دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
ترجمه دیپلم | ترجمه رسمی مدرک پیش دانشگاهی

ترجمه دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی

ترجمه دیپلم ترجمه ای است که توسط مترجم تایید شده انجام شده باشد. این مدرک، یکی از اسنادی است که برای پذیرش در دانشگاه های بین المللی و یا مهاجرت کاری و تحصیلی به آن نیاز خواهید داشت. ترجمه رسمی مدرک پیش دانشگاهی نیز همانند مدرک دیپلم، در بسیاری از مراکز درخواست می شود. اگر به ترجمه دیپلم به انگلیسی یا ترجمه دیپلم به آلمانی نیاز دارید، می توانید از خدمات سفرا در این خصوص استفاده کرده و ترجمه رسمی دیپلم خود را با قیمت مناسب و در زمان مقرر دریافت نمایید.

ترجمه دیپلم توسط دارالترجمه معتبر

در صورتی که ترجمه مدرک دیپلم به آلمانی، ایتالیایی یا انگلیسی توسط دارالترجمه معتبر انجام شود، می توانید اطمینان داشته باشید که دارای اعتبار و صحت کامل است. اما اگر مدرک تحصیلی خود را گم کنید. بایستی برای دریافت مجدد آن، به اداره آموزش و پرورشی که در آن تحصیل کرده اید مراجعه کرده و درخواست صدور مجدد مدارک را داشته باشید.

جهت آنکه بتوانید برای ترجمه رسمی این مدرک اقدام کنید، این مدارک می بایست حتما به امضای اداره آموزش و پرورش و مهر دبیرستانی که در آن تحصیل کرده اید برسد. از سویی دیگر، هر ترجمه ای که توسط مترجم تایید انجام شود، توسط آنها امضا و مهر خواهد شد.

این راه برای تشخیص ترجمه رسمی است. اگر این علائم را نداشته باشد معتبر نیست. دارالترجمه ها می توانند ترجمه رسمی مدرک پیش دانشگاهی را انجام دهد.

ترجمه دیپلم

چرا مدرک تحصیلی را ترجمه کنیم؟

ترجمه دیپلم به ایتالیایی، آلمانی یا انگلیسی روشی است که تقریباً همیشه برای تحصیل در مدرسه یا دانشگاه خارج از کشور ضروری است. هر زمان که سند اصلی به عنوان مثال فارسی نوشته شده باشد، باید به زبان کشور مقصد ترجمه شود تا محتوای آن قابل درک و تأیید باشد.

به همین ترتیب، یک دانشجو یا کارگر خارجی باید ترجمه رسمی دیپلم خود را به انگلیسی ارائه کند تا در کشورهایی مانند انگلستان، ایالات متحده یا سایر کشورهای انگلیسی زبان پذیرفته شود.

ترجمه دیپلم به انگلیسی

ترجمه به انگلیسی یکی از رایج ترین اقدامات در هر کشوری است. با توجه به نوع مدارک باید از یک متخصص با تجربه در زمینه ترجمه مدارک استفاده کنید. کوچکترین اشتباه در تفسیر می تواند معنا را تغییر دهد و مشکلات قابل توجهی برای متقاضی ایجاد کند.

بنابراین، ترجمه مدارک تحصیلی به زبان انگلیسی باید توسط مترجمان متخصص و زبان مادری انجام شود. تنها مترجمی با این ویژگی ها می تواند ترجمه ای با کیفیت و دقیق ایجاد کند.

ترجمه فوری مدرک تحصیلی

اگر به ترجمه فوری دیپلم دبیرستان یا پیش دانشگاهی به انگلیسی نیاز دارید، کارشناسان سفر می توانند آن را در کمترین زمان آماده کرده و در کیفیت مطلوب به شما تحویل دهند. ترجمه تأیید شده مترجمان سفرا که یک مدرک تحصیلی تأیید شده را تضمین می کند، توسط موسسات معتبر در کشورهای انگلیسی زبان پذیرفته شود. ترجمه محضری نیز در صورت نیاز موجود است.

ترجمه دیپلم

ترجمه مدرک تحصیلی به ایتالیایی

اگر به دنبال ترجمه دیپلم به ایتالیایی هستید، سفرا ترجمه ‌های معتبری از مدارک تحصیلی، از جمله گواهی ‌های مدرک پیش دانشگاهی ارائه می ‌کند. مترجمان سفرا بر اساس تخصص و تجربه خود، ترجمه رسمی مدرک پیش دانشگاهی را برای افرادی که باید مدارک خود را به زبان ایتالیایی نشان دهند، ارائه می دهد.

اهمیت ترجمه رسمی دیپلم در روند پذیرش دانشگاه

لازم است تا اهمیت ترجمه رسمی دیپلم در روند پذیرش دانشگاه درک کنید. گواهی این مدارک تحصیلی ثابت می کند شما یک دوره تحصیلی را با موفقیت در یک موسسه آموزشی معتبر گذرانده اید و اکنون برای استخدام در رشته خود یا ادامه تحصیل در رشته انتخابی آماده هستید.

گواهی ‌های مدرک معمولاً شامل نام مؤسسه اعطاکننده مدرک، نام شما، سطح مدرک تحصیلی، موضوع مورد مطالعه و سال های تحصیل است. با ارائه این مدارک به یک دارالترجمه رسمی مانند سفرا، آسوده خاطر خواهید بود که اسناد تحصیلی شما بدون نقص و با کیفیت بالایی تهیه می شود.

هزینه ترجمه دیپلم به آلمانی یا انگلیسی

برای اطلاع از هزینه ترجمه به آلمانی، انگلیسی یا ایتالیایی، می توانید از تجربه و تخصص کارشناسان سفرا بهره مند شوید. مدارک شما با دقت زیادی ترجمه شده و در نهایت کنترل می شود. مترجمان سفرا متعهد هستند تا ترجمه هایی دقیق با قیمت مناسب را ارائه کنند. یا