دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
 

ترجمه رسمی اجاره نامه

ترجمه رسمی اجاره نامه با کد رهگیری

ترجمه رسمی اجاره نامه با کد رهگیری، یکی از مدارک مهمی است که هنگام اخذ ویزا باید به سفارت ارائه نمایید. این یکی از مدارک تمکن مالی است که در کنار دیگر مدارک شناسایی و شغلی، باید برای ارائه به سفارت آماده کنید. ترجمه اجاره نامه به انگلیسی نشان می دهد که متقاضی ویزا، دارای تمکن مالی بوده و از پس هزینه های خود بر می آید. در صورتی که نیاز به ترجمه اجاره نامه به آلمانی یا ترجمه اجاره نامه به ایتالیایی دارید، می توانید از خدمات دارالترجمه سفرا بهره مند شده و قیمت ترجمه رسمی اجاره نامه را نیز از ایشان جویا شوید.

ترجمه اجاره منزل یا شرکت

ترجمه اجاره نامه

همانگونه که اشاره شد، اجاره نامه به عنوان سند قانونی مطرح است که واگذاری ملک را در شرایط و مدت معینی مشخص می کند. در شرایطی که فرد نمی تواند ملکی را خریداری کند، برای اجاره آن اقدام کرده و با پرداخت مبلغی، می تواند به صورت موقت در آن ملک ساکن شود.

ترجمه اجاره نامه به انگلیسی

آیا در خارج از مرزها تجارت می کنید و نیاز به اجرای قراردادهای اجاره با مالکان بین المللی یا مدیران تجاری املاک دارید تا از حفاظت قانونی خود اطمینان حاصل کنید؟ احتمال زیادی دارد که نیاز به ترجمه اجاره نامه به انگلیسی، آلمانی یا ایتالیایی داشته باشید که به درستی ترجمه و تنظیم شده باشد.

دارالترجمه سفرا خدمات ترجمه اسناد اجاره را به زبان های رایج دنیا ارائه می کند. ترجمه هایی که دقیق و قانونی است. این دفتر ترجمه رسمی، دارای یک تیم بزرگ از مترجمان حرفه ای، بومی و کارشناسان موضوع حقوقی چند زبانه است که زبان قراردادهای اجاره را در بهترین نتایج ترجمه می دانند.

ترجمه قولنامه ملک

مترجمان حقوقی با تجربه

علاوه بر به کارگیری واجد شرایط ترین مترجمان حقوقی با تجربه، دفتر ترجمه سفرا خدمات ترجمه حرفه ای را با استفاده از آخرین اتوماسیون، بومی سازی کرده تا مترجمان بتوانند ترجمه رسمی اجاره نامه به آلمانی، انگلیسی یا ایتالیایی را با کیفیت بالا ارائه دهند.

در صورتی که برای تحویل ترجمه اجاره نامه، محدودیت زمانی دارید، می توانید درخواست ترجمه فوری را از دارالترجمه سفرا نمایید تا ضمن در نظر گرفتن کیفیت ترجمه، محتوای ترجمه شده شما را به سرعت تحویل نمایند.

ترجمه رسمی اجاره نامه به آلمانی

در صورتی که با کشورهای آلمانی زبان در حال تجارت هستید، می توانید از ترجمه خود به آلمانی در دفتر ترجمه سفرا بهره مند شوید. سیستم مدیریت ترجمه سفرا به شرکت ها این امکان را می دهد که به راحتی تمام اسناد چند زبانه خود را در این دارالترجمه مدیریت کنند.

در حالی که از مدیریت اصطلاحات و بررسی زبانی درون متنی پشتیبانی می کنند و از بالاترین سطح دقت ترجمه با کمترین هزینه و زمان تحویل مناسب اطمینان حاصل می کنند. به سادگی اسناد اجاره خود را  برای ترجمه اجاره نامه برای سفرا ارسال کرده و زبان مقصد خود را مشخص کنید.

در صورتی که برای ترجمه رسمی خود نیاز به تاییدیه وزارت دادگستری و امورخارجه دارید، می توانید هنگام تحویل اصل نسخه اجاره نامه به دارالترجمه سفرا، این نکته را نیز سفارش کرده و در مدت زمان مقرر، ترجمه خود را دریافت نمایید.

قیمت ترجمه متن اجاره به آلمانی

قیمت ترجمه رسمی اجاره نامه

قیمت ترجمه رسمی اجاره را می توانید از کارشناسان دفتر ترجمه سفرا دریافت نمایید. در نظر داشته باشید که مطابق با نرخنامه رسمی که توسط قوه قضاییه در سال 1403 به تصویب رسیده است، این هزینه به مشتریان اعلام خواهد شد.

ضمن آنکه 25 درصد نرخ تعیین شده، برای نسخه اضافه درخواستی از سوی مشتری دریافت خواهد شد. همچنین مبلغ معینی برای ، خدمات دفتری و پلمپ مدارک منظور می شود. می توانید برای درخواست ترجمه رسمی اجاره نامه به ایتالیایی، انگلیسی یا آلمانی، از تجربه و تخصص مترجمان دارالترجمه سفرا بهره مند شوید.

توجه داشته باشید که اجاره نامه ای که به دفتر ترجمه رسمی تحویل می دهید، باید دارای کد رهگیری بوده و قانونی باشد. ترجمه تهیه شده نیز، به صورت رسمی ارائه می شود که توسط مترجمان رسمی ترجمه و آماده شده است.

منبع