دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

دارالترجمه ترکی آذری

در این صفحه تمامی اطلاعات لازم در زمینه تعرفه و ترجمه رسمی ترکی آذری و همچنین لیست بهترین دارالترجمه های ترکی آذری در تهران و یا دفتر ترجمه رسمی ترکی آذری به همراه آدرس و شماره تماس و آدرس وب سایت و نیز سفارتخانه های آذربایجان در ایران به همراه آدرس و شماره تماس و سایر اطلاعات ضروری آمده است

قیمت ترجمه رسمی مدارک منتخب به ترکی آذری

در ادامه هزینه ترجمه رسمی برخی از پرطرفدارترین مدارک را به زبان ترکی آذری مشاهده می‌کنید.

نزدیک‌ترین تاریخ تحویل در زبان ترکی آذری : سه روز بعد از تاریخ ثبت سفارش
تاریخ امروز : خرداد 28, 1403
نام مدرک قیمت ترجمه رسمی فارسی به آذرینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
شناسنامه630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
کارت ملی540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
هر نوع گواهی975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال 840,000 ریال600,000 ریال950,000 ریال
دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال 144,000 ریال 600,000 ریال 1,400,000 ریال
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال 348,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش حقوقی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 950,000 ریال

برای مشاهده قیمت دارالترجمه رسمی ترکی آذری و هزینه ترجمه تمام مدارک به زبان آذری به صفحه قیمت ترجمه رسمی مراجعه کنید.

لطفا در صورتی که نیاز به ترجمه رسمی آذری دارید، حتما این پادکست را به صورت کامل گوش دهید.
00.00
آشنایی با ترجمه آذری سفرا
  • آشنایی با ترجمه آذری سفرا
سفارش ترجمه فارسی به ترکی آذری
مراحل ترجمه ترکی آذری
در دارالترجمه رسمی سفرا
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ارسال اصل اسناد و مدارک به سفرا

امکان ارسال بدون مراجعه حضوری با استفاده از پیک

۱
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

مهر و امضا توسط مترجم رسمی
زبان روسی

۲
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

ثبت اسکن و ترجمه اسناد و‌ مدارک
در سامانه قوه قضاییه

۳
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ترجمه توسط مترجم رسمی

۴
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تایید توسط کارشناسان قوه قضاییه

۵
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تایید توسط کارشناسان وزارت امور خارجه

۶
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تحویل اصل و ترجمه اسناد به صاحب سند

۷
کاوه فضلی خلف
مترجم رسمی زبان ترکی آذری
مدیر دپارتمان زبان ترکی آذری دارالترجمه سفرا
مترجم رسمی ترکی آذری قوه قضائیه

به دلیل اهمیت بالای زبان ترکی آذری، دارالترجمه ترکی آذری سفرا، آمادگی لازم را برای ارائه ترجمه های تخصصی به مشتریان دارد. البته باید اشاره کرد که با وجود آنکه کسانی که ترکی آذری صحبت می کنند در کشور بسیار است، اما مترجم ترکی آذری که به صورت حرفه ای اقدام به ترجمه نماید، چندان زیاد نیست. بنابراین، اگر نیاز به ترجمه مدارک به ترکی آذری دارید، می توانید از خدمات دارالترجمه سفرا بهره مند شوید.

 

اهمیت دارالترجمه رسمی ترکی آذری

اهمیت دارالترجمه رسمی ترکی آذری برای کسانی که تجارت با کشور آذربایجان را انتخاب کرده اند، بسیار زیاد است. اهمیت این زبان برای کسانی که قصد تحصیل در باکو دارند و تاجرانی که قصد معاملات تجاری با کشور های حوزه قفقاز بالاخص آذربایجان رو دارند بسیار بالاتر است. و به طبع آن نیاز به ترجمه مدارک و اسناد تجاری ، حقوقی و تحصیلی به آذری رو پیدا میکنند.

 

مترجم ترکی آذری

مترجم ترکی آذری در سفرا، به خوبی می داند که با وجود آنکه زبان ترکی آذری و ترکی زبان های دیگر، دارای شباهت های اصلی بوده و از یک خانواده زبانی هستند، اما تفاوت های نوشتاری و گفتاری زیادی دارند. قبل از درخواست ترجمه مدارک به ترکی آذری، بایستی به مترجم توضیح دهید که قرار است ترجمه به کدام مرکز و کشور تحویل شود

 

ترجمه دقیق ترکی آذری

اگر برای اسناد و مدارک کار و تجارت خود و یا اسناد هویتی، به ترجمه ای دقیق نیاز دارید، می توانید به دارالترجمه رسمی ترکی آذری سفرا مراجعه کنید. در این دفتر ترجمه، خدمات ترجمه به صورت دقیق و صحیح ارائه شده و در صورت نیاز به تایید در وزارت امورخارجه و یا دادگستری، توسط کارشناسان سفرا، تاییدیه ها دریافت خواهد شد که در کنار قیمت ترجمه ترکی آذری ، هزینه های مربوط به تاییدیه نیز به شما اعلام خواهد شد.

از جمله مزیت های انجام ترجمه توسط مترجم ترکی آذری سفرا، می توان به موارد ذیل اشاره نمود.

  • مترجمان معتبر با آموزش تخصصی
  • گواهینامه بین المللی برای کیفیت بالا
  • تضمین بهترین قیمت برای خدمات ترجمه
  • ترجمه فوری و دقیق در مدت زمان مقرر آذری
دارالترجمه رسمی ترکی آذری محضری

دارالترجمه ترکی آذری محضری

سفرا یک دارالترجمه رسمی ترکی آذری مجاز و معتبر است که می تواند مدارک شما را به صورت محضری تحویل نماید. این مجموعه می تواند مطابق با استانداردهای بین المللی، با کیفیت ترین خدمات ترجمه مدارک به ترکی آذری را ارائه کرده و با اطمینان از صحت و دقت آن، به موقع، ترجمه ها را تحویل نماید. ترجمه است.

ضمن آنکه به عنوان دفتر ترجمه ترکی آذری، مترجمین تایید شده و قسم خورده را در اختیار دارد که دارای مجوز دفتر اسناد رسمی بوده و در زمینه خود دانش دارند. مترجمان ترکی آذری سفرا در قواعد املا و نگارش هر دو زبان مهارت و تسلط کافی داشته و به همین دلیل خدمات ترجمه بی عیب و نقص را در هر زمینه ای ارائه می کنند.

بهترین دفاتر ترجمه رسمی زبان ترکی آذری

دفتر ترجمه رسمی زبان ترکی آذری سفرا

دارالترجمه سفرا، از مراکز معتبر ترجمه است که به دلیل کیفیت بالای خدمات شناخته می شود. این دفتر ترجمه رسمی زبان آذری ، از مترجمانی متخصص و حرفه ای بهره می برد که آموزش های لازم در این خصوص را گذرانده و تجربه بالایی را در این حوزه کسب کرده اند. از آنجایی که این دفتر ترجمه توسط آقای دکتر حمید رضا حیدری ( عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی) مدیریت می شود، همواره ترجمه هایی دقیق و سریع را در اختیار مشتریان قرار می دهد. می توانید سفارش ترجمه رسمی و غیر رسمی مدارک خود را در سفرا ثبت کنید و در صورت نیاز، آنها را با تاییدیه های وزارت امور خارجه و دادگستری دریافت نمایید.

دفتر ترجمه رسمی زبان ترکی آذری سفرا

دارالترجمه رسمی زبان ترکی آذری هزاره سوم

دارالترجمه هزاره سوم، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان ترکی آذری است که فعالیت خود را از سال 1385 شروع کرده و خدمات ترجمه خود را در کیفیت بالایی و به صورت دقیق و سریع در اختیار مشتریان خود قرار داده است. اگر تصمیم دارید مدارک تحصیلی، کاری یا سفر خود را به زبان ترکی ترجمه کنید، می توانید اصل اسناد و مدارک را به این دارالترجمه ترکی آذری بفرستید و ترجمه هایی همراه با تاییدیه دریافت کنید.

دارالترجمه رسمی زبان ترکی آذری هزاره سوم

دارالترجمه زبان ترکی آذری اشراق

یکی دیگر از بهترین دارالترجمه های ترکی آذری، شبکه مترجمین اشراق است که با بهره مندی از اساتید دانشگاهی و مترجمانی متعهد و مجرب، از سال 1393 فعالیت خود را شروع کرده و علاوه بر ترجمه مدارک، اقدام به ترجمه متون تخصصی کتب و مقالات نیز نموده است. ضمن آنکه شرایطی را فراهم کرده است تا خدمات آنلاین ترجمه را نیز ارائه کند. بنابراین اگر محدودیت زمانی دارید، می توانید مدارک و متون خود را به صورت آنلاین ثبت سفارش کنید و مطابق با روند ترجمه در دارالترجمه زبان ترکی آذربایجانی اشراق، آنها را به موقع تحویل بگیرید.

دارالترجمه زبان ترکی آذری اشراق

دفتر ترجمه زبان ترکی آذری سورن

دفتر ترجمه رسمی زبان ترکی آذری سورن، از جمله دفاتر ترجمه ای است که دقت و کیفیت را در ارائه خدمات خود در اولویت قرار داده و مدارک مختلفی را ترجمه می نماید. از جمله اسنادی مانند مدارک هویتی، قراردادهای شرکتی و اسناد ثبتی حقوقی، متون تخصصی دانشگاهی و … را با سرعت و دقت بالایی ترجمه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد.

دفتر ترجمه زبان ترکی آذری سورن

دارالترجمه ترکی آذری داریان

دارالترجمه داریان، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان ترکی آذری است که با تکیه بر مترجمان متخصص و با تجربه خود، اقدام به ترجمه مدارک به صورت رسمی و غیر رسمی کرده است. تمامی مترجمان این مرکز، مورد تایید بوده و تجربه و تخصص بالایی دارند. اگر برای مدارک رسمی خود به تاییدیه های دادگستری و وزارت امور خارجه دارید، کارشناسان داریان آنها را برای شما پیگیر خواهند بود. همچنین قیمت ترجمه ترکی آذری نیز در این دارالترجمه ترکی آذری مطابق با مصوبه خواهد بود.

دارالترجمه ترکی آذری داریان

دفتر ترجمه ترکی آذری میرپارس

دفتر ترجمه رسمی زبان ترکی آذری میرپارس، از جمله دفاتر معتبری است که در صنعت ترجمه به صورت حرفه ای فعالیت داشته و از سال 1383 تاکنون، اولویت خود را بر رضایت مندی مشتریان قرار داده است. این مرکز که مدیریتی توانمند و مترجمانی متخصص دارد، همواره ترجمه های رسمی و غیر رسمی مدارک و اسنادی مانند مدارک هویتی یا متون دانشگاهی را با کیفیت بالا و دقت لازم انجام داده است. اگر برای ترجمه ها محدودیت زمانی دارید، می توانید از خدمات ترجمه فوری میرپارس بهره ببرید.

دفتر ترجمه ترکی آذری میرپارس

دارالترجمه رسمی ترکی آذری آذرین

دارالترجمه آذرین، یکی از بهترین دارالترجمه های ترکی آذری است که مترجمین با تجربه و متخصصی را در اختیار دارد که آموزش های لازم را برای ترجمه مدارک هویتی، حقوقی، قراردادی و علمی دیده اند. هر یک از آنها متناسب با تخصص خود، ترجمه هایی دقیق و صحیح را به مشتریان خود ارائه می کنند. یکی از دلایلی که مشتریان یک دفتر ترجمه را انتخاب می کنند این است که تعهد به تحویل به موقع داشته باشد. این دارالترجمه رسمی زبان ترکی آذربایجانی، به دلیل تجربه بالا و تخصص لازم، همواره در این امر زبانزد بوده است.

قیمت ترجمه رسمی در دارالترجمه رسمی ترکی آذری آذرین

دفتر ترجمه فدرال

دفتر ترجمه رسمی زبان ترکی آذری فدرال، ترجمه های باکیفیتی از اسنادحقوقی، مدارک هویتی، مدارک شغلی و … را تهیه و ارائه می کند. این دفتر ترجمه ترکی آذری، قیمت ترجمه ترکی آذری را مطابق با نرخ تعیین شده اعلام کرده و همواره سعی بر رضایت مندی مشتریان خود داشته است. اگر برای مدارک رسمی خود نیاز به تاییدیه دارید، می توانید آن را هنگام ثبت سفارش اعلام کنید. کارشناسان فدرال، در اسرع وقت اقدام خواهند کرد.

دفتر ترجمه فدرال

ترجمه مدارک به ترکی آذری

ترجمه مدارک به ترکی آذری در سفرا، با دقت کامل انجام می شود. به شکلی که هر مترجم ترکی آذری، متناسب با تخصص و تجربه خود اسناد را ترجمه کرده و در نهایت توسط کارشناسان بازبینی خواهد شد. سفرا استراتژی کارآمدی را ایجاد کرده است که هدف آن ارائه سفارشات سریع اما با کیفیت بالا با کمترین هزینه ممکن است.

دارالترجمه ترکی آذریسفرا قصد دارد شما را از هر نظر آسوده خاطر کرده و گزینه های پرداخت و تحویل متفاوتی را ارائه دهد. این دفتر ترجمه، رسالت خود را برای دسترسی به هر نقطه از جهان با خدمات ترجمه آنلاین قرار داده است.

خدمات مترجمی ترکی آذری

با خدمات مترجمی ترکی آذربایجانی، سفرا در بسیاری از فعالیت ها مانند جلسات رسمی، تشکیلاتی مانند نشست ها و سمپوزیوم ها، جلسات خصوصی و تماس های تلفنی در کنار شماست. ضمن آنکه می توانید روی پشتیبانی مترجم همراه این دارالترجمه حساب کنید. برای همراهی مهمانان خارجی خود می توانید از دفتر ترجمه سفرا برای پشتیبانی مترجم درخواست دهید.

همچنین، سفرا مترجم ترکی آذری تایید شده دفتر اسناد رسمی را نیز برای انواع معاملات اسناد رسمی مانند خرید و فروش، اعطای وکالت، معاملات ازدواج با اتباع خارجی، در اختیار شما خواهد گذاشت. دارالترجمه ترکی آذربایجانی سفرا، پشتیبانی مترجم را به تمام زبان های دنیا ارائه می دهد.

مترجم برای معاملات فروش ملک

مترجمان ترکی آذری،  برای معاملات فروش سند مالکیت، تخصص کامل را دارند. آنها اطمینان می دهند که با پشتیبانی مترجم در معاملات خرید و فروش مشتریان خارجی، کلیه معاملات به راحتی انجام می شود. به همین ترتیب، برای کلیه معاملات سند مالکیت، پشتیبانی های لازم را ارائه می کند.

تعهد دفتر ترجمه ترکی آذری

سفرا به عنوان یک دارالترجمه ترکی آذری، تعهد لازم را داشته و در تلاش است تا انتظارات مشتریان را به بهترین نحو ممکن برآورده نماید. در این زمینه، تلاش می کند تا به درخواست مشتریان خود برای ترجمه مدارک ترکی آذری با بالاترین کیفیت پاسخ دهد.

این دفتر به لطف تسلط تعداد قابل توجهی مترجم ترکی آذری حرفه ای خود به قواعد املا و دستور زبان در زبان های ترجمه ترکی آذری، ترجمه های دقیقی را به مشتریان ارائه می کند.

هزینه ترجمه ترکی آذری

قیمت ترجمه ترکی آذری در دارالترجمه سفرا کاملا مناسب است. در صورتی که برای تجارت، کار و تحصیل، به ترجمه مدارک به ترکی آذری نیاز دارید می توانید با کارشناسان سفرا در تماس باشید. در برخی از موارد، دریافت ترجمه اسناد به این زبان الزامی است.

دارالترجمه ترکی آذری، برای اسناد بانکی، اسناد دادگاه، قراردادها، سوابق کیفری، دفاتر حساب، گذرنامه، گواهی اقامت، مدرک تحصیلی، گواهی ازدواج و شناسنامه، ترجمه ترکی آذربایجانی محضری را ارائه خواهد کرد. ترجمه های محضری توسط مراجع رسمی پذیرفته می شود.

منبع

آدرس سفارت آذربایجان در تهران 

  آدرس سفارت: تهران، پاسداران، خيابان نيستان سوم، كوچه راستوان، پلاك 16 – كدپستي: 1944965114

تلفن:  982122554255+ ، 982122558299+ 

فاكس: 982122558183+

آدرس پست الكترونيكي: az.embassy.tehran@gmail.com  

وبسایت: https://tehran.mfa.gov.az/ir

ویدئو ترجمه فارسی به ترکی آذربایجانی

خدمات سُفرا به صورت آنلاین و حضوری در ۷ روز هفته برای تهران و شهرستان‌ها به تمامی زبان‌ها انجام می شود.

نام مدرک نرخ ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه شناسنامه 630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه کارت ملی 540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه 720,000 ریال 288,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند ازدواج 1,755,000 ریال 702,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه پاسپورت 840,000 ریال 336,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهینامه رانندگی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت پایان خدمت 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دفترچه بیمه 750,000 ریال 300,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند طلاق 2,025,000 ریال 810,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی و گزارش پزشکی و پزشکی قانونی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
تقدیر نامه و لوح سپاس یا حکم قهرمانی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت واکسیناسیون 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی فوت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی تجرد720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت نظام پزشکی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از ایران1,000,000 ریال 400,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی بزرگ900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی کوچک900,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه مرخصی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت بازرگانی هوشمند720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ولادت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت نظام مهندسی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت معافیت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از خارج150,000 ریال 600,000 ریال --
شناسنامه سلامت دانش آموز4,00,000 ریال 1,600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز دفن975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک هزینه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال348,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تاسیس1,305,000 ریال 522,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
جواز کسب1110,000 ریال 444,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
گواهی های مالیاتی1,260,000 ریال 504,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه بهره برداری1,725,000 ریال 690,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه پروانه مطب 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه مهندسی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اظهارنامه وتقاضانامه ثبت شرکتها2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اساسنامه ثبت شرکت ها 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
لیست بیمه کارکنان975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مدارک حسابرسی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترازنامه شرکتهاواظهارنامه مالیاتی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
صورت جلسه2,000,000 ریال 800,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ثبت علائم تجاری یا ثبت اختراع1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز تاسیس1,710,000 ریال 684,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
شرکت نامه2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه وکالت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
بارنامه گمرکی1,830,000 ریال 732,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت مباشرت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه پایان ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه دفترچه ای یا شناسنامه ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
موافقت اصولی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی کارگاه1,380,000 ریال 552,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه فیش حقوقی 975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال408,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
قبوض آب و برق و تلفن و مالیات900,000 ریال 360,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A5 975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A4 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سابقه بیمه با ریز دستمزد 1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع گواهی یا سپرده بانکی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرینت های بانکی990,000 ریال 396,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی تمکن مالی 1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم بازنشستگی660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه های کسب پزشکی و داروخانه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش مستمری660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم افزایش حقوق1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع اوراق مشارکت و اوراق قرضه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز اشتغال به کار660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه نشر و انتشارات1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مالیات بر ارث1,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک قیمت ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
هر نوع گواهی975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال840,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت دفترچه ای1,710,000 ریال 684,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سند وسایط نقلیه سبک 1,125,000 ریال 450,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
انواع قرارداد1,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه ومبایعه نامه وبنچاق وقولنامه رسمی +برگ بزرگ1,305,000 ریال 522,000 ریال --
اقرار نامه یا تعهدنامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A41,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم کارگزینی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه با کد رهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
ارزیابی املاک1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مبایعنامه با کدرهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
سند معین نشده یا غیر تیپ2,700 ریال 1,080 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
رضایتنامه و صلح نامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دادنامه و رای دادگاه2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ابلاغیه و اخطار قضایی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استعلام ثبت اسناد900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استشهادیه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه جلب یا احضاریه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم اعضاء هیئت علمی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ سبز گمرکی یک رو1,695,000 ریال 678,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی حصر وراثت1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A31,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گزارش ورود و خروج از کشور660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دفترچه وکالت1,350,000 ریال 540,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قیم نامه1,665,000 ریال 666,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریز مکالمات تلفن825,000 ریال 330,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرونده حقوقی2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سند وسایط نقلیه سنگین1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره 1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال144,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دیپلم دبیرستان یا مدرک پیش دانشگاهی 750,000 ریال 300,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریز نمره دبیرستان یا پیش دانشگاهی 330,000 ریال 132,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی های صادره از سازمان فنی و حرفه ای یک رو 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی اشتغال به تحصیل660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریزنمرات سالانه مقاطع شامل ابتدایی راهنمایی و متوسطه 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ریز نمرات660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سرفصل دروس دانشگاهی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارنامه توصیفی ابتدایی1,005,000 ریال 402,000 ریال --