دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
 

راهنمای نحوه تایید مدارک وزارت بهداشت

راهنمای نحوه تایید مدارک وزارت بهداشت

در این راهنمای نحوه تایید مدارک وزارت بهداشت، به شما خواهیم گفت که برای اخذ تاییدیه وزارت بهداشت برای مدارک تحصیلی چه مراحلی را باید پشت سر بگذارید. در نظر داشته باشید گه گرفتن تایید وزارت بهداشت تنها با دانشنامه و ریزنمراتی که از دانشگاه تحصیل خود دریافت کردید و برگه تسویه حساب دانشگاه، انجام پذیر است. شما می توانید پس از دریافت تاییدیه، برای ترجمه مدارک تحصیلی پزشکی از خدمات دارالترجمه سفرا بهره مند شوید. ضمن آن که هزینه ترجمه مدارک تحصیلی پزشکی در این دفتر ترجمه کاملا مناسب است.

راهنمای نحوه تایید مدارک وزارت بهداشت

تایید مدارک وزارت بهداشت برای رشته‌ های پزشکی و پیراپزشکی

توجه داشته باشید که شما به تایید مدارک وزارت بهداشت برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی نیاز خواهید داشت. همچنین برای ترجمه اسنادی همچون پروانه مطب، پروانه تاسیس داروخانه و دیگر مدارکی که هنگام فارغ التحصیلی از وزارت بهداشت دریافت کرده اید، تاییدیه این وزارت خانه را نیاز دارید.

مطابق راهنمای نحوه تایید مدارک وزارت بهداشت، بایستی در کنار اخذ تاییدیه وزارت، اصل ریزنمرات و دانشنامه را نیز همراه داشته باشید. ارائه اصل مدارک ممهور به دانشگاهی که در آن تحصیل کرده اید، می تواند روند ترجمه اسناد و مدارک تحصیلی و دریافت تاییدیه ها را سریع تر نماید.

راهنمای نحوه تایید مدارک وزارت بهداشت

اخذ تایید مدارک وزارت بهداشت

جهت اخذ تاییدیه وزارت بهداشت برای مدارک تحصیلی و مهر تایید این وزارت خانه، لازم است که اصل مدارک تحصیلی خود را به ساختمان وزارت بهداشت برده و مراحل اداری را مطابق با روند اعلام شده پست سر بگذارید و مهر و امضای مربوطه را نیز هنگام گرفتن تایید وزارت بهداشت دریافت کنید.

آدرس وزارت بهداشت

شهرک قدس (شهرك غرب)، بلوار فرحزادی، بلوار ایوانک، ساختمان مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

سامانه پاسخگویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

۱۴۹۰

وب سايت

  www.behdasht.gov.ir

توجه داشته باشید که می توانید پس از گذراندن مراحل فوق و اخذ تاییدیه، می توانید برای ترجمه مدارک تحصیلی پزشکی از خدمات دارالترجمه رسمی سفرا بهره مند شوید. همچنین از جمله مدارکی که باید همراه داشته باشید می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • اصل دانشنامه
  • اصل ریزنمرات
  • مجوز تحویل مدرک تحصیلی

در نظر داشته باشید برای اخذ تاییدیه وزارت بهداشت برای مدارک تحصیلی، ابتدا باید تایید مقاطع پایین تر را دریافت کنید. همچنین پروسه تایید مدارک در دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت علوم تفاوت دارد. توصیه می شود برای جلوگیری از اتلاف وقت خود، راهنمایی های لازم را برای گرفتن تاییدیه ها دریافت کرده و سپس مدارک خود را به یک دفتر ترجمه مطمئن و رسمی بسپارید.

هزینه ترجمه مدارک تحصیلی پزشکی

ترجمه مدارک تحصیلی پزشکی با تاییدات دادگستری و خارجه

در صورتی که مطابق با راهنمای نحوه تایید مدارک وزارت بهداشت، برای ترجمه مدارک تحصیلی به تاییدات دادگستری و خارجه نیاز دارید، می توانید اصل دانشنامه و ریزنمرات خود را به دارالترجمه رسمی سفرا ارائه نمایید تا ترجمه ای دقیق و با کیفیت را از مترجمان متخصص و با تجربه سفرا دریافت نمایید.

باید اشاره کنیم که پس از گرفتن تایید وزارت بهداشت، در صورت درخواست ترجمه رسمی به همراه تایید وزارت دادگستری و امور خارجه را داشته باشید، مبلغی به هزینه ترجمه مدارک تحصیلی پزشکی اضافه خواهد شد. مترجمان سفرا می توانند مطابق با زمان مقرر شده و با هزینه ای مناسب، ترجمه اسناد شما را انجام دهند.

در نظر داشته باشید که قبل از هر اقدامی و برای جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافه، از مرجع رسمی که می خواهید ترجمه مدارک خود را تحویل نمایید سوال کنید که آیا تاییدیه های وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز است یا خیر.

هزینه ترجمه مدارک تحصیلی پزشکی

برای اطلاع از هزینه ترجمه مدارک تحصیلی پزشکی، می توانید با کارشناسان سفرا تماس بگیرید. در این دارالترجمه رسمی، تعرفه ترجمه مطابق با نرخنامه قوه قضاییه تعیین شده و هزینه اضافه ای دریافت نمی شود. در نظر داشته باشید که مطابق با راهنمای  تاییدیه مدارک، لازم است که تاییدیه وزارت بهداشت برای مدارک تحصیلی شما دارای مهر وزارت بهداشت بوده و هنگام ارائه برای ترجمه مدارک، بایستی اصل آن به دفتر ترجمه ارائه شود.