دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

دارالترجمه عربی

در این صفحه تمامی اطلاعات لازم در زمینه قیمت و تعرفه ترجمه رسمی زبان عربی و همچنین لیست بهترین دارالترجمه های عربی در تهران و یا دفتر ترجمه رسمی عربی به همراه آدرس و شماره تماس و آدرس وب سایت و نیز سفارتخانه های کشور های عربی در ایران به همراه آدرس و شماره تماس و سایر اطلاعات ضروری آمده است

قیمت ترجمه رسمی مدارک منتخب به عربی

در ادامه هزینه ترجمه رسمی برخی از پرطرفدارترین مدارک را به زبان عربی مشاهده می‌کنید. 

نزدیک‌ترین تاریخ تحویل در زبان عربی : سه روز بعد از تاریخ ثبت سفارش
تاریخ امروز : خرداد 2, 1403
نام مدرک قیمت ترجمه رسمی فارسی به عربینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
شناسنامه630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
کارت ملی540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
هر نوع گواهی975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال 840,000 ریال600,000 ریال950,000 ریال
دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال 144,000 ریال 600,000 ریال 1,400,000 ریال
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال 348,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش حقوقی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 950,000 ریال

برای مشاهده قیمت دارالترجمه رسمی عربی و هزینه ترجمه تمام مدارک به زبان عربی به صفحه قیمت ترجمه رسمی مراجعه کنید.

لطفا در صورتی که نیاز به ترجمه رسمی عربی دارید، حتما این پادکست را به صورت کامل گوش دهید.
00.00
آشنایی با ترجمه عربی سفرا
  • آشنایی با ترجمه عربی سفرا
سفارش ترجمه فارسی به عربی
مراحل ترجمه عربی
در دارالترجمه رسمی سفرا
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ارسال اصل اسناد و مدارک به سفرا

امکان ارسال بدون مراجعه حضوری
و با استفاده از پیک سفرا

۱
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ترجمه توسط مترجم رسمی

زبان عربی در قالب مورد تایید دادگاه

۲
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

مهر و امضا توسط مترجم رسمی
زبان عربی

۳
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

ثبت اصل و ترجمه اسناد و مدارک
در سیستم رسمی قوه قضاییه

۴
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تایید توسط مترجمان رسمی
قوه قضاییه

۵
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

ارسال به وزارت امور خارجه

۶
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تحویل اصل و ترجمه اسناد
به صاحب سند

۷
دکتر حمیدرضا حیدری
مترجم رسمی زبان عربی
مترجم مسئول دارالترجمه سفرا
مدیر دپارتمان زبان عربی دارالترجمه سفرا
مترجم رسمی عربی قوه قضائیه
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی

دارالترجمه عربی سفرا به عنوان بهترین دارالترجمه عربی، ترجمه هایی با کیفیت و دقیق را به مشتریان خود ارائه می کند. می توان گفت که عربی اولین زبان برای بیش از 300 میلیون نفر در سراسر جهان است. استفاده از خدمات ترجمه دفتر ترجمه و محلی سازی آن به این معنی است که کسب و کارها می توانند مخاطبان عرب زبان را در سراسر جهان هدف قرار دهند. می توانید در دفتر ترجمه عربی سفرا، مدارک و اسناد خود را با هدف کار، زندگی یا تحصیل ترجمه کنید. توجه داشته باشید که قیمت ترجمه مدارک به عربی در سفرا  به عنوان بهترین دارالترجمه عربی کاملا مناسب است.

بهترین دفاتر ترجمه رسمی زبان عربی

در اینجا لیستی از بهترین دارالترجمه های زبان عربی آورده شده است. این دفاتر که از مترجمانی مسلط و با تجربه در زبان عربی بهره می برند، تمرکز خود را بر روی ارائه ترجمه هایی دقیق و عاری از اشتباه گذاشته اند. می توانید مدارک و اسناد خود را به بهترین دارالترجمه عربی که دارای اعتبار و سابقه مفید است بسپارید و با آسودگی خاطر، ترجمه های آنها را دریافت کنید.

اگر به دنبال دفاتر ترجمه زبان عربی هستید، این لیست را مرور کنید:

دفتر ترجمه رسمی زبان عربی سفرا

دارالترجمه سفرا، به عنوان دفتر ترجمه رسمی عربی در تهران شناخته می شود که خدمات باکیفیت ترجمه عربی را به مشتریان خود ارائه می کند. این مرکز که از مترجمانی متخصص و حرفه ای بهره می برد، با مدیریت آقای دکتر حمید رضا حیدری فعالیت دارد و ترجمه هایی دقیق با نرخ ترجمه مناسب را ارائه می کند. در صورتی که نیاز به ترجمه فوری عربی دارید، می توانید هنگام ثبت سفارش خود در سفرا، آن را درخواست دهید و در زمان مقرر، ترجمه مدارک و اسناد خود را دریافت کنید. ضمن آنکه سفرا می تواند تاییدیه های دادگستری و وزارت امور خارجه را نیز برای ترجمه های رسمی شما دریافت کند.

دفتر ترجمه رسمی زبان عربی سفرا

دارالترجمه عربی اشراق

شبکه مترجمین اشراق، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان عربی است که با کمک اساتید و فرهیختگان دانشگاهی در سال 1393 راه اندازی شده و ترجمه های تخصصی مقالات و کتب را به صورت حرفه ای انجام می دهد. این دفتر ترجمه زبان عربی، به صورت آنلاین نیز خدمات ترجمه خود را ارائه می کند و توانسته است خدمات شایسته ای را به شرکت ها، ارگان ها و متقاضیان مهاجرت های کاری و تحصیلی ارائه دهد.

دارالترجمه رسمی زبان عربی اشراق

دارالترجمه رسمی عربی گلستان

دفتر ترجمه گلستان، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان عربی است که با بهره مندی از مترجمان خود از سال 1357 فعالیت خود را شروع کرده و یکی از دارالترجمه های قدیمی و معتبر محسوب می شود. این مرکز تا کنون اسناد و مدارک بسیاری را به صورت رسمی و غیر رسمی ترجمه کرده و همواره دقت و کیفیت آنها را در نظر داشته است. این دارالترجمه زبان عربی هزینه ترجمه های تهیه شده را مطابق با نرخ تعیین شده، در نظر خواهد گرفت.

دارالترجمه زبان عربی گلستان

دفتر ترجمه عربی شریعتی

دفتر ترجمه شریعتی، به عنوان دفتر ترجمه زبان عربی فعالیت خود را به صورت حرفه ای گسترش داده و از مترجمانی حرفه ای و متخصص در خصوص ترجمه های رسمی و غیر رسمی بهره برده است. تمامی ترجمه های این مرکز توسط بخش کارشناسی در نهایت بررسی خواهد شد تا بالاترین کیفیت ترجمه در اختیار مشتریان قرار گیرد. اگر قصد دارید به کشورهای عربی زبان مهاجرت کنید، با خیالی آسوده می توانید ترجمه مدارک و اسنادتان را به مترجمان دفتر ترجمه زبان عربی شریعتی بسپارید.

دفتر ترجمه عربی شریعتی

دارالترجمه رسمی عربی مرکزی تهران

دارالترجمه مرکزی تهران، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان عربی است که فعالیت خود را از سال 1382 شروع کرده و با اندوخته ای از دانش و تجربه، با کیفیت ترین ترجمه های رسمی و غیر رسمی را به مشتریان خود ارائه کرده است. ضمن آنکه به دلیل همکاری همزمان با یکصد مترجم رسمی، این امکان را دارد تا ترجمه هایی دقیق و سریع را ارائه کند. به گونه ای که صحت و دقت در آن ها تضمین شده باشد.

دارالترجمه رسمی زبان عربی مرکزی تهران

دفتر ترجمه رسمی تات

اگر به دنبال دفتر ترجمه زبان عربی هستید، می توانید از خدمات باکیفیت دارالترجمه تات بهره ببرید. تمامی مدارک هویتی، شغلی و تحصیلی شما در کمترین زمان همراه با تاییدیه های وزارت امور خارجه و دادگستری تحویل خواهد شد. ضمن آنکه متون تخصصی و علمی نیز توسط مترجمان حرفه ای و دقیق دفتر ترجمه عربی تات ترجمه خواهد شد. هزینه ترجمه های این مرکز نیز مطابق با مصوبه های تعیین شده، خواهد بود.

دفتر ترجمه رسمی تات

دارالترجمه عربی سورن

دارالترجمه سورن، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان عربی است که با تکیه بر مدیریت باتجربه و متخصص خود و تیمی از مترجمان حرفه ای، ترجمه کلیه مدارک و اسناد حقوقی را آماده و تحویل می دهد. خدمات ترجمه رسمی و غیر رسمی سورن دارای کیفیت بالایی بوده و در زمان مقرر تحویل خواهد شد. اگر نیاز به ترجمه فوری زبان عربی دارید، می توانید به این دارالترجمه رسمی زبان عربی مراجعه کرده و ترجمه خود را با قیمت مناسب دریافت کنید.

دارالترجمه زبان عربی سورن

دفتر ترجمه سودالیت

شاید به دنبال دفتر ترجمه عربی هستید که بتوانید با خیال آسوده مدارک خود را برای ترجمه ای دقیق و باکیفیت به آن بسپارید. دفتر ترجمه زبان عربی سودالیت یکی از مراکزی است که با بهره مندی از مترجمانی متخصص، همواره کیفیت و دقت را در تحویل ترجمه ها در نظر داشته و در زمان مقرر آنها را به مشتریان خود تحویل می دهد.

دفتر ترجمه سودالیت
بومی سازی ترجمه در دارالترجمه عربی

بومی سازی ترجمه در دارالترجمه عربی سفرا انجام می شود تا ترجمه هایی روان و صحیح به مشتریان تحویل گردد. در واقع، عربی زبان های بومی زیادی وجود دارند که در چندین قاره هستند و هر کدام در لهجه خاص خود ارتباط برقرار می کنند.

اگر کسب و کار شما به دنبال گسترش در کشورهایی مانند امارات متحده عربی، عربستان سعودی، مصر یا عراق است، می توانید با خدمات بومی سازی و ترجمه عربی در بهترین دارالترجمه عربی یعنی سفرا، ارتباطات خود را با این کشورها توسعه دهید یا برای ترجمه مدارک تحصیل و کار خود، از تجربه و تخصص بهترین دارالترجمه عربی بهره مند شوید.

استفاده از خدمات دفتر ترجمه عربی

می توانید با استفاده از خدمات دارالترجمه رسمی عربی و یا همان دفتر ترجمه عربی سفرا، از دریافت ترجمه هایی دقیق، اطمینان حاصل کنید. در واقع، زبان عربی به عنوان یکی از مفیدترین زبان های تجاری در جهان شناخته می شود. به همین دلیل است که بسیاری از کسب و کارها برای کمک به بومی سازی عربی و راه حل های ترجمه بازاریابی به دارالترجمه عربی سفرا مراجعه می کنند.

اگر کسب و کار شما به دنبال گسترش در کشورهایی عربی زبان اصلی است، سفرا ( دارالترجمه رسمی عربی ) می تواند با خدمات ترجمه، در اهداف شما، کمک موثری باشد. مترجمان متخصص زبان عربی را که تجربه کار با انواع اسناد حقوقی از جمله علائم تجاری و قراردادهای حق چاپ، درخواست های ثبت اختراع، قراردادهای ادغام و اکتساب، وصیت نامه و امانت، استخدام و سایر اسناد تجاری، اجاره نامه و موارد دیگر را دارند، برای ترجمه عربی به کار گرفته می شوند.

آیا به دنبال خدمات ترجمه حرفه ای عربی و دارالترجمه رسمی عربی هستید؟ دارالترجمه عربی سفرا، جایی است که مترجمان حرفه ای عربی به کار گرفته می شوند تا مشتریان بتوانند از خدمات ترجمه بهره مند شوند. در این دارالترجمه رسمی عربی ، ترجمه توسط مترجمان معتبر عربی انجام می شود تا به مشاغل، مهاجران، افراد، مؤسسات خصوصی و دولتی خدمات ترجمه دقیق با نرخ های رقابتی ارائه گردد.

خدمات دارالترجمه عربی سفرا

خدمات دارالترجمه فارسی به عربی

سفرا یک دارالترجمه فارسی به عربی پیشرو است که خدمات دقیقی را ارائه می دهد. با یک تیم متخصص از مترجمان داخلی، این دفتر ترجمه عربی، خدمات ترجمه معتبر عربی سریع و دقیق را با نرخ های رقابتی ارائه دهد.

برای ترجمه سند از عربی به فارسی و یا فارسی به عربی و برای ترجمه های تخصصی مانند پزشکی، ترجمه حقوقی، ترجمه گواهی مدارک تحصیلی، ترجمه تایید شده عربی اسنادی مانند ترجمه گواهی ازدواج، خدمات کاملی را از دارالترجمه دریافت خواهید کرد. به عبارت ساده، سفرا خدمات مدیریت شده را برای تمام نیازهای ترجمه به زبان عربی ارائه می دهد.

دارالترجمه عربی با خدمات تخصصی

دارالترجمه عربی با خدمات تخصصی، خدمات ترجمه حرفه ای عربی را با کیفیت بالا ارائه می دهد. تیم دفتر ترجمه عربی، از مترجمان بومی عرب زبان که واجد شرایط و تایید شده بوده و هر کدام در صنعت خود برای ترجمه اسناد از عربی و یا به زبان عربی متخصص هستند.

این شرکت می تواند در حوزه هایی همچون حقوقی، پزشکی، تحقیقات بازار، بازاریابی، ثبت اختراع، فناوری، بازی و تجارت و امور مالی، ترجمه مستند از عربی و بالعکس را به‌ صورت تخصصی انجام دهد. با نرخ موفقیت 100٪ در ترجمه اسناد، سفرا به کسب و کارهای بی شماری در فرآیند اسناد خود در بیش از 30 جفت زبان کمک کرده است.

خدمات ترجمه اسناد عربی

اگر به دنبال دارالترجمه عربی معتبری برای ترجمه اسناد عربی هستید، سفرا مکان مناسبی برای انجام این کار است. این دفتر ترجمه عربی و یا دارالترجمه رسمی عربی همچنین خدماتی مانند خدمات ترجمه تایید شده را ارائه می دهد. کارشناسان ترجمه در سفرا می توانند از بیش از 30 زبان از جمله عربی به فارسی و بالعکس ترجمه هایی دقیق را ارائه کنند.

بهترین دارالترجمه عربی برای ترجمه عربی به فارسی، زبان شناسان بومی را در خود جای داده است که ترجمه زبان عربی را به زبان درخواستی با سریع ترین سرعت انجام می دهند. خدمات ترجمه عربی این دارالترجمه با کیفیت و دقت همراه است که برای ارائه دهندگان خدمات ترجمه انسانی نقطه عطف بزرگی است که باعث شهرت این دفتر ترجمه شده است.

بهترین مترجمان در دارالترجمه عربی

بهره مندی از بهترین مترجمان در دارالترجمه، باعث خوش نامی این دفتر ترجمه بوده است. در واقع، با موفقیت ثابت شده است که سفرا در ارائه خدمات ترجمه عربی برای مشتریان جهانی خود، همیشه از انتظارات مشتری خود فراتر بوده است.

بنابراین اگر به ترجمه عربی نیاز داشته باشید، به عنوان یک دارالترجمه عربی پیشرو، اسناد و مدارک شما را با کیفیت بالا ارائه خواهیم داد. تیم مترجمان داخلی عربی در دفتر ترجمه عربی می توانند حجم زیادی از پروژه های ترجمه را انجام دهند و نتایج سریع تری را ارائه دهند.

ترجمه رسمی اسناد

این دفتر، یکپارچگی، قابلیت اطمینان و دقت را تضمین می ‌کند تا مشتریان از آن برای ترجمه رسمی اسناد از عربی یا بالعکس استفاده کنند. خدماتی که برای مشاغل، اسناد آموزشی، رونوشت ‌های مراقبت ‌های بهداشتی، اسناد فناوری مانند پتنت ‌ها، راهنمای کاربر، توضیحات محصول، طراحی شده است.

در دارالترجمه فارسی به عربی، مترجمان نه فقط ترجمه ساده، بلکه در ترجمه خلاق عربی نیز تخصص دارند. آنها می توانند نسخه بازاریابی مشتریان را در زبان مقصد تطبیق می دهند تا احساسات موجود در زبان مبدأ را تکرار کنند.

قیمت ترجمه مدارک به عربی

قیمت ترجمه مدارک به عربی در سفرا ؛ در بالای همین صفحه قابل است. در این دفتر ترجمه عربی، قیمت رقابتی و بالاترین کیفیت هر دفتر ترجمه را به یک مرکز عالی برای انواع ترجمه های عربی تبدیل می کند که ترجمه ها را مطابق با زمان درخواستی و کیفیت بالا ارائه می دهد.

دارالترجمه سفرا، دارای مترجم های معتبر به عنوان زبان شناسان بومی است تا ترجمه تایید شده را ارائه دهد. به عنوان یک دارالترجمه ثبت شده، دارالترجمه عربی، ترجمه رسمی، محضری و قانونی را برای برآوردن نیازهای مشتریان خود ارائه می کند.

لیست سفارت خانه های کشور های عربی

آدرس سفارت عراق در تهران

آدرس:تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، شماره ۱۶۴۰
شماره تلفن سفارت عراق در تهران: 021-88938866/ 021-88938865
فکس:021-۸۸۹۳۸۸۷۷
شما از طریق لینک زیر می توانید به سفارت عراق در تهران دسترسی پیدا کنید:
 

آدرس کنسولگری عراق در مشهد

 سفارتخانه عراق در مشهد در روزهای جمعه و پنجشنبه تعطیل است وساعت کاری سرکنسولگری عراق در مشهد در دیگر روز های هفته از ساعت ۸ الی ۱۵ می‌باشد.

آدرس:مشهد، بلوار فردوسی، نبش فردوسی ۲۲ (شقایق)
شماره تلفن کنسولگری عراق در مشهد:۰۵۱۳۷۶۶۱۷۵۵ – ۰۵۱۳۷۶۶۱۷۵۶ – ۰۵۱۳۷۶۳۴۱۴۳
فکس:۰۵۱۳۷۶۳۸۸۰۲

آدرس سفارت عربستان در تهران

در گذشته محل قرارگیری سفارت عربستان در تهران، خیابان پاسداران، سه‌راه فرمانیه، خیابان نیلوفر بود. باید توجه داشته باشید پس از بازگشایی، این سفارت هنوز محل مشخصی ندارد و در حال حاضر بنابر استقرار در هتل اسپیناس پالاس تهران است.  

آدرس:تهران، سعادت‌آباد، میدان بهرود، خیابان عابدی، هتل اسپیناس پالاس

آدرس سفارت لبنان در تهران

آدرس:تهران ، خیابان کریم‌خان ،  خیابان ویلا ، کوچه افشین ،  پلاک ۲۰ 
شماره تلفن سفارت لبنان در تهران:021-88908451
فکس:021-88805902
روز و ساعت کاری:یکشنبه تا پنج شنبه ساعت 9 الی 13
وبسایت سفارتخانه لبنان:  http://tahran.mfa.gov.lb/tahran/farsi/home

آدرس سفارت امارات متحده عربی در تهران

آدرس:شهرک غرب - ایران زمین شمالی - پایین تر از بیمارستان بهمن - پلاک 2
شماره تلفن سفارت امارات در تهران:021-42792000
روزهای تعطیل: پنج شنبه و جمعه
روز و ساعت کاری:Winter : 08:30 - 14:30 Summer : 09:00 - 15:00
ایمیل: tehran@mofa.gov.ae
وبسایت سفارتخانه امارات: https://ais.usvisa-info.com/fa-ae/ni

خدمات سُفرا به صورت آنلاین و حضوری در ۷ روز هفته برای تهران و شهرستان‌ها به تمامی زبان‌ها انجام می شود.

نام مدرک نرخ ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه شناسنامه 630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه کارت ملی 540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه 720,000 ریال 288,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند ازدواج 1,755,000 ریال 702,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه پاسپورت 840,000 ریال 336,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهینامه رانندگی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت پایان خدمت 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دفترچه بیمه 750,000 ریال 300,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند طلاق 2,025,000 ریال 810,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی و گزارش پزشکی و پزشکی قانونی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
تقدیر نامه و لوح سپاس یا حکم قهرمانی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت واکسیناسیون 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی فوت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی تجرد720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت نظام پزشکی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از ایران1,000,000 ریال 400,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی بزرگ900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی کوچک900,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه مرخصی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت بازرگانی هوشمند720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ولادت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت نظام مهندسی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت معافیت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از خارج150,000 ریال 600,000 ریال --
شناسنامه سلامت دانش آموز4,00,000 ریال 1,600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز دفن975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک هزینه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال348,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تاسیس1,305,000 ریال 522,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
جواز کسب1110,000 ریال 444,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
گواهی های مالیاتی1,260,000 ریال 504,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه بهره برداری1,725,000 ریال 690,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه پروانه مطب 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه مهندسی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اظهارنامه وتقاضانامه ثبت شرکتها2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اساسنامه ثبت شرکت ها 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
لیست بیمه کارکنان975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مدارک حسابرسی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترازنامه شرکتهاواظهارنامه مالیاتی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
صورت جلسه2,000,000 ریال 800,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ثبت علائم تجاری یا ثبت اختراع1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز تاسیس1,710,000 ریال 684,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
شرکت نامه2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه وکالت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
بارنامه گمرکی1,830,000 ریال 732,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت مباشرت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه پایان ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه دفترچه ای یا شناسنامه ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
موافقت اصولی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی کارگاه1,380,000 ریال 552,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه فیش حقوقی 975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال408,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
قبوض آب و برق و تلفن و مالیات900,000 ریال 360,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A5 975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A4 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سابقه بیمه با ریز دستمزد 1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع گواهی یا سپرده بانکی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرینت های بانکی990,000 ریال 396,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی تمکن مالی 1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم بازنشستگی660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه های کسب پزشکی و داروخانه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش مستمری660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم افزایش حقوق1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع اوراق مشارکت و اوراق قرضه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز اشتغال به کار660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه نشر و انتشارات1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مالیات بر ارث1,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک قیمت ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
هر نوع گواهی975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال840,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت دفترچه ای1,710,000 ریال 684,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سند وسایط نقلیه سبک 1,125,000 ریال 450,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
انواع قرارداد1,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه ومبایعه نامه وبنچاق وقولنامه رسمی +برگ بزرگ1,305,000 ریال 522,000 ریال --
اقرار نامه یا تعهدنامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A41,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم کارگزینی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه با کد رهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
ارزیابی املاک1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مبایعنامه با کدرهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
سند معین نشده یا غیر تیپ2,700 ریال 1,080 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
رضایتنامه و صلح نامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دادنامه و رای دادگاه2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ابلاغیه و اخطار قضایی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استعلام ثبت اسناد900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استشهادیه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه جلب یا احضاریه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم اعضاء هیئت علمی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ سبز گمرکی یک رو1,695,000 ریال 678,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی حصر وراثت1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A31,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گزارش ورود و خروج از کشور660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دفترچه وکالت1,350,000 ریال 540,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قیم نامه1,665,000 ریال 666,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریز مکالمات تلفن825,000 ریال 330,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرونده حقوقی2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سند وسایط نقلیه سنگین1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره 1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال144,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دیپلم دبیرستان یا مدرک پیش دانشگاهی 750,000 ریال 300,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریز نمره دبیرستان یا پیش دانشگاهی 330,000 ریال 132,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی های صادره از سازمان فنی و حرفه ای یک رو 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی اشتغال به تحصیل660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریزنمرات سالانه مقاطع شامل ابتدایی راهنمایی و متوسطه 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ریز نمرات660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سرفصل دروس دانشگاهی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارنامه توصیفی ابتدایی1,005,000 ریال 402,000 ریال --