دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

دارالترجمه زبان آلمانی

در این صفحه تمامی اطلاعات لازم در زمینه قیمت و تعرفه ترجمه رسمی زبان آلمانی و همچنین لیست بهترین دارالترجمه های آلمانی و  در تهران و یا دفتر ترجمه آلمانی به همراه آدرس و شماره تماس و آدرس وب سایت و نیز سفارتخانه های آلمان در ایران به همراه آدرس و شماره تماس و سایر اطلاعات ضروری آمده است

قیمت ترجمه رسمی مدارک منتخب به آلمانی

در ادامه هزینه ترجمه رسمی برخی از پرطرفدارترین مدارک را به زبان آلمانی مشاهده می‌کنید. 

نزدیک‌ترین تاریخ تحویل در زبان آلمانی : سه روز بعد از تاریخ ثبت سفارش
تاریخ امروز : خرداد 28, 1403
نام مدرک قیمت ترجمه رسمی فارسی به آلمانینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
شناسنامه630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
کارت ملی540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
هر نوع گواهی975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال 840,000 ریال600,000 ریال950,000 ریال
دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال 144,000 ریال 600,000 ریال 1,400,000 ریال
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال 348,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش حقوقی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 950,000 ریال

برای مشاهده قیمت دارالترجمه آلمانی و هزینه ترجمه تمام مدارک به زبان آلمانی به صفحه قیمت ترجمه رسمی مراجعه کنید.

لطفا در صورتی که نیاز به ترجمه رسمی آلمانی دارید، حتما این پادکست را به صورت کامل گوش دهید.
00.00
آشنایی با ترجمه آلمانی سفرا
 • آشنایی با ترجمه آلمانی سفرا
سفارش ترجمه فارسی به آلمانی
مراحل ترجمه آلمانی
در دارالترجمه رسمی سفرا
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ارسال اصل اسناد و مدارک به سفرا

امکان ارسال بدون مراجعه حضوری
و با استفاده از پیک سفرا

۱
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ترجمه توسط مترجم رسمی

زبان آلمانی در قالب مورد تایید دادگاه

۲
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

مهر و امضا توسط مترجم رسمی
زبان آلمانی

۳
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

ثبت اصل و ترجمه اسناد و مدارک
در سیستم رسمی قوه قضاییه

۴
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تایید توسط مترجمان رسمی
قوه قضاییه

۵
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

ارسال به وزارت امور خارجه

۶
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تحویل اصل و ترجمه اسناد
به صاحب سند

۷

قطعا زمانی که قصد سفر به کشوری را دارید و یاقصد اقدام برای انواع ویزا را دارید، نیاز به ترجمه کردن مدارک خود دارید. این مدارک می توانند مدارک تحصیلی، مدارک مالی و … باشند. دارالترجمه رسمی آلمانی سفرا، ترجمه‌ هایی دقیق و تایید شده را برای شما آماده می کند. می توانید برای ترجمه مدارک و اسناد خود از جمله ترجمه مدارک تحصیلی یا مدارک هویتی به آلمانی، از خدمات ما باکیفیتی بالا بهره ببرید.

در واقع می توان گفت که امروزه، فراگیر بودن زبان آلمانی، این زبان را نه تنها در اروپا بلکه در سراسر جهان بسیار مهم می کند. این زبان پرکاربردترین زبان در اتحادیه اروپا و بسیاری دیگر از کشورها می باشد. شما می توانید برای اخذ تاییدات در دفتر ترجمه آلمانی سفرا اقدام کنید. این دارالترجمه آلمانی در تهران به عنوان یک شرکت معتبر، ترجمه آلمانی با کیفیت بالا را ارائه می کند.

بهترین دارالترجمه رسمی زبان آلمانی

دفتر ترجمه رسمی زبان آلمانی سفرا

دارالترجمه سفرا با سابقه ای درخشان در امر ترجمه مدارک و اسناد مهم، فعالیت خود را از سال 1388 در این صنعت شروع کرده است. سفرا به عنوان دفتر ترجمه رسمی آلمانی شناخته می شود و قادر است متون مختلفی را از جمله مدارک هویتی، اسناد حقوقی، مدارک شغلی و … را با دقت ترجمه کرده و پس از نظارت بخش کارشناسی، در زمان مقرر به مشتری تحویل می دهد. سفرا که با مدیریت آقای دکتر حمیدرضا حیدری مدیریت می شود، یکی از معتبرترین دفاتر ترجمه رسمی در تهران محسوب می‌شود.

دارالترجمه آلمانی و دفتر ترجمه رسمی زبان آلمانی سفرا

دارالترجمه زبان آلمانی رنسانس

دارالترجمه رنسانس، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان آلمانی است که ترجمه رسمی و غیر رسمی زبان آلمانی را در کیفیت بالایی ارائه می کند. این دفتر ترجمه زبان آلمانی، سرعت عمل و دقت را در تمامی ترجمه های خود به کار بسته است. مترجمان این دفتر ترجمه دارای تخصص و تجربه بالایی در این حوزه هستند و ترجمه هایی دقیق را ارائه می کنند. ضمن آنکه مترجمان رنسانس، در بسیاری از مجموعه های مطرح در سطح بین المللی اقدام به تنظیم اسناد مهم کرده و ترجمه های شفاهی ارائه کرده اند.

دارالترجمه رسمی زبان آلمانی داریان

دارالترجمه داریان، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان آلمانی است که توانسته است با کمک و همکاری مترجمین رسمی و حرفه ای خود، خدمات ترجمه را در کیفیت عالی و با دقت مناسب به مشتریان خود ارائه کرده و رضایت ایشان را کسب کند. این شرکت که خدمات خود را به صورت آنلاین نیز ارائه می کند، همواره ترجمه هایی دقیق را با نرخ ترجمه مناسب تحویل می دهد. می توانید در این دفتر ترجمه زبان آلمانی، ترجمه مدارک عمومی و تخصصی را به صورت فوری دریافت کنید.

دارالترجمه رسمی زبان آلمانی داریان بهترین دارالترجمه آلمانی

دفتر ترجمه دیوان

موسسه دیوان، از دیگر مجموعه های فعال در صنعت ترجمه است که همکاری های ارزشمندی را با اتاق بازرگانی ایران و آلمان داشته و آموزش و ترجمه زبان آلمانی را از اهداف اصلی خود قرار داده است. این مرکز که علاوه بر ارائه خدمات خود به عنوان دفتر ترجمه رسمی زبان آلمانی، اقدام به آموزش این زبان می کند، از مترجمان و اساتید مجربی بهره گرفته است و همواره ترجمه های دقیقی را ارائه می کند. می توانید ترجمه متون تخصصی، مدارک حقوقی و سایر اسناد را با خیالی راحت به این دفتر ترجمه آلمانی بسپارید.   

دارالترجمه رسمی و دفتر ترجمه دیوان

دارالترجمه زبان آلمانی گلستان

دارالترجمه رسمی زبان آلمانی گلستان، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان آلمانی است که فعالیت خود را از سال 1357 شروع کرده و با اندوخته تجربه و تخصص مدیران و مترجمان خود، به یکی از مجموعه های مطمئن و قابل اعتماد در صنعت ترجمه تبدیل شده است. خدمات ترجمه این مجموعه به شرکت ها و اشخاص حقیقی ارائه می شود که نیازمند ترجمه های تایید شده از اسناد و مدارک خود به صورت رسمی هستند. این دارالترجمه برای افرادی که دارای محدودیت زمانی هستند، ترجمه های دقیق و فوری را نیز ارائه می کند.

دارالترجمه زبان آلمانی گلستان

دفتر ترجمه رسمی زبان آلمانی پارسیس

پارسیس که به عنوان دفتر ترجمه آلمانی شناخته می شود، مترجمان با تجربه و نخبه ای را به خدمت گرفته است تا بتواند ترجمه های رسمی و تخصصی را ارائه کند. این ترجمه ها که به صورت رسمی و غیر رسمی آماده می شوند، در بخش کارشناسی مورد بررسی قرار خواهند گرفت تا صحت آنها تایید شود. خدمات تخصصی ترجمه های اسناد و مدارک مهم نیز توسط مترجمانی انجام می شود که تجربه کافی در این حوزه را دارند. می توانید مشاوره های لازم را پیش از سفارش ترجمه خود در این دفتر ترجمه زبان آلمانی دریافت کنید.

دفتر ترجمه رسمی پارسیس

دارالترجمه رسمی زبان آلمانی آبتین

دارالترجمه رسمی آبتین، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان آلمانی محسوب می شود که با همکاری مترجمان رسمی و متخصصان فن ترجمه فعالیت خود را توسعه داده و ترجمه اسناد و مدارک را با تایید رسمی به مشتریان خود ارائه می کند. همچنین متون بازرگانی و اداری، مقالات دانشگاهی، کتب و دیگر مدارک عمومی را با دقت و کیفیت بالا ترجمه می کند. ضمن آنکه هزینه ترجمه های آبتین مطابق با نرخ مصور شده خواهد بود.

بهترین دارالترجمه آلمانی

دفتر ترجمه رسمی هزاره سوم

​​​​​​​دفتر ترجمه آلمانی هزاره سوم، فعالیت خود را از سال 1385 در حوزه ترجمه رسمی اسناد و مدارک شروع کرده و خدمات خود را به موسسات، شرکت ها و افراد حقیقی ارائه می کند. در صورتی که برای فعالیت های تجاری بین المللی خود یا تحصیل در یکی از دانشگاه های معتبر جهانی، نیاز به ترجمه های دقیق و تایید شده دارید، می توانید از خدمات این دفتر ترجمه آلمانی بهره مند شوید. هزاره سوم، از جدیدترین روش ها و اصول ترجمه استفاده کرده و تاییدیه های وزارت امورخارجه و دادگستری را برای اسناد رسمی شما دریافت خواهد کرد.

دفتر ترجمه رسمی هزاره سوم
بهترین دارالترجمه آلمانی

بهترین دارالترجمه آلمانی

بهترین دارالترجمه آلمانی، خدمات ترجمه با کیفیت بالا و بومی‌ سازی شده به زبان آلمانی ارائه می‌ دهد. یک دارالترجمه برتر و نمونه باید مجموعه ‌ای از ویژگی ‌ها و مزایا را داشته باشد که در زیر به آن ها خواهیم پرداخت:

 1. 1. کیفیت بالا: بهترین دارالترجمه آلمانی باید تضمین کند که ترجمه‌ ها با دقت و کیفیت بالا انجام می شوند که سفرا این تضمین را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهد.
 2. 2. بومی‌ سازی شده: بهترین دارالترجمه آلمانی باید ترجمه‌ ها را بومی‌ سازی کند که این موضوع به این معنی است که از عبارات، اصطلاحات و ساختارهای زبانی مناسب برای مخاطبان آلمانی استفاده کند. سفرا برروی این موضوع تاکید دارد و بهترین و بومی ترین ترجمه را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهد.
 3. 3. تنوع و تخصص: بهترین دارالترجمه آلمانی باید توانایی ترجمه متنوعی از جمله متون عمومی، تجاری، فنی، حقوقی، علمی و غیره را داشته باشد. سفرا با دارا بودن متخصصان باتجربه و بومی، بهترین و تخصصی ترین ترجمه ها را برای مهم ترین مدارک ارائه می دهد.

مترجمان تایید شده در دارالترجمه رسمی آلمانی سفرا

مترجمان تایید شده در دارالترجمه رسمی آلمانی سفرا از مهم ترین مزیت های ما می باشند. سفرا با تجربه ای ارزشمند در این حوزه، کیفیت بالا و خدمات برتر را به اشخاص حقیقی و حقوقی در هر اندازه ای ارائه می‌ کند. این مرکز ترجمه آلمانی، از مترجمان متخصص بومی زبان، استانداردهای باکیفیت بالا و گواهینامه های این حوزه در فرآیندهای کاری خود استفاده می کند تا بتواند تمامی مدارک از جمله اسناد هویتی یا قراردادهای تجاری را در بهترین شکل ترجمه نماید.

سفرا ترجمه های دقیقی در اختیار شما قرار می دهد و شما مشتریان عزیز می توانید با خیالی راحت مدارک خودتان را به ما بسپارید. در صورتی که به ترجمه های تایید شده و رسمی نیاز دارید، می توانید برای اخذ تاییدات در دفتر ترجمه رسمی آلمانی سفرا اقدام کنید و راهنمایی های لازم را از کارشناسان آن دریافت کنید.

دقت در ترجمه های آلمانی سفرا

ما در دارالترجمه رسمی آلمانی سفرا، دقت در ترجمه های آلمانی را در اولویت خود قرار می دهیم و اطلاعات مشتریان را در طول کل فرآیند ترجمه با کیفیت بالایی مدیریت می کنیم. امنیت داده ها به اندازه کیفیت ترجمه ها برای این ما مهم است.

در این فرآیند، ابتدا توسط مترجمان رسمی ما، خدمات ترجمه با بهره مندی از مترجمان آماده می شوند و سپس برای ویرایش و مدیریت کیفیت توسط ناظران بررسی می شود. در صورتی که نیاز به ترجمه فوری به زبان آلمانی دارید، می توانید سفرا را انتخاب کنید و از قیمت مناسبی بهره مند شوید.

هزینه ترجمه رسمی آلمانی سفرا

یکی از نکات مهم در زمان ترجمه مدارک، قیمت و هزینه آن است. در دارالترجمه رسمی آلمانی سفرا به این نکته مهم توجه شده و قیمت ترجمه رسمی آلمانی بر اساس تعرفه های تعیین شده در نظر گرفته می شود و کاملا مناسب است. در دارالترجمه سفرا، به سرعت به درخواست مشتریان عزیز پاسخ داده می شود و متناسب با نوع ترجمه، در ظرف چند روز، مدارک ترجمه شده تحویل داده خواهد شد.

اگر به دنبال قیمت مناسبی برای ترجمه مدارک خود به آلمانی هستید، سفرا بهترین انتخاب برای شماست و این در حالی است که به هیچ عنوان از کیفیت کار کم نخواهد شد و بر اساس تجربه و تخصص مترجمان خود، ترجمه هایی دقیق و صحیح ارائه می شود.

اخذ تاییدات در دفتر ترجمه رسمی آلمانی

آیا نیاز به اخذ تاییدات در دفتر ترجمه رسمی آلمانی دارید؟ آیا به دنبال خدمات دارالترجمه رسمی آلمانی برای ترجمه دقیق اسناد تجاری، دفترچه راهنمای محصولات، مدارک تحصیلی و اسناد هویتی هستید؟ دارالترجمه سفرا، بهترین فرآیندهای بومی‌ سازی را برای ارائه ترجمه‌ های آلمانی روان و از نظر فنی دقیق دارد که می ‌توانید به آن ها اعتماد کنید تا مخاطبان بین ‌المللی خود را جذب کنید.

سفرا، دارای یکی از بزرگترین تیم ‌های مترجمان حرفه‌ ای آلمانی است که در صنایع مختلف و زمینه‌ های موضوعی تخصص دارد و به مشتریان خود این امکان را می ‌دهد تا ترجمه مدارک به آلمانی را با بالاترین سطح دقت زبانی برای موفقیت تجاری جهانی و تحصیل در مراکز آموزشی معتبر دریافت کنند.

سفرا به عنوان دفتر ترجمه آلمانی می تواند تاییدیه های وزارت دادگستری و امورخارجه را در کوتاه ترین زمان برای ترجمه های رسمی شما تهیه کند. بنابراین به عنوان دارالترجمه رسمی آلمانی این اطمینان را فراهم می کند تا تمامی اسناد کاری، هویتی، تحصیلی خود را در هر یک از استان ها که باشید، در اختیارتان قرار دهد. ضمن اینکه قیمت ترجمه رسمی آلمانی در سفرا کاملا مقرون به صرفه است.

مراحل انجام ترجمه رسمی آلمانی در دارالترجمه رسمی آلمانی سفرا

برای استفاده از خدمات ترجمه رسمی آلمانی سفرا باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. 1. اسناد و مدارک را به دارالترجمه رسمی آلمانی سفرا ارسال کنید. (این کار را می توانید بدون مراجعه حضوری و با استفاده از سیستم پیک سفرا انجام دهید.)
 2. 2. مدارکی که نیاز دارید توسط مترجم رسمی آلمانی در قالبی که دادگاه تایید کرده است ترجمه خواهد شد. سپس مترجم رسمی سند ترجمه شده را مهر و امضا می کند.
 3. 3. اصل و ترجمه اسناد و مدارک جهت تایید صحت مهر و امضای مترجم و ثبت در سیستم مربوطه به اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضائیه ارسال می شود. مدارک پس از تایید توسط مترجمان رسمی قوه قضائیه، تایید و به وزارت امور خارجه جهت استفاده در موسسات دولتی کشور گیرنده ارسال می گردد. سپس اسناد ترجمه شده و تصحیح شده به صاحب سند تحویل داده می شود.

اسناد و مدارکی که باید برای ترجمه به دارالترجمه رسمی آلمانی سفرا بسپارم

اسناد و مدارکی که باید تحویل سفرا شود، بستگی به این دارد که چه مدارکی را به آلمانی ترجمه می کنید. به عنوان مثال، برای درخواست در دانشگاه ها، ریز نمرات و مدرک آخرین مقطع تحصیلی (لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا) باید به آلمانی ترجمه شوند.

همچنین برای مهاجرت مدارک هویتی مانند شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج و … و حتی گاهی اسناد ملکی به آلمانی ترجمه می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد مدارک مثلا برای اپلای بهتر است به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و لیست مدارک مورد نیاز را مشاهده کنید.

جدای از مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، آوسبیلدونگ و انواع دیگر مهاجرت نیز نیا به ترجمه برخی از اسناد و مدارک شما دارد که می توانید لیست مدارک مورد نیاز را از سایت سفارت آلمان مشاهده نمایید.

 

آدرس و تلفن سفارت آلمان در تهران

 • آدرس: تهران، خیابان فردوسی، پلاک ۳۲۰-۳۲۴
 • تلفن: ۳۹۹۹۰۰۰۰ ۲۱ (۹۸+)
 • فکس: ۳۹۹۹۱۸۹۰ ۲۱ (۹۸+)
 • پست الکترونیک: nfo@teheran.diplo.de
 • سایت اینترنتی: www.teheran.diplo.de

***نکته : امکان حضور و مراجعه تنها با وقت قبلی فراهم است.***

ویدئو ترجمه فارسی به آلمانی

خدمات سُفرا به صورت آنلاین و حضوری در ۷ روز هفته برای تهران و شهرستان‌ها به تمامی زبان‌ها انجام می شود.

نام مدرک نرخ ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه شناسنامه 630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه کارت ملی 540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه 720,000 ریال 288,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند ازدواج 1,755,000 ریال 702,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه پاسپورت 840,000 ریال 336,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهینامه رانندگی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت پایان خدمت 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دفترچه بیمه 750,000 ریال 300,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند طلاق 2,025,000 ریال 810,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی و گزارش پزشکی و پزشکی قانونی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
تقدیر نامه و لوح سپاس یا حکم قهرمانی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت واکسیناسیون 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی فوت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی تجرد720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت نظام پزشکی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از ایران1,000,000 ریال 400,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی بزرگ900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی کوچک900,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه مرخصی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت بازرگانی هوشمند720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ولادت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت نظام مهندسی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت معافیت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از خارج150,000 ریال 600,000 ریال --
شناسنامه سلامت دانش آموز4,00,000 ریال 1,600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز دفن975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک هزینه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال348,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تاسیس1,305,000 ریال 522,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
جواز کسب1110,000 ریال 444,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
گواهی های مالیاتی1,260,000 ریال 504,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه بهره برداری1,725,000 ریال 690,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه پروانه مطب 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه مهندسی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اظهارنامه وتقاضانامه ثبت شرکتها2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اساسنامه ثبت شرکت ها 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
لیست بیمه کارکنان975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مدارک حسابرسی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترازنامه شرکتهاواظهارنامه مالیاتی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
صورت جلسه2,000,000 ریال 800,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ثبت علائم تجاری یا ثبت اختراع1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز تاسیس1,710,000 ریال 684,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
شرکت نامه2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه وکالت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
بارنامه گمرکی1,830,000 ریال 732,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت مباشرت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه پایان ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه دفترچه ای یا شناسنامه ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
موافقت اصولی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی کارگاه1,380,000 ریال 552,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه فیش حقوقی 975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال408,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
قبوض آب و برق و تلفن و مالیات900,000 ریال 360,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A5 975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A4 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سابقه بیمه با ریز دستمزد 1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع گواهی یا سپرده بانکی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرینت های بانکی990,000 ریال 396,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی تمکن مالی 1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم بازنشستگی660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه های کسب پزشکی و داروخانه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش مستمری660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم افزایش حقوق1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع اوراق مشارکت و اوراق قرضه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز اشتغال به کار660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه نشر و انتشارات1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مالیات بر ارث1,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک قیمت ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
هر نوع گواهی975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال840,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت دفترچه ای1,710,000 ریال 684,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سند وسایط نقلیه سبک 1,125,000 ریال 450,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
انواع قرارداد1,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه ومبایعه نامه وبنچاق وقولنامه رسمی +برگ بزرگ1,305,000 ریال 522,000 ریال --
اقرار نامه یا تعهدنامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A41,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم کارگزینی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه با کد رهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
ارزیابی املاک1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مبایعنامه با کدرهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
سند معین نشده یا غیر تیپ2,700 ریال 1,080 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
رضایتنامه و صلح نامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دادنامه و رای دادگاه2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ابلاغیه و اخطار قضایی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استعلام ثبت اسناد900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استشهادیه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه جلب یا احضاریه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم اعضاء هیئت علمی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ سبز گمرکی یک رو1,695,000 ریال 678,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی حصر وراثت1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A31,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گزارش ورود و خروج از کشور660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دفترچه وکالت1,350,000 ریال 540,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قیم نامه1,665,000 ریال 666,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریز مکالمات تلفن825,000 ریال 330,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرونده حقوقی2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سند وسایط نقلیه سنگین1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره 1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال144,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دیپلم دبیرستان یا مدرک پیش دانشگاهی 750,000 ریال 300,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریز نمره دبیرستان یا پیش دانشگاهی 330,000 ریال 132,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی های صادره از سازمان فنی و حرفه ای یک رو 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی اشتغال به تحصیل660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریزنمرات سالانه مقاطع شامل ابتدایی راهنمایی و متوسطه 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ریز نمرات660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سرفصل دروس دانشگاهی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارنامه توصیفی ابتدایی1,005,000 ریال 402,000 ریال --