دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
ترجمه اساسنامه شرکت

ترجمه اساسنامه شرکت | هزینه ترجمه رسمی اساسنامه

هنگامی که شرکت شما در حال انجام معامله ای در خارج از کشور است، احتمالاً به اسناد تجاری مانند ترجمه اساسنامه شرکت و دیگر مدارک ترجمه شده به زبان محلی در کشوری که معامله را انجام می دهید، نیاز دارید. این شامل اسنادی است که وضعیت کسب و کار شما را در کشور مبدا تأیید می کند.، اساسنامه، سند مکتوبی که قوانین اداره شرکت شما را که مدیران، منشی شرکت و سهامداران در مورد آن توافق دارند را تعیین می کند، احتمالاً برای تکمیل جنبه حقوقی یک معامله تجاری خارج از کشور مورد نیاز است. هزینه ترجمه رسمی اساسنامه را از سفرا با قیمت مناسب دریافت کنید.

ترجمه اساسنامه شرکت در دارالترجمه رسمی

ترجمه اساسنامه شرکت در دارالترجمه رسمی سفرا با دقت و صحت تهیه می شود. کارشناسان این دفتر ترجمه می توانند راهنمایی های تخصصی در مورد ترجمه اساسنامه برای استفاده در معاملات خارج از کشور ارائه دهد. ترجمه دقیق شما را در قالب مناسب با قیمت رقابتی ارائه می کند.

ترجمه اساسنامه شرکت

ترجمه محضری اساسنامه

معمولاً شرکت ‌ها برای تأیید صحت ترجمه، باید ترجمه رسمی اساسنامه خود را مححضری کنند. دارالترجمه سفرا می تواند در این بخش از فرآیند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که اسناد شما تمام الزامات قانونی را در کشوری که در آن کار می کنید مطابقت دارد.

تجربه کاری در ترجمه  

سفرا با سابقه ای طولانی در ترجمه اسناد حقوقی شرکت فعالیت دارد. این دفتر از مترجمانی استفاده می کند که با تجربه ای ارزشمند در زمینه ترجمه شرکتی کار می‌ کنند و همگی حداقل تجربه خوبی در این صنعت دارند. هر یک از مترجمان، با تکیه بر زبان تخصصی خود و تسلط بر ترجمه مدارک شرکتی فعالیت داشته و در صورت لزوم برای دریافت تاییدیه از وزارت دادگستری و امورخارجه نیز اقدام می کنند.

ترجمه اساسنامه شرکت

هزینه ترجمه رسمی اساسنامه

شما می توانید هزینه ترجمه رسمی اساسنامه، جواز تاسیس، آگهی تغییرات شرکت و دیگر مدارک رسمی و قانونی شرکت را از کارشناسان سفرا دریافت کنید. برای این کار اصل اسناد مدارک شخصیت حقوقی را به دارالترجمه سفرا تحویل داده و در خصوص ترجمه درخواستی و زبان مرجعی که از شما ترجمه را درخواست کرده است، صحبت کنید.

در کوتاه ترین زمان، ترجمه اساسنامه شرکت و دیگر مدارکی که تحویل این دارالترجمه داده اید را دریافت خواهید کرد. در مقایسه باید گفت که سفرا ترجمه هایی دقیق و با قیمت بسیار مناسب را به شما ارائه خواهد کرد. برای دریافت ترجمه های رسمی و تایید شده، سفارش خود را با خیالی آسوده به سفرا بسپارید. می توانید این مدارک را هنگام معامله و تجارت خارجی خود استفاده نمایید.

مشاهده لیست قیمت ترجمه رسمی شامل قیمت ترجمه رسمی اساسنامه