دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

ما طیف وسیعی ازخدمات را برای افراد، خانواده ها و کسب و کار ها ارائه می دهیم.

درباره سفرا

چندین سال سابقه با سُفرا

دارالترجمه رسمی سفرا (518)، از سال 1388 افتخار خدمت رسانی به مشتریان عزیز را دارد. دارالترجمه رسمی سفرا با 13 سال سابقه درخشان در خدمت مشتریان عزیز است. همچنین این دارالترجمه ابتدا دارالترجه تخصصی زبان عربی بود. سپس با گسترش نیروی کار، دپارتمان های زبان انگلیسی، ترکی استانبولی، آلمانی، ایتالیایی، فرانسه(فرانسوی)، روسی و ترکی آذربایجانی(ترکی آذری) را در دفتر ترجمه افتتاح نمود.
مترجم مسئول و مدیریت دارالترجمه رسمی سفرا، دکتر حمیدرضا حیدری، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی می باشد.

هدف ما

هدف اصلی دارالترجمه رسمی سفرا(518)، در وهله اول، کیفیت و صحت ترجمه رسمی و از همه مهم تر، رضایت مشتریان عزیزان است. این دارالترجمه، تقریبا تنها مرکزی است که برای تمام مدارک از تمام زبان ها، به صورت تخصصی به ترجمه مدارک می پردازد و در هیچ کدام از زبان ها وسطه ای در کار نیست!

بنابراین با خیال راحت می توانید به دارالترجمه رسمی سفرا اعتماد نمائید.
نگاه ما

دارالترجمه رسمی سفرا، نگاه مبتکرانه و نوینی در صنعت ترجمه رسمی کشور پیش گرفته است. و در راستای اصل مشتری مداری، در حال قدم برداشتن است. در واقع می توان گفت مهم ترین اصل برای ما ، رضایت مشتری است.

خدمات دارالترجمه سُفرا حاصل سال ها تجربه می باشد

خدمات دارالترجمه سُفرا به زبان های آلمانی, ارمنی, اسپانیایی, انگلیسی, ایتالیایی, ترکی آذری, ترکی استانبولی, روسی, ژاپنی, عربی, فرانسه ارائه می شود و در این سال ها در کنار شما هستیم.

کارمندان دارالترجمه آنلاین تهران سفرا
0 کارمند
زبان هایی که در دارالترجمه آنلاین فوری سفرا ارائه میشود
0 زبان مختلف
سابقه دفتر ترجمه رسمی سفرا
0 سال سابقه
در کنار ما به بهترین ها دست یابید

زمانی که شما مشتری عزیز، مدارک خود را جهت ترجمه به دارالترجمه رسمی سفرا، می سپارید این مدارک توسط بهترین و متخصص ترین مترجمان رسمی کشور با دقت و ظرافت به انجام می رسد. بنابراین، شما با ثبت سفارش در دارالترجمه رسمی سفرا، به بهترین ترجمه رسمی ممکن دست پیدا خواهید کرد.

خدمات سُفرا به صورت آنلاین و حضوری در ۷ روز هفته برای تهران و شهرستان‌ها به تمامی زبان‌ها انجام می شود.