دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
ترجمه پاسپورت به انگلیسی

ترجمه رسمی پاسپورت | هزینه ترجمه پاسپورت

یکی از مدارک مهمی که در بسیاری از برنامه های مهاجرتی مورد استفاده قرار می گیرد، ترجمه رسمی پاسپورت است. گذرنامه سند اصلی هویت فرد است. گذرنامه مدنی شامل اطلاعات شخصی از جمله نام کامل، تاریخ تولد، تاریخ و محل صدور گذرنامه، آدرس ثبت نام، اطلاعات مربوط به گذرنامه های صادر شده قبلی، وظیفه نظامی، ازدواج، فرزندان، گروه خونی و غیره را شامل می شود. در صورتی که به صورت فوری به این ترجمه نیاز دارید، می توان آن را به دفتر ترجمه سفرا سفارش داده و هزینه ترجمه پاسپورت را نیز از کارشناسان آن سوال کنید.

ترجمه رسمی پاسپورت به زبان آلمانی

اطلاعات ترجمه رسمی پاسپورت

اطلاعات ترجمه گذرنامه می بایست مطابق با مشخصات فرد در اصل مدارک باشد. این ترجمه حاوی اطلاعات شخصی به یک زبان خارجی است که دقیقا مطابق با اطلاعات اصل گذرنامه خواهد بود. مدت اعتبار ترجمه تا تغییر نسخه اصلی محدود نمی شود. پس از آن لازم است ترجمه مجدد انجام شود.

ترجمه گذرنامه یکی از پرتقاضاترین اسناد قانونی است. این سند باید از نظر شرایط قانونی صلاحیت داشته و عاری از اشتباهات تایپی و اصطلاحات باشد. در صورت وجود حداقل یک اشتباه در ترجمه، مسئولان مهاجرت می توانند صاحب پاسپورت را از ورود یا خروج از کشور منع کنند.

ترجمه فوری پاسپورت به ترکی

ترجمه گذرنامه برای کجاها نیاز است؟

ترجمه رسمی پاسپورت می تواند به کاهش استرس ناشی از سفر کمک کند. چه برای بازدید، تحصیل یا کار در خارج از کشور، بسیاری از مردم به گذرنامه و ترجمه آن نیاز خواهد بود. این یک سند مسافرتی بین المللی است که شما را در یک کشور خارجی می پذیرند.

در حالی که به نظر می رسد گذرنامه باید در هر کشوری به رسمیت شناخته و پذیرفته شود، ممکن است به ترجمه قانونی گذرنامه خود نیاز داشته باشید. ترجمه این سند باعث آرامش خاطر و سهولت سفر می شود و گاهی اوقات برای ورود به یک کشور لازم است.

هزینه ترجمه پاسپورت

برای دریافت ترجمه ای با کیفیت و اطلاع از هزینه ترجمه پاسپورت می توانید با کارشناسان سفرا در ارتباط باشید. ترجمه گذرنامه توسط مترجم حرفه ای این اطمینان را ایجاد می کند که دقت و صحت ترجمه های انجام شده در بالاترین سطح خود بوده و عاری از هر گونه اشتباه است. بنابراین می توانید با آسودگی خاطر، مدارک ترجمه شده خود را به مسئولان مهاجرتی و مراکز معتبر دولتی در سراسر جهان ارائه کنید.