دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

دارالترجمه ترکی استانبولی

در این صفحه تمامی اطلاعات لازم در زمینه قیمت و تعرفه ترجمه رسمی زبان ترکی استانبولی و همچنین لیست بهترین دارالترجمه های ترکی استانبولی در تهران و یا آنلاین به همراه آدرس و شماره تماس و آدرس وب سایت و نیز سفارتخانه و کنسولگری های ترکیه در ایران به همراه آدرس و شماره تماس و سایر اطلاعات ضروری آمده است

قیمت ترجمه رسمی مدارک منتخب به ترکی استانبولی

در ادامه هزینه ترجمه رسمی برخی از پرطرفدارترین مدارک را به زبان ترکی استانبولی مشاهده می‌کنید.

نزدیک‌ترین تاریخ تحویل در زبان ترکی استانبولی : سه روز بعد از تاریخ ثبت سفارش
تاریخ امروز : خرداد 28, 1403
نام مدرک قیمت ترجمه رسمی فارسی به ترکینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
شناسنامه630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
کارت ملی540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
هر نوع گواهی975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال 840,000 ریال600,000 ریال950,000 ریال
دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال 144,000 ریال 600,000 ریال 1,400,000 ریال
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال 348,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش حقوقی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 950,000 ریال

برای مشاهده قیمت ترجمه ترکی استانبولی و هزینه ترجمه تمام مدارک به زبان ترکی استانبولی به صفحه قیمت ترجمه رسمی مراجعه کنید.

لطفا در صورتی که نیاز به ترجمه رسمی ترکی استانبولی دارید، حتما این پادکست را به صورت کامل گوش دهید.
00.00
آشنایی با ترجمه ترکی استانبولی سفرا
  • آشنایی با ترجمه ترکی استانبولی سفرا
سفارش ترجمه فارسی به ترکی استانبولی
مراحل ترجمه ترکی استانبولی
در دارالترجمه رسمی سفرا
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ارسال اصل اسناد و مدارک به سفرا

امکان ارسال بدون مراجعه حضوری
و با استفاده از پیک سفرا

۱
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ترجمه توسط مترجم رسمی

زبان ترکی استانبولی در قالب مورد تایید دادگاه

۲
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

مهر و امضا توسط مترجم رسمی
زبان ترکی استانبولی

۳
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

ثبت اصل و ترجمه اسناد و مدارک
در سیستم رسمی قوه قضاییه

۴
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تایید توسط مترجمان رسمی
قوه قضاییه

۵
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

ارسال به وزارت امور خارجه

۶
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تحویل اصل و ترجمه اسناد
به صاحب سند

۷
کاوه فضلی خلف
مترجم رسمی زبان ترکی استانبولی
مدیر دپارتمان زبان ترکی استانبولی دارالترجمه سفرا
مترجم رسمی ترکی استانبولی قوه قضائیه
مدرس زبان ترکی استانبولی در سفارت ترکیه در تهران

دارالترجمه ترکی استانبولی، در راستای ترجمه رسمی اسناد و مدارک به زبان ترکی استانبولی، خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد که در کمترین زمان قابل تحویل است. امروزه، بسیاری از برنامه های سفر به خارج از کشور به مقاصد مختلفی همچون تحصیل، کار و یا گردشگری، ترکیه است که برای برنامه های 90 روزه نیاز به ویزا ندارد. بنابراین، اگر نیاز به ترجمه فوری ترکی استانبولی دارید، می توانید به دفتر ترجمه ترکی استانبولی سفرا مراجعه کرده و قیمت ترجمه مدارک به ترکی را از ایشان سوال کنید.

ترجمه دقیق در دارالترجمه ترکی استانبولی

ترجمه دقیق در دارالترجمه ترکی استانبولی، می تواند این امکان را برای شما فراهم کند تا مدارکی با صحت و دقت بالا به مراجع مهاجرتی و یا مراکز آموزشی و شغلی ارائه دهید. در واقع، ترکیه با توجه به موقعیت خود در شرقی ترین قسمت اروپا و غربی ترین قسمت خاورمیانه، فرصت های امیدوارکننده ای را برای شرکت هایی که به دنبال گسترش در بازارهای بین المللی هستند، ارائه می دهد.

ترکیه با اقتصاد باز و باثبات در حال حاضر سریع ترین بازار در حال رشد جهان و در میان کشورهای تازه صنعتی شده است. بنابراین، ترجمه مدارک به ترکی استانبولی یک تلاش منطقی برای رشد است تا با بومی سازی کسب و کار خود به بازار ترکیه گسترش یابد.

ترجمه فوری ترکی استانبولی

ترجمه فوری ترکی استانبولی می تواند چالش برانگیز باشد، زیرا نیازمند در نظر گرفتن عواملی مانند گویش و تفاوت های منطقه ای است. دارالترجمه سفرا، به عنوان دفتر ترجمه ترکی استانبولی، در خدمات ترجمه ترکی، با تیم بزرگ خود از مترجمان حرفه ای، حساسیت های فرهنگی و ویژگی های منطقه ای را درک می کند.

بهترین دفاتر ترجمه رسمی زبان ترکی استانبولی

دفتر ترجمه رسمی ترکی استانبولی سفرا

دفتر ترجمه سفرا از جمله بهترین دارالترجمه ترکی استانبولی هایی است که با سابقه فعالیت گسترده و با کیفیت، اعتبار و شهرت بالایی را کسب کرده است. این مجموعه که از سال 1388 فعالیت خود را با مترجمانی حرفه ای آغاز کرده است، به عنوان دفتر ترجمه زبان ترکی استانبولی در تهران شناخته شده و مدارک و اسناد کاری، هویتی، تحصیلی و متون تخصصی را با دقت و صحت ترجمه می کند. در صورتی که به تاییدیه های وزارت امور خارجه و دادگستری نیاز دارید، می توانید از خدمات این دفتر ترجمه بهره مند شوید. مترجمان رسمی سفرا، مدارک هویتی و حقوقی شما را به صورت رسمی ترجمه کرده و همراه با تایید تحویل می دهند.

دفتر ترجمه رسمی ترکی استانبولی سفرا و دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی سفرا

دارالترجمه رسمی زبان ترکی استانبولی الف

دارالترجمه رسمی الف، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان ترکی استانبولی محسوب می شود که به صورت آنلاین نیز فعالیت داشته و دارای اپلیکیشن ثبت سفارشات ترجمه می باشد. این روند باعث شده است تا درخواست مشتریان سریع تر انجام شده و در هر زمان و مکانی قابل اجرا باشد. بنابراین، می توانید ترجمه رسمی مدارک خود را در این دفتر ترجمه دریافت کنید.

دارالترجمه رسمی زبان ترکی استانبولی الف

دارالترجمه زبان ترکی استانبولی درسا

دارالترجمه درسا، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان ترکی استانبولی محسوب می شود که ترجمه رسمی مدارک، کتاب، فیلم و مقالات را انجام داده و ترجمه شفاهی را ارائه می کند. همچنین، ترجمه های تخصصی به  همراه تاییدیه های کامل زیر نظر مترجمین حرفه ای انجام می شود. ضمن آنکه هزینه ترجمه در این دارالترجمه رسمی زبان ترکی استانبولی، مطابق با مصوبه های تعیین شده بوده و کاملا مناسب است.

دارالترجمه زبان ترکی استانبولی درسا

دفتر ترجمه ترکی استانبولی شریعتی

دفتر ترجمه شریعتی، از دیگر مراکز معتبر ارائه خدمات ترجمه است که مترجمانی حرفه ای را در اختیار دارد. ترجمه های رسمی و غیر رسمی توسط این دفتر ترجمه رسمی زبان ترکی استانبولی انجام می شود و در صورت نیاز همراه با تاییدیه به مشتری تحویل خواهد شد. اگر قصد تجارت با کشورهای ترکی زبان را دارید و ترجمه مدارک برایتان اهمیت دارد، می توانید خدماتی با بالاترین کیفیت را از این مرکز ترجمه دریافت کنید. در صورتی که محدودیت زمانی دارید، کافی است با کارشناسان دارالترجمه شریعتی مطرح کنید تا ترجمه شما در مدت زمان کوتاهی آماده تحویل شود.

دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی و دفتر ترجمه ترکی استانبولی شریعتی

دارالترجمه مرکزی تهران

یکی از بهترین دارالترجمه های زبان ترکی استانبولی، دارالترجمه مرکزی تهران است که فعالیت خود را از سال 1382 با تکیه بر مدیریتی قوی و مترجمان حرفه ای شروع کرده است. این دارالترجمه زبان ترکی استانبولی، با شبکه مترجمانی که در اختیار دارد، ترجمه هایی سریع و دقیق را در اختیار مشتریانش در هر منطقه قرار می دهد. ضمن آنکه در کنار تمرکز خود بر صحت ترجمه ها، نرخ ترجمه را نیز کاملا مناسب و طبق هزینه های تعیین شده در نظر می گیرد.

دارالترجمه مرکزی تهران

دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی آتا

دارالترجمه رسمی آتا، به عنوان دفتر ترجمه رسمی ترکی استانبولی معتبر در تهران فعالیت داشته و خدمات ترجمه خود را بر روی ارائه بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان قرار داده است. ضمن آنکه آمادگی آن را دارد تا در جهت رضایت مندی و رفاه مشتریان، برای اخذ تاییدیه های وزارت امور خارجه، دادگستری و سفارت ها اقدام کند. می توانید مدارک و اسناد خود را به این دفتر ترجمه ترکی استانبولی بسپارید و با خیالی آسوده آن ها را به ارگان ها مربوطه در هر نقطه از کشورهای ترکی زبان ارائه کنید. مدارکی همچون اسناد هویتی از قبیل شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج و… توسط مترجمان رسمی ترجمه شده و همراه با تایید به مشتریان تحویل می شود.

دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی آتا

دفتر ترجمه ترکی استانبولی رنسانس

دارالترجمه رنسانس، با تکیه بر مدیریتی با تجربه و مترجمانی متخصص و حرفه ای، توانسته است در طول سالهای فعالیت خود، ترجمه های با کیفیتی را در ترجمه رسمی و غیر رسمی ارائه کند. این دارالترجمه رسمی زبان ترکی استانبولی، همواره به تحویل ترجمه هایی دقیق و باکیفیت تمرکز داشته و متعهد بوده است که در زمان تعیین شده، اسناد و مدارک ترجمه شده را تحویل نماید. مترجمان این دفتر ترجمه زبان ترکی استانبولی، در سطح بین المللی تجربه داشته و قادر هستند تا ترجمه های شفاهی را نیز ارائه کنند.

دفتر ترجمه ترکی استانبولی رنسانس

دارالترجمه ترکی استانبولی مکس

دارالترجمه رسمی مکس ترنسلیت، به عنوان دفتر ترجمه تخصصی زبان ترکی استانبولی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده و با اندوخته ای از تجربه در طول این سالها، به یکی از معتبرترین مراکز ترجمه رسمی و فوری تبدیل شده است. تمامی مترجمان این مرکز، تجربه کافی و تخصص مورد نیاز در این زبان را داشته و مورد تایید سفارت قرار گرفته اند. اگر به ترجمه هایی فوری نیاز دارید، می توانید از خدمات این دفتر ترجمه بهره مند شوید.

دارالترجمه ترکی استانبولی مکس

بومی سازی ترجمه مدارک 

از آنجایی که ترکی زبانی غنی از نمادها، سنت ها و قراردادهای فرهنگی است، دارالترجمه ترکی استانبولی سفرا تعهد می کند که به این تفاوت های فرهنگی توجه ویژه ای داشته و در بومی سازی ترجمه مدارک به ترکی استانبولی اقدامات لازم را انجام دهد.

تیم مترجمان این دفتر که هر کدام در زمینه کاری خود متخصص هستند، مهارت تولید متنی با معیارها و استانداردهای تعیین شده در زبان مقصد را دارند. استانداردهای کنترل کیفی این دارالترجمه زبان ترکی استانبولی، ترجمه سریع، قابل اعتماد و معتبر را به زبان ترکی ارائه و تضمین می کند.

با ارائه ترجمه دقیق و بومی سازی شده محتوا، به شما کمک خواهد شد تا حضور خود را در بازار بین المللی افزایش دهید و به مشتریان جدید دست یابید. چه در حال ترجمه یک سند یا یک وب سایت کامل باشید، مترجمان به شما کمک می کنند تا با موفقیت تصویر برند خود را به بازارهای ترک زبان منتقل کنید.

خدمات ترجمه ترکی سفرا

در شرکت خدمات ترجمه ترکی سفرا، به لطف خدمات برجسته زبان ترکی و تجربه ارزشمند سال ها فعالیت در این حوزه، این احتمال را ایجاد می کنند که مخاطبان هدف ترک، محصولات یا خدمات شما را به زبان ترکی خریداری کنند. شهرت بی ‌رقیب این دارالترجمه زبان ترکی استانبولی، در بازار جهانی ترجمه ترکی، قدرتمندترین ابزار برای معرفی بهتر است.

دفتر ترجمه سفرا، خدمات ترجمه را در بسیاری از ترکیبات زبانی از ترکی یا به ترکی ارائه می دهد. زمینه های مختلف تخصصی، مانند موضوعات فنی، حقوقی، پزشکی، ادبیات و دانشگاهی را با توجه به مترجمان دفتر ترجمه ترکی استانبولی، در نظر می گیرد.

پشتیبانی دارالترجمه ترکی استانبولی

پشتیبانی دارالترجمه ترکی استانبولی برای کسب و کار و ارائه ترجمه ای دقیق، همواره از ارزش و اعتبار بالایی برخوردار است. در واقع، انجام تجارت در ترکیه یا به زبان ترکی زمانی آسان است که یک دفتر ترجمه ترکی داشته باشید که می توانید به آن اعتماد کنید..

ترجمه باکیفیت نیاز به تعهد زیادی دارد تا بهترین راه حل ها به مشتریان ارائه شود. در این دارالترجمه زبان ترکی استانبولی، بهترین ترجمه های قسم خورده و تایید شده را ارائه می دهد. رضایت مشتری همواره در اولویت بوده و ترجمه های سوگند خورده این دارالترجمه، امکان ارائه اسناد خاص ترجمه شده را با کلیه ضمانت های آن ارائه می دهد. ضمن آنکه قیمت ترجمه مدارک به ترکی کاملا مناسب در نظر گرفته می شود.

سوگندنامه در ترجمه مدارک به ترکی استانبولی

سوگندنامه در ترجمه مدارک به ترکی استانبولی، مبتنی بر ترجمه رسمی اسنادی است که نیاز به اعتبار قانونی دارند. هدف از این نوع ترجمه، تأیید صحت سند با امضا و مهر مترجم قسم خورده ای است که وزارت امور خارجه آن را به رسمیت شناخته و مجاز می داند. ترجمه به صورت کاغذی همراه با یک کپی از اصل ارائه می شود.

در دارالترجمه سفرا، مترجمان متخصص خدمات ترجمه اسناد حقوقی، اسناد دادگاه، اسناد محضری، گواهینامه ها و اساسنامه و دیگر مدارک حقوقی هستند تا بتوانید به سادگی به تجارت و معاملات خود با دیگر کشورها بپردازید.

دارالترجمه  قابل اعتماد

اعتماد به خدمات ترجمه سفرا تضمین می کند که نتیجه همیشه با بهترین کیفیت با قیمت های رقابتی و تحویل به موقع خواهد بود. سفرا یک دفتر ترجمه ترکی استانبولی جهانی است که راه حل ترجمه ترکی قابل اعتماد را برای مشتریان خود فراهم می کند.

برای رسیدن به این هدف، بر آنچه بهترین عملکرد است، تمرکز دارد. این دفتر ترجمه، یک تیم خود سازمانده با اهدافی ارزشمند است که در راستای رضایت مندی مشتریان قدم بر می دارد.

این دارالترجمه ترکی استانبولی، خدمات ترجمه ترکی خود را با آنچه در نتیجه همکاری مشتری با دانش و تجربه خود در زمینه های مختلف تخصصی آموخته است ترکیب می کند. هنگام برنامه ریزی دقیق برای تحویل ترجمه فوری ترکی استانبولی، نیز با تغییرات همگام می شود.

خدمات با کیفیت در دفتر ترجمه ترکی استانبولی

خدمات با کیفیت در دفتر ترجمه ترکی استانبولی انجام می شود. این دفتر تعهد دارد تا مطابق با تقاضای مشتری، ترجمه مدارک را صحیح و با دقت ارائه کند. می توان گفت، ارتباط قابل درک با زبان ترکی برای هر شرکتی که به رشد کسب و کار در بازار ترکیه توجه می کند، ضروری است.

خدمات سفرا برای ترجمه مدارک به ترکی استانبولی کامل است. این دارالترجمه، از رقبای خود پیشی گرفته تا بتواند به مشتریان خود کمک کند تا در بازارهای ترک زبان به خوبی بدرخشند. سفرا کاملا توانایی انجام هر پروژه ترجمه ترکی را که ارائه می کنید را دارد. مهم نیست که چقدر پیچیده باشد، هر بار شفافیت کاملی را در مدارک ترجمه شده خود مشاهده می کنید.

قیمت ترجمه ترکی استانبولی

قیمت ترجمه مدارک به ترکی در دارالترجمه ترکی استانبولی سفرا کاملا مناسب است. این نکته را در نظر داشته باشید که علیرغم آن که کامل کردن محتوای ترجمه شده به ترکی آسان نیست، اما مترجمان و کارشناسان این دفتر ترجمه، راه را برای انجام تجارت در بازارهای ترک زبان هموار می کند.

افراد حقیقی و حقوقی بسیاری به خدمات دفتر ترجمه ترکی استانبولی سفرا اعتماد دارند، زیرا می دانند که عملکرد ترجمه ترکی این دفتر، با کیفیت فوق العاده ارائه می شود.

لیست سفارتخانه و کنسولگری های ترکیه در ایران

سفارت ترکیه در تهران

آدرس سفارت ترکیه در تهران : ایران ، تهران، خیابان فردوسی، پلاک ۳۳۷

تلفن سفارت : ۰۲۱-۳۵۹۵۱۱۰۰

فکس سفارت : ۳۳۱۱۷۹۲۸

ایمیل سفارت : embassy.tehran@mfa.gov.tr

وب‌سایت سفارت ترکیه : سایت رسمی سفارت ترکیه (http://tehran.emb.mfa.gov.tr/Mission)

ساعات کاری سفارت ترکیه

روزهای یکشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۰۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ است.  روزهای جمعه و شنبه تعطیل است.

 

کنسولگری ترکیه در مشهد

آدرس کنسولگری ترکیه : مشهد، بلوار سجاد، خیابان گلایل، پلاک ۴۵، کنسولگری ترکیه

تلفن کنسولگری ترکیه : ۳۷۶۴۵۱۵۰ (۰۵۱)

فکس کنسولگری: ۳۷۶۲۰۰۳۱

وب‌سایت : meshed.bk.mfa.gov.tr

 

کنسولگری ترکیه در تبریز

آدرس کنسولگری : تبریز، کوی ولیعصر، خیابان فروغی، فلکه همافر، کوچه فرهنگیان، پلاک ۸، کنسولگری ترکیه

تلفن کنسولگری : ۳۳۲۷۱۸۸۲ (۰۴۱)

فکس کنسولگری : ۳۳۳۲۴۹۰۷

وب‌سایت : tebriz.bk.mfa.gov.tr

 

کنسولگری ترکیه در ارومیه

آدرس کنسولگری ترکیه : ارومیه، خیابان شهید دکتر بهشتی، پلاک ۳۰، کنسولگری ترکیه

تلفن کنسولگری : ۳۳۴۷۸۷۷۰ (۰۴۴)

فکس کنسولگری : ۳۳۴۶۹۵۹۵

وب‌سایت کنسولگری ترکیه : urumiye.bk.mfa.gov.tr

ویدئو ترجمه فارسی به ترکی استانبولی

خدمات سُفرا به صورت آنلاین و حضوری در ۷ روز هفته برای تهران و شهرستان‌ها به تمامی زبان‌ها انجام می شود.

نام مدرک نرخ ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه شناسنامه 630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه کارت ملی 540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه 720,000 ریال 288,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند ازدواج 1,755,000 ریال 702,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه پاسپورت 840,000 ریال 336,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهینامه رانندگی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت پایان خدمت 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دفترچه بیمه 750,000 ریال 300,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند طلاق 2,025,000 ریال 810,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی و گزارش پزشکی و پزشکی قانونی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
تقدیر نامه و لوح سپاس یا حکم قهرمانی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت واکسیناسیون 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی فوت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی تجرد720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت نظام پزشکی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از ایران1,000,000 ریال 400,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی بزرگ900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی کوچک900,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه مرخصی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت بازرگانی هوشمند720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ولادت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت نظام مهندسی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت معافیت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از خارج150,000 ریال 600,000 ریال --
شناسنامه سلامت دانش آموز4,00,000 ریال 1,600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز دفن975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک هزینه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال348,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تاسیس1,305,000 ریال 522,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
جواز کسب1110,000 ریال 444,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
گواهی های مالیاتی1,260,000 ریال 504,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه بهره برداری1,725,000 ریال 690,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه پروانه مطب 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه مهندسی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اظهارنامه وتقاضانامه ثبت شرکتها2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اساسنامه ثبت شرکت ها 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
لیست بیمه کارکنان975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مدارک حسابرسی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترازنامه شرکتهاواظهارنامه مالیاتی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
صورت جلسه2,000,000 ریال 800,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ثبت علائم تجاری یا ثبت اختراع1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز تاسیس1,710,000 ریال 684,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
شرکت نامه2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه وکالت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
بارنامه گمرکی1,830,000 ریال 732,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت مباشرت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه پایان ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه دفترچه ای یا شناسنامه ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
موافقت اصولی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی کارگاه1,380,000 ریال 552,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه فیش حقوقی 975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال408,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
قبوض آب و برق و تلفن و مالیات900,000 ریال 360,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A5 975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A4 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سابقه بیمه با ریز دستمزد 1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع گواهی یا سپرده بانکی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرینت های بانکی990,000 ریال 396,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی تمکن مالی 1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم بازنشستگی660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه های کسب پزشکی و داروخانه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش مستمری660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم افزایش حقوق1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع اوراق مشارکت و اوراق قرضه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز اشتغال به کار660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه نشر و انتشارات1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مالیات بر ارث1,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک قیمت ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
هر نوع گواهی975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال840,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت دفترچه ای1,710,000 ریال 684,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سند وسایط نقلیه سبک 1,125,000 ریال 450,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
انواع قرارداد1,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه ومبایعه نامه وبنچاق وقولنامه رسمی +برگ بزرگ1,305,000 ریال 522,000 ریال --
اقرار نامه یا تعهدنامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A41,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم کارگزینی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه با کد رهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
ارزیابی املاک1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مبایعنامه با کدرهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
سند معین نشده یا غیر تیپ2,700 ریال 1,080 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
رضایتنامه و صلح نامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دادنامه و رای دادگاه2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ابلاغیه و اخطار قضایی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استعلام ثبت اسناد900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استشهادیه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه جلب یا احضاریه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم اعضاء هیئت علمی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ سبز گمرکی یک رو1,695,000 ریال 678,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی حصر وراثت1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A31,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گزارش ورود و خروج از کشور660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دفترچه وکالت1,350,000 ریال 540,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قیم نامه1,665,000 ریال 666,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریز مکالمات تلفن825,000 ریال 330,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرونده حقوقی2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سند وسایط نقلیه سنگین1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره 1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال144,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دیپلم دبیرستان یا مدرک پیش دانشگاهی 750,000 ریال 300,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریز نمره دبیرستان یا پیش دانشگاهی 330,000 ریال 132,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی های صادره از سازمان فنی و حرفه ای یک رو 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی اشتغال به تحصیل660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریزنمرات سالانه مقاطع شامل ابتدایی راهنمایی و متوسطه 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ریز نمرات660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سرفصل دروس دانشگاهی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارنامه توصیفی ابتدایی1,005,000 ریال 402,000 ریال --