دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
ترجمه کارت پایان خدمت سربازی

ترجمه کارت پایان خدمت سربازی

ترجمه کارت پایان خدمت سربازی، از سوی دانشگاه های خارجی و یا سازمان ها درخواست می شود. به صورت معمول، سفارت ها هنگام درخواست مدارک هویتی، کارت پایان خدمت به انگلیسی و یا زبان های دیگر را نیاز دارند. دارالترجمه سفرا، ترجمه رسمی کارت پایان خدمت سربازی را در کوتاه ترین زمان و با کیفیت مناسب ارائه می کند. تنها کافی است مشخص کنید که ترجمه کارت پایان خدمت ارتش و سپاه مورد نظر شماست.

ترجمه کارت نظام وظیفه به سفارت

هنگام گرفتن ویزا و خروج از کشور، آقایان بایستی اسنادی مانند ترجمه کارت پایان خدمت به سفارت ارائه کنند که نشان دهنده وضعیت خدمت نظام وظیفه آنان باشد. کسانی که خدمت نظام وظیفه ایشان تمام شده است، برای مهاجرت لازم است کارت پایان خدمت را ارائه نماید.

جهت این ترجمه به زبان های مختلف از جمله انگلیسی باید اصل مدارک را به دارالترجمه رسمی سفرا بفرستید. در صورتی که نیاز باشد، سفرا می تواند ترجمه تهیه شده توسط مترجمان تایید شده را به صورت تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری تحویل نماید که دارای هزینه ای مجزا خواهد بود. در این ترجمه، دوران خدمت سربازی و درجه فرد در نظام وظیفه مشخص می شود.

ترجمه کارت پایان خدمت سربازی

کارت پایان خدمت به انگلیسی

در ترجمه کارت پایان خدمت به انگلیسی، نباید ترجمه پشت کارت را فراموش کرد. در قسمت پشتی کارت سربازی، در مورد ماده قانون مرتبط، متنی نوشته شده که مترجم باید در ترجمه کارت پایان خدمت ارتش و سپاه نیز تمامی مطلب پشت کارت را بدون نقصی،  ترجمه کارت پایان خدمت سربازی ارائه کند. این نکته را باید در نظر داشت که این بخش در تمامی کارت های پایان خدمت، دارای محتوایی یکسان است.

توجه داشته باشید که اگر در سپاه خدمت کرده باشید، لازم است که هنگام مهاجرت، به افسر پرونده خود هنگام سوال از محل خدمت، کلمه ارتش را بیان کنید. زیرا به دلایل سیاسی، ممکن است به دلیل خدمت در سپاه، ویزا صادر نمی شود.

ترجمه کارت پایان خدمت سربازی

هزینه ترجمه رسمی کارت پایان خدمت

هزینه ترجمه رسمی کارت پایان خدمت، بر اساس تعرفه رسمی مشخص می شود که از سوی کانون مترجمین تعیین شده است. این نرخ بابت هزینه هایی همچون کپی برابر اصل، اسکن، حق دفتری و پلمپ است. ضمن آنکه تمامی هزینه های ترجمه کارت پایان خدمت سربازی برای هر سال به صورت مجزا محاسبه خواهد شد.

در دارالترجمه رسمی سفرا، کلیه مدارک هویتی مانند کارت نظام وظیفه، با قیمت مناسب و کیفیت عالی آماده و تحویل می شود. در صورتی که برای تحویل کارت پایان خدمت به انگلیسی عجله دارید، می توانید با کارشناسان دارالترجمه رسمی سفرا مطرح کنید.

صحت و دقت به کار گرفته شده در ترجمه کارت نظام وظیفه  ارتش و سپاه باعث می شود که از سوی سفارت ها، سازمان های دولتی و دانشگاه ها به عنوان یکی از مدارک مهم هویتی، پذیرفته شود.