دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
 

ترجمه کارت ملی

ترجمه رسمی کارت ملی

یک دارالترجمه معتبر، برای ترجمه کارت ملی باید این اطمینان را در مشتری ایجاد کند که ترجمه ها به اندازه سند اصلی دقیق هستند. صرف نظر از زبان، خدمات ترجمه معتبر نیز می تواند در مورد قانونی بودن اسناد به شما کمک کند. اگر به یک ترجمه کارت ملی به انگلیسی یا دیگر زبان ها مانند ترجمه کارت ملی به آلمانی یا ترجمه کارت ملی به ایتالیایی نیاز دارید، می توانید از خدمات سفرا بهره مند شوید.

ترجمه کارت ملی معتبر

دریافت ترجمه مدارک هویتی معتبر برای اعتبار مدارک شناسایی شما ضروری است. یک مترجم حرفه ای سند را بررسی کرده و از صحت محتوا اطمینان می دهد. از همین روست که در اکثر موارد، ترجمه های تایید شده که صحت متن توسط مهر و امضای دارالترجمه تضمین شده است، دارای اعتبار بالایی بوده و این اطمینان را ایجاد می کند که بالاترین سطح دقت در آن به کار رفته است.

ترجمه کارت ملی به انگلیسی

ترجمه کارت ملی به انگلیسی

دارالترجمه سفرا، همواره ترجمه کارت ملی به انگلیسی را با کیفیت و صحت بالایی ارائه می کند. این دفتر ترجمه، خدمات ترجمه را برای مشاغل، سازمان ها و مشتریان خصوصی ارائه می نماید. با بهره مندی از مترجمانی تایید شده و با سابقه، ترجمه های ارائه شده توسط سفرا، قابل ارائه در سازمان های معتبر و سفارت ها در سرتاسر جهان می باشد.

آماده کردن ترجمه رسمی کارت ملی

آماده کردن ترجمه رسمی کارت ملی، در چندین مرحله انجام می شود. ابتدا باید از مدارک هویتی خود عکس گرفته و یا آن را اسکن کنید. سپس از طریق ایمیل یا دیگر رسانه های معتبر، برای سفرا ارسال نمایید. پس از تایید اصالت اسناد، توسط مترجمانی که به صورت تخصصی روی مدارک هویتی کار می کنند، ترجمه کارت ملی آماده می شود.

توجه داشته باشید که هنگام تحویل ترجمه این مدارک، می بایست اصل اسناد را همراه داشته باشید. در صورتی که اصالت کارت ملی اثبات شود، ترجمه کارت ملی به آلمانی، انگلیسی و یا ایتالیایی تحویل خواهد شد. مترجمان سفرا، ترجمه های تایید شده مدارک هویتی را که به صورت قانونی آماده شده اند، را به مشتریان خود تحویل می دهند.

ترجمه کارت ملی به آلمانی

ترجمه حرفه ای کارت ملی

ترجمه حرفه ای مدارک هویتی که توسط مترجمان آماده شده است، هر نوع سند و موضوعی را پوشش می دهد. می توانید برای دریافت خدمات ترجمه تایید شده حرفه ای، از خدمات دارالترجمه سفرا بهره مند شوید. برای زمانی که قرار است ترجمه در خارج از کشور استفاده شود، ترجمه محضری الزامی است.

سفرا می تواند خدمات ترجمه محضری را برای معاملات فردی و شرکتی ارائه نماید. ضمن آنکه ترجمه کارت ملی به ایتالیایی و دیگر زبان های رایج دنیا در بالاترین سطح دقت ممکن است.

ترجمه کارت ملی تایید شده سفارت

ممکن است برای ترجمه تایید شده سفارت به خدمات ترجمه معتبر نیاز باشد تا ترجمه در سفارتخانه ها پذیرفته شود. برای خدمات ترجمه مورد تایید سفارت می توانید روی ما حساب کنید. چه گذرنامه یا کارت شناسایی، مدرک هویت شما یکی از مهم ترین اسنادی است که دارید.

این سندی است که هر کجا که بروید به آن نیاز خواهید داشت و اگر به فکر مهاجرت به خارج از کشور برای کار یا تحصیل هستید، ممکن است نیاز به ترجمه کارت ملی و این اسناد داشته باشید. اگر نیاز به ترجمه پاسپورت، کارت شناسایی یا سایر مدارک رسمی خود دارید، دارالترجمه سفرا می تواند به شما کمک کند، به هر زبانی که باشید و به عنوان یک دفتر ترجمه رسمی و معتبر، می تواند مدارک هویتی شما را با دقت و صحت بالایی ترجمه نماید.

ترجمه کارت ملی به ایتالیایی

ترجمه کارت ملی به آلمانی

ترجمه کارت ملی به آلمانی یا دیگر زبان هایی همچون انگلیسی، گواهی و مهر شده اند تا نشان دهند که دفتر ترجمه سفرا، دارای اعتبار بالایی است. همچنین نامه ای به امضای مدیر شرکت ارائه می کند که در آن بیان شده است که ترجمه تحویل شده، ترجمه ای واقعی و دقیق از سند اصلی است.

ترجمه های تایید شده سفرا برای اکثر مقاصد رسمی پذیرفته می شود. نسخه های چاپی این ترجمه ها، با قیمت مناسب و در زمان مقرر به مشتری تحویل خواهد شد. قیمت های ارائه شده شامل ترجمه، ویرایش توسط زبانشناس دوم، گواهینامه و هزینه پست است. سفرا حتی می تواند در صورت نیاز، کپی اضافی از اسناد ترجمه شده را به مشتری تحویل نماید.

منبع