دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

دارالترجمه رسمی شیراز | دفتر ترجمه رسمی شیراز – خدمات ترجمه رسمی در شیراز

در این مقاله قصد داریم پیرامون دارالترجمه شیراز، ترجمه رسمی در شیراز، مترجم (مترجمان) رسمی شیراز بحث کنیم. دارالترجمه رسمی 518 (سفرا) مشتریان زیادی از شهر شیراز دارد. که عمدتا از محله های قصر دشت، معالی آباد (مالی آباد)، شهرک گلستان، عفیف آباد، آستانه، بلوار ارم و… می باشند. همچنین دارالترجمه سفرا متخصص در زمینه ترجمه رسمی انگلیسی، عربی، ترکی استانبولی، ترکی آذربایجانی، آلمانی، ایتالیایی، روسی و فرانسه (فرانسوی) است

دارالترجمه شیراز
دارالترجمه شیراز

شما میتوانید با سفارش از طریق وب سایت سامانه سفرا آنلاین،  سفارش خود را از شهر شیراز به صورت آنلاین ثبت نمایید.  دارالترجمه رسمی سفرا،  بزرگترین دارالترجمه رسمی کشور است.  که بدون واسطه و در سریعترین زمان قادر به  ترجمه رسمی کلیه مدارک  به زبانهای انگلیسی،  عربی،  ترکی استانبولی،  ایتالیایی،  آلمانی،  روسی،  فرانسه(فرانسوی)،  ترکی آذربایجانی (ترکی آذری) می باشد.

دارالترجمه رسمی سفرا تنها دارالترجمه ای است که برای تمامی این زبان ها دپارتمان تخصصی دارد.  در صورتی که سایر دارالترجمه ها به صورت واسطه این خدمات را انجام می دهند.

بنابراین اگر مقیم شیرازهستید.  نگران نباشید،  شما می توانید با چند کلیک در سامانه سفرا آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید تا ترجمه شما به بهترین نحو انجام شود.  پس همین حالا این کار را انجام دهید!

 


 

دارالترجمه در شیراز

شیراز، یک شهر توریستی و تاریخی در مرکز ایران است. که همه ساله تعداد زیادی گردشگر داخلی و خارجی دارد. امکان ندارد توریستی از خارج از کشور به ایران بیاید اما از شهر زیبای شیراز دیدن نکند. شیراز جاذبه های زیاد گردشگری و فرهنگی دارد که علت این استقبال بی نظیر گردشگران است. در زمان نگارش این مقاله، چند دارالترجمه در شیراز وجود دارد که البته بسیاری از این دارالترجمه ها برای انجام امور ترجمه در برخی زبان ها، مدارک را به تهران ارجاع میدهند. همیشه دغدغه هموطنان شیرازی ما این بوده است که دارالترجمه های مقیم شیراز پاسخگوی امور ترجمه رسمی شان نیستند. اما با وجود رشد تکنولوژی، این امر تا حد زیادی بر طرف شده است.

** شما می توانید از هرکجای شیراز، برای انجام ترجمه رسمی مدارک خود، در سایت سفرا آنلاین ثبت سفارش نمائید.**

دارالترجمه رسمی 518 (سفرا) مشتریان زیادی از شهر شیراز دارد. که عمدتا از محله های قصر دشت، معالی آباد (مالی آباد)، شهرک گلستان، عفیف آباد، آستانه، بلوار ارم و… می باشند.

همچنین اگر بخواهید از روشهای سنتی هم استفاده بکنید، چند دارالترجمه دیگر در شهر شیراز وجود دارد.  که البته این دارالترجمه ها،  اغلب واسطه هستند.  همچنین  اکثرا این دارالترجمه ها،  تنها یک زبان را می توانند خودشان پوشش دهند.  سایر زبان ها را به شهرهای مجاور نظیر تهران ارجاع می دهند.  که در آن صورت این از نظر اقتصادی و زمانی برای مشتریان عزیز بهینه نمیباشد.

انواع دارالترجمه ها در شهر شیراز

دارالترجمه انگلیسی شیراز

انگلیسی زبان بین المللی دنیاست.  در هر جای دنیا این زبان را به عنوان زبان بین المللی و قابل قبول میشناسند.  این زبان هرچند از نظر تعداد گویشور رتبه اول را ندارد.  اما رایج ترین زبان دنیاست.

اهمیت زبان انگلیسی،  بسیار واضح و بدیهی است.  بنابراین ترجمه رسمی انگلیسی رایج ترین ترجمه رسمی در در کشور است.  همچنین زبان بیشترین تعداد مترجم رسمی در کشور را دارد.  دارالترجمه رسمی سفرا دو مترجم رسمی انگلیسی دارند.  که این مترجمان رسمی ریاست دپارتمان تخصصی انگلیسی دفتر ترجمه رسمی سفرا را به عهده دارند.

دفتر ترجمه رسمی ۵۱۸ (سفرا)،  در قسمت قبل صحت سنجی شد.  حال قصد داریم،  صحت سنجی مترجمان رسمی انگلیسی دفتر ترجمه رسمی سفرا را انجام دهیم.  این صحت سنجی همانطور که گفتیم از سامانه سنام امور مترجمان رسمی قوه قضاییه گرفته می شود:

1 بابک ارسالی حاجی آقا انگلیسی:728 09123597309 66967491 تهران تهران میدان انقلاب- ضلع جنوب شرقی- بازار بزرگ کتاب- طبقه دوم- واحد5
2 مهدی رسولی انگلیسی:1224 09123597309 09126402561 تهران تهران میدان انقلاب- ضلع جنوب شرقی- بازار بزرگ کتاب- طبقه دوم- واحد5

دارالترجمه رسمی 518 (سفرا) مشتریان زیادی از شهر شیراز دارد. که عمدتا از محله های قصر دشت، معالی آباد (مالی آباد)، شهرک گلستان، عفیف آباد، آستانه، بلوار ارم و… می باشند.

دارالترجمه عربی شیراز

به علت گستره  روابط اقتصادی، تجاری و سیاسی ایران با کشورهای عربی منطقه،  زبان عربی بسیار در ایران مورد استفاده است.  همچنین در  خود ایران نیز عرب زبان وجود دارد.  این عرب زبان ها عمدتاً در شهرهای جنوبی کشور نظیر خوزستان و هرمزگان زیست می کنند.  بنابراین یادگیری زبان عربی نیز می تواند برای مردم ایران بسیار مفید باشد.  علاوه بر آن زبان عربی،  زبان دین اکثریت مردم ایران است.  که اهمیت این زبان را بسیار بالا میبرد. بنابراین ترجمه رسمی عربی در این شهر بسیار پر کاربرد است.  پس به شما تبریک می گوییم،  چرا که می توانید با استفاده از خدمات سفرا آنلاین،  این امر را به خوبی انجام دهید.

صحت سنجی را برای مترجم رسمی زبان عربی دفتر ترجمه رسمی سفرا(دکتر حمیدرضا حیدری) انجام می دهیم:

1 حمیدرضا حیدری عربی:518 09123597309 66967491-66965734 تهران تهران میدان انقلاب- ضلع جنوب شرقی- بازار بزرگ کتاب- طبقه دوم- واحد5

شما می توانید از قصر دشت، معالی آباد (مالی آباد)، شهرک گلستان، عفیف آباد، آستانه، بلوار ارم و سایر محله های شیراز مدارک خود را در سفرا آنلاین ثبت سفارش می نمایید.

دارالترجمه آلمانی شیراز

در حال حاضر شهر شیراز مترجم رسمی آلمانی ندارد.  بنابراین در صورتی که مدرکی دارید که نیاز به ترجمه رسمی آلمانی دارد،  بایستی برای ترجمه آن را به شهرهای دیگر نظیر تهران ارجاع دهید.  در صورتی که مدرکی دارید که نیاز به ترجمه رسمی آلمانی دارد، می توانید سفارش خود را همین حالا در سفرا آنلاین ثبت نمائید. در صورتی که نیاز به مشاوره برای ترجمه رسمی آلمانی دارید همین الان با کارشناسان ما در قسمت تماس باما ارتباط بگیرید.

همچنین در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری  در این خصوص دارید مقاله ترجمه رسمی آلمانی را در همین سایت مطالعه فرمایید.

دارالترجمه رسمی سفرا دپارتمان تخصصی زبان آلمانی به مدیریت حسین حیدری دستجردی دارد. که البته،  قصد داریم صحت سنجی ادعا را نیز در همین جا انجام دهیم.  این صحت سنجی از طریق سایت سنام امورمترجمان رسمی قوه قضاییه انجام می گردد:

1 حسین حیدری دستجردی آلمانی:1219 09123597309 09023810511 تهران تهران میدان انقلاب- ضلع جنوب شرقی- بازار بزرگ کتاب- طبقه دوم- واحد5

شما می توانید از قصر دشت، معالی آباد (مالی آباد)، شهرک گلستان، عفیف آباد، آستانه، بلوار ارم و سایر محله های شیراز مدارک خود را در سفرا آنلاین ثبت سفارش می نمایید.

دارالترجمه ایتالیایی شیراز

همانند زبان آلمانی، شهر شیراز در حال حاضر مترجم رسمی آلمانی ندارد. بنابراین در صورتی که مدرکی دارید که نیاز به ترجمه رسمی آلمانی دارد، باید آن را به دفاتر ترجمه رسمی شهرهایی که که مترجم رسمی این زبان را دارند، مراجعه فرمائید. عموما مترجمان رسمی ایتالیایی در تهران هستند. اما لازم نیست برای اینکار به تهران سفر کنید. شما می توانید از سایت سفرا آنلاین سفارش ترجمه رسمی ایتالیایی خود را به صورت آنلاین ثبت نمائید.

همچنین دارالترجمه سفرا، مزیتی که نسبت به سایر دارالترجمه های تهران دارد اینست که جزو دفاتر ترجمه رسمی تخصصی ایتالیایی است. یعنی بدون واسطه ترجمه رسمی ایتالیایی شما انجام می شود.

در صورتی که نیاز به مطالب بیشتری در این زمینه دارید، پیشنهاد میکنیم مطلب دارالترجمه ایتالیایی را مطالعه فرمائید.

شما می توانید از قصر دشت، معالی آباد (مالی آباد)، شهرک گلستان، عفیف آباد، آستانه، بلوار ارم و سایر محله های شیراز مدارک خود را در سفرا آنلاین ثبت سفارش می نمایید.

مدیریت دپارتمان ایتالیایی دارالترجمه برعهده دکتر محمد حسین کیایی و شیما خان سفید است. که می توانید صحت این ادعا را از سایت سنام قوه قضائیه بیابید.

دارالترجمه ترکی استانبولی شیراز

گویشوران زبان ترکی استانبولی عمدتاً در کشور ترکیه واقع هستند.  شما می توانید سفارش ترجمه رسمی ترکی استانبولی خود را در سفر آنلاین ثبت نمایید.  همچنین برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله ترجمه رسمی ترکی استانبولی را مطالعه فرمایید.

مدیریت دپارتمان زبان ترکی استانبولی به عهده کاوه فضلی خلف است.  که می توانید آن را از سایت سنام امورمترجمان رسمی قوه قضاییه استعلام نمایید.

دارالترجمه ترکی آذربایجانی شیراز

گویشوران  زبان ترکی آذربایجانی یا آذری عمدتاً در کشور جمهوری آذربایجان همچنین استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در ایران آن زیست می کنند.  دارالترجمه رسمی سفرا دپارتمان تخصصی زبان ترکی آذربایجانی راهم در دفتر خود دارد.  برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله ترجمه رسمی ترکی آذربایجانی را مطالعه فرمایید.

مدیریت دپارتمان زبان ترکی آذربایجانی به عهده کاوه فضلی خلف است.  که می توانید آن را از سایت سنام امورمترجمان رسمی قوه قضاییه استعلام نمایید.

دارالترجمه روسی شیراز

سطح روابط روسیه و ایران،  از نظر اقتصادی،  تجاری، سیاسی و بین المللی  بسیار بالاست.  بنابراین ترجمه رسمی روسی،  یکی از پرکاربردترین شاخه های ترجمه رسمی در ایران است.   دارالترجمه رسمی  سفرا نیز دارای دپارتمان تخصصی زبان روسی است.  برای اطلاعات بیشتر در مورد این زبان آن می توانید به مقاله ترجمه رسمی روسی در سایت دارالترجمه رسمی سفرا مراجعه فرمایید.

مدیریت دپارتمان ترجمه رسمی زبان روسی به عهده دکتر حسین غلامی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و همچنین مترجم رسمی روسی قوه قضاییه است. اصالت این ادعا را نیز می توانید از سایت سنام امورمترجمان رسمی قوه قضاییه استعلام فرمایید.

1 حسین غلامی روسی:781 09123597309 02144086788 تهران تهران میدان انقلاب- ضلع جنوب شرقی- بازار بزرگ کتاب- طبقه دوم- واحد5

شما می توانید از قصر دشت، معالی آباد (مالی آباد)، شهرک گلستان، عفیف آباد، آستانه، بلوار ارم و سایر محله های شیراز مدارک خود را در سفرا آنلاین ثبت سفارش می نمایید.