاربردترین شاخه های ترجمه رسمی می باشد.  دارالترجمه رسمی سفرا از معدود دارالترجمه هایی است که دارای دپارتمان تخصصی ترجمه رسمی زبان ایتالیایی است.

بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده ترجمه رسمی ایتالیایی مدارک خود را به دارالترجمه رسمی سفرا بسپارید. برای اطلاعات بیشتر در مورد دارالترجمه رسمی ایتالیایی می توانید به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

دارالترجمه روسی میدان انقلاب

سطح روابط روسیه و ایران،  از نظر اقتصادی،  تجاری، سیاسی و بین المللی  بسیار بالاست.  بنابراین ترجمه رسمی روسی،  یکی از پرکاربردترین شاخه های ترجمه رسمی در ایران است.   دارالترجمه رسمی  سفرا نیز دارای دپارتمان تخصصی زبان روسی است.  برای اطلاعات بیشتر در مورد این زبان آن می توانید به مقاله ترجمه رسمی روسی در سایت دارالترجمه رسمی سفرا مراجعه فرمایید.

دارالترجمه ترکی میدان انقلاب:

زبان ترکی،  به دو شاخه ترکی استانبولی و ترکی آذری تقسیم بندی می شود.  ترکی استانبولی عمدتاً شامل گویشوران کشور ترکیه می باشد.  و زبان ترکی آذری شامل گویشوران کشور جمهوری آذربایجان همچنین آذربایجان ایران میشود.

دارالترجمه رسمی سفرا،  دارای دپارتمان تخصصی  زبان ترکی استانبولی و ترکی آذربایجانی است:

دارالترجمه ترکی استانبولی میدان انقلاب:

ترکی ترکیه ای  یا ترکی استانبولی،  زبانی بسیار مهم برای ایرانیان است.  به دلیل اینکه روابط کشور ایران و کشور ترکیه بسیار در سطح بالایی قرار دارد.  بنابراین ترجمه رسمی ترکی استانبولی  شاخه پر کاربردی می تواند برای ترجمه رسمی باشد.  دارالترجمه رسمی سفرا  داروی دپارتمان تخصصی زبان ترکی استانبولی میباشد.  بنابراین شما مشتریان عزیز در صورتی که سفارش ترجمه رسمی ترکی استانبولی دارید،  این مرکز برای شما می تواند بسیار مفید باشد.  برای کسب اطلاعات بیشتر،  پیشنهاد می شود مقاله ترجمه رسمی ترکی استانبولی را مطالعه فرمایید.

دارالترجمه ترکی آذری (آذربایجانی) میدان انقلاب:

ترکی آذربایجانی یا آذری،  زبان بسیار پر اهمیت برای ایرانیان است.  به این علت که این زبان هم در داخل کشور ایران و هم در کشوری که در مرز شمال غربی کشور ایران است (جمهوری آذربایجان) گویشور دارد.  بنابراین پیشنهاد می‌شود تا حداقل سطح مبتدی این زبان را یک ایرانی مسلط باشد  تا بتواند  با هموطنان آذری زبان خود  ارتباط بگیرد همچنین می‌تواند،  موقعیت های اقتصادی خوبی برای خود بسازد.  در مورد ترجمه رسمی ترکی آذربایجانی،  لازم به ذکر است دارالترجمه رسمی سفرا دارای دپارتمان تخصصی زبان ترکی آذربایجانی میباشد.  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ترجمه رسمی ترکی آذربایجانی مراجعه فرمایید.

دارالترجمه آلمانی میدان انقلاب

آلمان،  یکی از کشورهای مقصد برای دانشجویان،  گردشگران، پزشکان و محققان است.  همچنین مقصد خوبی برای  مهاجران است. زبان آلمانی نیز یکی از پر کاربردترین زبان ها در دنیا است. به طوریکه این زبان در بسیاری از مدارس در داخل و یا خارج از کشور ایران تدریس می شود.

بنابراین اهمیت زبان آلمانی و ترجمه رسمی آن از این قسمت احراز می گردد. دارالترجمه رسمی یکی از معدود دارالترجمه هایی است که دپارتمان تخصصی زبان آلمانی را در خود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله ترجمه رسمی آلمانی را مطالعه فرمائید.

 

کلام آخر

با گسترش سطح تکنولوژی،  اینکه شما در کجای کشور باشید اهمیتی ندارد.  شما میتوانید از هر کجایی کشور و یا از هر کشوری از دنیا،  سفارش ترجمه رسمی خود را در سفرا آنلاین  ثبت نمایید.  بنابراین اگر در میدان انقلاب تهران و یا حومه آن هستید، نگران نباشید.  چرا که می توانید به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

همچنین تمایز دارالترجمه رسمی سفرا آنلاین این نسبت به دارالترجمه های آنلاین دیگر این است که تمام این زبان ها را به صورت تخصصی در دفتر ترجمه خود انجام میدهد.  که این از لحاظ مقرون به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ زمانی مشتریان عزیز بهینه است.

بنابراین دارالترجمه سفرا یک دارالترجمه با دپارتمان های تخصصی انگلیسی، عربی، ترکی استانبولی، ایتالیایی، آلمانی، روسی، فرانسه و ترکی آذربایجانی(ترکی آذری) است.