دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

دارالترجمه رسمی قم

 

شما میتوانید با سفارش از طریق وب سایت سامانه سفرا آنلاین،  سفارش خود را از شهر قم به صورت آنلاین ثبت نمایید.  دارالترجمه رسمی سفرا،  بزرگترین دارالترجمه رسمی کشور است.  که بدون واسطه و در سریعترین زمان قادر به  ترجمه رسمی کلیه مدارک  به زبانهای انگلیسی،  عربی،  ترکی استانبولی،  ایتالیایی،  آلمانی،  روسی،  فرانسه(فرانسوی)،  ترکی آذربایجانی (ترکی آذری) می باشد. مشتریان ما عموماً از مناطق  بلوار امین،  باجک،  پردیسان،  سالاریه،  بلوار زنبیل آباد  و سایر محله های قم مدارک خود را در سفرا آنلاین ثبت سفارش می نمایند.

دارالترجمه رسمی سفرا تنها دارالترجمه ای است که برای تمامی این زبان ها دپارتمان تخصصی دارد.  در صورتی که سایر دارالترجمه ها به صورت واسطه این خدمات را انجام می دهند.

بنابراین اگر مقیم قم هستید.  نگران نباشید،  شما می توانید با چند کلیک در سامانه سفرا آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید تا ترجمه شما به بهترین نحو انجام شود.  پس همین حالا این کار را انجام دهید!


دارالترجمه قم

قم،  به علت نزدیکی به پایتخت و همچنین اماکن مذهبی و و توریستی این شهر،  جزو یکی از مهمترین شهرهای ایران محسوب می شود.  در قم در زمان نگارش این  مقاله چند دارالترجمه وجود دارد. که شما می توانید در آن ها ثبت سفارش نمایید.  اما با وجود گسترش تکنولوژی،  این امر برای شما ساده می گردد.  چرا که شما در هر کجای جهان میتوانید با فشردن چند کلیک سفارش ترجمه رسمی خود را ثبت نمایید. و این اهمیتی ندارد که شما در کدام نقطه قرار دارید.

شما میتوانید هر محله ای از قم،  سفارش ترجمه رسمی خود را در این مکان ثبت نمایید.  مشتریان ما عموماً از مناطق  بلوار امین،  باجک،  پردیسان،  سالاریه،  بلوار زنبیل آباد  و سایر محله های قم مدارک خود را در سفرا آنلاین ثبت سفارش می نمایند.

همچنین اگر بخواهید از روشهای سنتی هم استفاده بکنید، چند دارالترجمه دیگر در شهر قم وجود دارد.  که البته این دارالترجمه ها،  اغلب واسطه هستند.  همچنین  اکثرا این دارالترجمه ها،  تنها یک زبان را می توانند خودشان پوشش دهند.  سایر زبان ها را به شهرهای مجاور نظیر تهران ارجاع می دهند.  که این از نظر اقتصادی و زمانی برای مشتریان عزیز بهینه نمیباشد.

انواع دارالترجمه های شهر قم

دارالترجمه عربی قم

به علت گستره  روابط اقتصادی، تجاری و سیاسی ایران با کشورهای عربی منطقه،  زبان عربی بسیار در ایران مورد استفاده است.  همچنین در  خود ایران نیز عرب زبان وجود دارد.  این عرب زبان ها عمدتاً در شهرهای جنوبی کشور نظیر خوزستان و هرمزگان زیست می کنند.  بنابراین یادگیری زبان عربی نیز می تواند برای مردم ایران بسیار مفید باشد.  علاوه بر آن زبان عربی،  زبان دین اکثریت مردم ایران است.  که اهمیت این زبان را بسیار بالا میبرد.  همچنین در شهر قم،  عرب زبانانی  عمدتاً از کشورهای عراق،  سوریه،  لبنان و عربستان برای زیارت و سیاحت  زیست می نمایند.

بنابراین ترجمه رسمی عربی در این شهر بسیار پر کاربرد است.  پس به شما تبریک می گوییم،  چرا که می توانید با استفاده از خدمات سفرا آنلاین،  این امر را به خوبی انجام دهید.

شما می توانید از بلوار امین،  باجک،  پردیسان،  سالاریه،  بلوار زنبیل آباد  و سایر محله های قم مدارک خود را در سفرا آنلاین ثبت سفارش می نمایید.

 

ترجمه مدارک تحصیلی دانشجویان عرب زبان

همچنین عرب زبانانی نیز  از کشورهای مختلف عربی منطقه،  شهر قم را به عنوان مرکز علمی و دینی می دانند.  این دانشجویان عمدتاً از مراکز علمی جامعه المصطفی،  جامعه الزهرا،  حوزه علمیه قم و یا سایر مراکز علمی و دینی قم فارغ التحصیل می شوند.  دانشجویان خارجی برای معادل سازی مدرک خود در کشور خودشان،  بایستی ترجمه ریز نمرات و دانشنامه و سایر مدارک تحصیلی خود را از زبان فارسی به زبان عربی ترجمه رسمی کنند.  دارالترجمه رسمی  سفرا،  دپارتمان تخصصی زبان عربی را به مدیریت دکتر حمیدرضا حیدری عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی، مترجم رسمی زبان عربی قوه قضاییه و همچنین مدیریت دارالترجمه رسمی سفرا  در سال  ۱۳۸۸ شمسی افتتاح کرده است.  بنابراین شما دانشجوی عزیز میتوانید با مراجعه حضوری و یا آنلاین از طریق سامانه سفرا آنلاین سفارش ترجمه زبان عربی خود را ثبت نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ترجمه رسمی عربی،  می توانید مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.

از طرف توصیه می شود،  قبل از تایید سفارش خود به هر دارالترجمه‌ای،  از صحت دفتر ترجمه رسمی و همچنین مترجم رسمی آن مرکز را  از طریق سامانه سنام امور مترجمان رسمی کشور مطمئن شوید. برای اطمینان شما مشتری عزیز ابتدا صحت دفتر ترجمه رسمی ۵۱۸ (سفرا)  را با همدیگر بررسی می کنیم:

1 518 حمیدرضا حیدری 66967491-66965734 تهران تهران میدان انقلاب- ضلع جنوب شرقی- بازار بزرگ کتاب- طبقه دوم- واحد5

**از این قسمت صحت و اصالت دفتر ترجمه رسمی ۵۱۸ (سفرا) احراز گردید.**

صحت سنجی را برای مترجم رسمی زبان عربی دفتر ترجمه رسمی سفرا(دکتر حمیدرضا حیدری) انجام می دهیم:

1 حمیدرضا حیدری عربی:518 09123597309 66967491-66965734 تهران تهران میدان انقلاب- ضلع جنوب شرقی- بازار بزرگ کتاب- طبقه دوم- واحد5

**از این قسمت نیز مترجم رسمی عربی در دفتر ترجمه رسمی سفرا صحت سنجی شد.**

دارالترجمه انگلیسی قم

انگلیسی زبان بین المللی دنیاست.  در هر جای دنیا این زبان را به عنوان زبان بین المللی و قابل قبول میشناسند.  این زبان هرچند از نظر تعداد گویشور رتبه اول را ندارد.  اما رایج ترین زبان دنیاست.

اهمیت زبان انگلیسی،  بسیار واضح و بدیهی است.  بنابراین ترجمه رسمی انگلیسی رایج ترین ترجمه رسمی در در کشور است.  همچنین زبان بیشترین تعداد مترجم رسمی در کشور را دارد.  دارالترجمه رسمی سفرا دو مترجم رسمی انگلیسی دارند.  که این مترجمان رسمی ریاست دپارتمان تخصصی انگلیسی دفتر ترجمه رسمی سفرا را به عهده دارند.

دفتر ترجمه رسمی ۵۱۸ (سفرا)،  در قسمت قبل صحت سنجی شد.  حال قصد داریم،  صحت سنجی مترجمان رسمی انگلیسی دفتر ترجمه رسمی سفرا را انجام دهیم.  این صحت سنجی همانطور که گفتیم از سامانه سنام امور مترجمان رسمی قوه قضاییه گرفته می شود:

1 بابک ارسالی حاجی آقا انگلیسی:728 09123597309 66967491 تهران تهران میدان انقلاب- ضلع جنوب شرقی- بازار بزرگ کتاب- طبقه دوم- واحد5
2 مهدی رسولی انگلیسی:1224 09123597309 09126402561 تهران تهران میدان انقلاب- ضلع جنوب شرقی- بازار بزرگ کتاب- طبقه دوم- واحد5

همانطور که ملاحظه می فرمایید آدرس قید شده در تمام اینها،  آدرس دفتر ترجمه رسمی سفرا است.  البته این استعلام را خود شما هم می توانید از همین سایت دریافت نمایید. شما می توانید از بلوار امین،  باجک،  پردیسان،  سالاریه،  بلوار زنبیل آباد  و سایر محله های قم مدارک انگلیسی خود را در سفرا آنلاین ثبت سفارش می نمایید.

دارالترجمه آلمانی قم

در حال حاضر شهر قم مترجم رسمی آلمانی ندارد.  بنابراین در صورتی که مدرکی دارید که نیاز به ترجمه رسمی آلمانی دارد،  بایستی برای ترجمه آن را به شهرهای اطراف نظیر تهران ارجاع دهید. ترجمه رسمی آلمانی اهمیت بالایی دارد.  که ذکر آن توضیح واضحات است.  در صورتی که مدرکی دارید که نیاز به ترجمه رسمی آلمانی دارد، می توانید سفارش خود را همین حالا در سفرا آنلاین ثبت نمائید.

در صورتی که نیاز به مشاوره برای ترجمه رسمی آلمانی دارید همین الان با کارشناسان ما در قسمت تماس باما ارتباط بگیرید.

همچنین در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری  در این خصوص دارید مقاله ترجمه رسمی آلمانی را در همین سایت مطالعه فرمایید.

دارالترجمه رسمی سفرا دپارتمان تخصصی زبان آلمانی به مدیریت حسین حیدری دستجردی دارد. که البته،  قصد داریم صحت سنجی ادعا را نیز در همین جا انجام دهیم.  این صحت سنجی از طریق سایت سنام امورمترجمان رسمی قوه قضاییه انجام می گردد:

1 حسین حیدری دستجردی آلمانی:1219 09123597309 09023810511 تهران تهران میدان انقلاب- ضلع جنوب شرقی- بازار بزرگ کتاب- طبقه دوم- واحد5

شما می توانید از بلوار امین،  باجک،  پردیسان،  سالاریه،  بلوار زنبیل آباد  و سایر محله های قم مدارک آلمانی خود را در سفرا آنلاین ثبت سفارش می نمایید.

دارالترجمه ترکی قم

زبان ترکی به دو قسمت تقسیم می شود.  زبان ترکی ترکیه ای یا ترکی استانبولی همچنین زبان ترکی آذربایجانی یا آذری.   خوشبختانه دارالترجمه رسمی سفرا هر دوی این زبانها را به صورت تخصصی پوشش میدهد:

دارالترجمه ترکی استانبولی قم

گویشوران زبان ترکی استانبولی عمدتاً در کشور ترکیه واقع هستند.  شما می توانید سفارش ترجمه رسمی ترکی استانبولی خود را در سفر آنلاین ثبت نمایید.  همچنین برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله ترجمه رسمی ترکی استانبولی را مطالعه فرمایید.

1 کاوه فضلی خلف ترکی استانبولی:1000/1,آذربایجانی:1000/2 09307136373 66967566 تهران تهران میدان انقلاب- ضلع جنوب شرقی- بازار بزرگ کتاب- طبقه دوم- واحد5
دارالترجمه ترکی آذری (آذربایجانی) قم

گویشوران  زبان ترکی آذربایجانی یا آذری عمدتاً در کشور جمهوری آذربایجان همچنین استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در ایران آن زیست می کنند.  دارالترجمه رسمی سفرا دپارتمان تخصصی زبان ترکی آذربایجانی راهم در دفتر خود دارد.  برای اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله ترجمه رسمی ترکی آذربایجانی را مطالعه فرمایید.

مدیریت دپارتمان زبان ترکی استانبولی و ترکی آذربایجانی به عهده کاوه فضلی خلف است.  که می توانید آن را از سایت سنام امورمترجمان رسمی قوه قضاییه استعلام نمایید.

1 کاوه فضلی خلف ترکی استانبولی:1000/1,آذربایجانی:1000/2 09307136373 66967566 تهران تهران میدان انقلاب- ضلع جنوب شرقی- بازار بزرگ کتاب- طبقه دوم- واحد5

شما می توانید از بلوار امین،  باجک،  پردیسان،  سالاریه،  بلوار زنبیل آباد  و سایر محله های قم مدارک ترکی خود را در سفرا آنلاین ثبت سفارش می نمایید.

دارالترجمه روسی قم

سطح روابط روسیه و ایران،  از نظر اقتصادی،  تجاری، سیاسی و بین المللی  بسیار بالاست.  بنابراین ترجمه رسمی روسی،  یکی از پرکاربردترین شاخه های ترجمه رسمی در ایران است.   دارالترجمه رسمی  سفرا نیز دارای دپارتمان تخصصی زبان روسی است.  برای اطلاعات بیشتر در مورد این زبان آن می توانید به مقاله ترجمه رسمی روسی در سایت دارالترجمه رسمی سفرا مراجعه فرمایید.

مدیریت دپارتمان ترجمه رسمی زبان روسی به عهده دکتر حسین غلامی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و همچنین مترجم رسمی روسی قوه قضاییه است. اصالت این ادعا را نیز می توانید از سایت سنام امورمترجمان رسمی قوه قضاییه استعلام فرمایید.

1 حسین غلامی روسی:781 09123597309 02144086788 تهران تهران میدان انقلاب- ضلع جنوب شرقی- بازار بزرگ کتاب- طبقه دوم- واحد5

شما می توانید از بلوار امین،  باجک،  پردیسان،  سالاریه،  بلوار زنبیل آباد  و سایر محله های قم مدارک روسی خود را در سفرا آنلاین ثبت سفارش می نمایید.