دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

دارالترجمه ایتالیایی

در این صفحه تمامی اطلاعات لازم در زمینه تعرفه و قیمت ترجمه ایتالیایی و همچنین لیست بهترین دارالترجمه های ایتالیایی در تهران و یا دفتر ترجمه ایتالیایی به همراه آدرس و شماره تماس و آدرس وب سایت و نیز سفارتخانه های ترکیه در ایران به همراه آدرس و شماره تماس و سایر اطلاعات ضروری آمده است

تعرفه و قیمت ترجمه رسمی مدارک منتخب به ایتالیایی

در ادامه قیمت ترجمه ایتالیایی برخی از پرطرفدارترین مدارک را به زبان ایتالیایی مشاهده می‌کنید.

نزدیک‌ترین تاریخ تحویل در زبان ایتالیایی : سه روز بعد از تاریخ ثبت سفارش
تاریخ امروز : خرداد 28, 1403
نام مدرک قیمت ترجمه رسمی فارسی به ایتالیایینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
شناسنامه630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
کارت ملی540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
هر نوع گواهی975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال 840,000 ریال600,000 ریال950,000 ریال
دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال 144,000 ریال 600,000 ریال 1,400,000 ریال
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال 348,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش حقوقی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 950,000 ریال

برای مشاهده قیمت دارالترجمه رسمی ایتالیایی و هزینه ترجمه تمام مدارک به زبان ایتالیایی به صفحه قیمت ترجمه رسمی مراجعه کنید.

لطفا در صورتی که نیاز به ترجمه رسمی ایتالیایی دارید، حتما این پادکست را به صورت کامل گوش دهید.
00.00
آشنایی با ترجمه ایتالیایی سفرا
  • آشنایی با ترجمه ایتالیایی سفرا
سفارش ترجمه فارسی به ایتالیایی
مراحل ترجمه ایتالیایی
در دارالترجمه رسمی سفرا
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ارسال اصل اسناد و مدارک به سفرا

امکان ارسال بدون مراجعه حضوری
و با استفاده از پیک سفرا

۱
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ترجمه توسط مترجم رسمی

زبان ایتالیایی در قالب مورد تایید دادگاه

۲
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

مهر و امضا توسط مترجم رسمی
زبان ایتالیایی

۳
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

ثبت اصل و ترجمه اسناد و مدارک
در سیستم رسمی قوه قضاییه

۴
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تایید توسط مترجمان رسمی
قوه قضاییه

۵
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

ارسال به وزارت امور خارجه

۶
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تحویل اصل و ترجمه اسناد
به صاحب سند

۷
محمد حسین رمضان کیایی
مترجم رسمی زبان ایتالیایی
مدیر دپارتمان زبان ایتالیایی دارالترجمه سفرا
مترجم رسمی ایتالیایی قوه قضائیه
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران
دکتری ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران

در این صفحه مراحل ترجمه رسمی مدارک به ایتالیایی در دارالترجمه ایتالیایی ، لیست بهترین دارالترجمه های ایتالیایی در تهران، شرایط ترجمه فوری ایتالیایی ، مدت زمان ترجمه رسمی در دفتر ترجمه رسمی ایتالیایی ، قیمت ترجمه ایتالیایی آمده است.

دارالترجمه رسمی ایتالیایی

یکی از مدارکی که هنگام مهاجرت به ایتالیا مورد نیاز است، ترجمه رسمی ایتالیایی مدارک هویتی و یا تحصیلی است که می بایست در دارالترجمه رسمی ایتالیایی آماده گردد. این ترجمه ها توسط مترجمین رسمی قوه قضاییه انجام شده و با دقت بالا همراه است.

مترجم ایتالیایی، مورد تایید بوده و می تواند ترجمه ای همراه با تاییدیه های دادگستری و وزارت امور خارجه را ارائه کند. در صورتی که درخواست نیاز به خدمات آنلاین و یا فوری ترجمه مدارک برای سفارت ایتالیا را دارید، می توانید از خدمات ترجمه ایتالیایی مدارک در دارالترجمه رسمی سفرا بهره مند شوید.

مراحل ترجمه و سوالات پرتکرار

در اینجا قصد داریم پیرامون سوالات مشتریان عزیز مبنی بر مترجم رسمی ایتالیایی و دارالترجمه رسمی ایتالیایی(دفتر ترجمه رسمی ایتالیایی) بپردازیم. همچنین این دارالترجمه، مرکز ترجمه فوری ایتالیایی و مترجمان رسمی آن جزو مترجم (مترجمان) رسمی معتمد سفارت ایتالیا و این دارالترجمه، یک دارالترجمه ایتالیایی در تهران مورد تایید سفارت است.

معرفی زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی، یکی از مرسوم ترین و پرکاربرد ترین زبان های دنیا است که تعداد بسیاری گویشور ایتالیایی زبان دارد. تعداد گویشوران زبان ایتالیایی در زمان نوشته شدن این مقاله حدود 67 میلیون نفر تخمین زده شده که نشان می دهد تعداد گویشوران زبان ایتالیایی حدود 15 درصد جمعیت کل اتحادیه اروپا می باشد.

ترجمه فوری ایتالیایی

در دارالترجمه فوری ایتالیایی، به سادگی می توانید اسناد و مدارک خود را در سریع ترین زمان تحویل بگیرید. در برخی از موارد، سرعت انجام فرآیند ترجمه دارای اهمیت است. گاهی لازم است که در کوتاه ترین زمان، ترجمه فوری ایتالیایی تحویل شود.

دفتر ترجمه سفرا این امکان را دارد که با بهره مندی از مترجمین متخصص و با تجربه خود، مدرک و اسناد شما را در کمترین زمان به شما تحویل نماید.

مترجم ایتالیایی در دفتر ترجمه ایتالیایی

یکی از نکاتی که همواره دارالترجمه سفرا به آن اهمیت داده است، بهره مندی از مترجمانی نخبه و متخصص بوده تا با استفاده از مهارت و تجربه آن ها بتواند دقیق ترین ترجمه ها را ارائه نماید. در همین راستا، مترجم ایتالیایی که برای ترجمه های تخصصی در نظر گرفته می شود، به خوبی با واژه های تخصصی و نکات آن آشنا بوده و بدون عیب و نقص، ترجمه ها را تحویل خواهد داد.

اهمیت ترجمه رسمی ایتالیایی

به دلیل تعداد بالای گویشوران زبان ایتالیایی و پیشرفته بودن و رشد تکنولوژِی در کشورهای ایتالیایی زبان مخصوصا خود کشور ایتالیا، این کشور مراودات اقتصادی، علمی و مالی زیادی با کشورهای دیگر از جمله کشور ایران دارد و به طبع اهمیت ترجمه رسمی ایتالیایی مشخص خواهد شد. به طوریکه ترجمه زبان ایتالیایی یکی از پرتقاضا ترین زبان ها در ترجمه رسمی می باشد.همچنین این دارالترجمه، مرکز ترجمه فوری ایتالیایی و مترجمان رسمی آن جزو مترجم (مترجمان) رسمی معتمد سفارت ایتالیا و این دارالترجمه، یک دارالترجمه ایتالیایی مورد تایید سفارت است.

لیست بهترین دارالترجمه های رسمی ایتالیایی

در این قسمت لیست برخی از بهترین دارالترجمه های رسمی ایتالیایی را آورده ایم. بنابراین، در صورتی که تصمیم به مهاجرت، تحصیل یا کار در کشور ایتالیا دارید، دارالترجمه رسمی ایتالیایی که تاییدیه از قوه قضاییه را نیز داشته باشد، می تواند به شما کمک نماید. در اینجا برخی از بهترین های این حوزه را معرفی کرده ایم:

دارالترجمه رسمی ایتالیایی سفرا

دارالترجمه رسمی سفرا (518)، به عنوان یکی از بهترین دارالترجمه های رسمی ایتالیایی شناخته شده و فعالیت خود را از سال 1388 شروع نموده است. مترجمان این مجموعه که به صورت تخصصی در زبان های مختلف فعالیت دارند، تجربه و مهارت لازم را در ترجمه اسناد و مدارک داشته و در مدت زمان مقرر، ترجمه ای دقیق ارائه خواهند کرد. باید اشاره کنیم که مترجم مسئول و مدیریت دفتر ترجمه ایتالیایی سفرا، دکتر حمیدرضا حیدری، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی هستند.

قیمت ترجمه ایتالیایی در دارالترجمه رسمی ایتالیایی سفرا

دفتر ترجمه ایتالیایی ساترا

دفتر ترجمه ایتالیایی ساترا، فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده و با بهره مندی از مترجمین متعهد و با تجربه خود، توانسته است پلتفرم خدمات زبانی ترنسنت را راه اندازی کرده و خدمات آنلاین موفقی را به مشتریان خود ارائه کند. این مجموعه با استفاده از ابزارهای به روز شده، خدمات ترجمه رسمی را ارائه می نماید که توسط تیم مجرب مترجمان انجام می شود.

دفتر ترجمه ایتالیایی ساترا و قیمت ترجمه ایتالیایی

دارالترجمه رنسانس

دارالترجمه رسمی ایتالیایی رنسانس، به عنوان یکی از بهترین دارالترجمه های ایتالیایی مطرح است که ترجمه های رسمی و غیر رسمی دقیقی را به زبان ایتالیایی و دیگر زبان های رایج ارائه می نماید. تمرکز این دفتر ترجمه ایتالیایی، سرعت عمل، دقت و کیفیت ترجمه ها می باشد که بر اساس مشتری مداری خود به انجام می رساند. می توانید برای ترجمه مدارک و اسناد خود به زبان ایتالیایی، از خدمات این دفتر ترجمه استفاده کنید.

دارالترجمه رنسانس

دارالترجمه رسمی ایتالیایی الوند

الوند که در لیست بهترین دارالترجمه های رسمی ایتالیایی قرار دارد، با بهره مندی از مترجمان حرفه ای، ترجمه هایی با کیفیت را با سرعتی قابل توجه تحویل می نماید که قابل ارائه در تمامی سازمان های دولتی می باشد. این دفتر ترجمه، با در نظر گرفتن قیمت مناسب برای ترجمه مدارک به زبان ایتالیایی، توانسته است رضایت مندی مشتریان خود را کسب کند.

دارالترجمه رسمی ایتالیایی الوند و دفتر ترجمه رسمی ایتالیایی و قیمت ترجمه ایتالیایی در بهترین دارالترجمه ایتالیایی

دارالترجمه ایتالیایی هزاره سوم

دارالترجمه رسمی هزاره سوم، یکی از بهترین دارالترجمه های ایتالیایی است که از سال 1385 فعالیت خود را شروع کرده و خدمات ترجمه و امور مرتبط با آن را در بهترین کیفیت ارائه می نماید. این دارالترجمه ایتالیایی، می تواند پس از ترجمه اسناد و مدارک، برای اخذ تاییدات ترجمه های انجام شده اقدام نماید. ضمن آنکه قیمت ترجمه رسمی ایتالیایی در این دفتر ترجمه، مطابق با تعرفه های تعیین شده توسط قوه قضاییه می باشد.

دارالترجمه ایتالیایی هزاره سوم

دفتر ترجمه پارسیس

دارالترجمه رسمی پارسیس، با سابقه ای 15 ساله در این حوزه فعالیت داشته و می تواند ترجمه ایتالیایی را برای مدارکی همچون مدارک هویتی، مقالات، کتاب و … ارائه کند یکی از بهترین دارالترجمه های ایتالیایی می باشد. در صورتی که نیاز به ترجمه در این دارالترجمه دارید، بایستی هنگام ثبت سفارش، به کارشناسان آن اعلام نمایید. قبل از هر گونه سفارشی، می توانید راهنمایی های لازم را از مترجمان با تجربه این دفتر ترجمه دریافت کنید.

دفتر ترجمه پارسیس
ترجمه مدارک به ایتالیایی

در ذیل  ترجمه رسمی انواع مدارک به به زبان ایتالیایی را ذکر خواهیم کرد:

ترجمه مدارک به ایتالیایی

ممکن است در شرایطی قرار داشته باشید که نیاز باشد مدارک شما توسط بهترین دارالترجمه ایتالیایی ترجمه شود و وجهه رسمی و قانونی خود را نشان دهد. به عنوان مثال برای مقاصد مهاجرت و یا شرکت در مناقصات بین المللی، این نوع از ترجمه نیاز است.

در سفرا به عنوان بهترین دارالترجمه ایتالیایی، مترجم ایتالیایی، ترجمه مدارک به زبان ایتالیایی را با دقت تمام آماده کرده و پس از بازیابی، تایید و مهر می نماید تا رسمی بودن آن به اثبات برسد. مدارکی همچون شناسنامه، سند ازدواج، قراردادهای حقوقی، گواهی عدم سوء پیشینه، گواهی فوت، گواهی‌ های بیمه، مدارک تحصیلی، اظهارات بانک یا سایر اسناد رسمی در دارالترجمه رسمی ایتالیایی سفرا ترجمه می شود.

دفتر ترجمه رسمی ایتالیایی و قیمت ترجمه ایتالیایی در بهترین دارالترجمه ایتالیایی

1. ترجمه مدارک دانشگاهی به زبان ایتالیایی

دانشگاه های ایتالیا و به طور کلی کشورهای ایتالیایی زبان، یکی از بهترین دانشگاه های دنیا هستند و همه ساله تعداد زیادی از دانشجویان ممتاز ترجیح می دهند که در کشور ایتالیا تحصیل کنند. کشور ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست و دانشجویان زیادی سالانه برای دانشگاه های ایتالیا، درخواست اپلای یا ادامه تحصیل در کشور ایتالیا را دارند.

البته ترجمه مدارک دانشگاهی صرفا برای پذیرش دانشگاه های ایتالیا نیست و کاربرد های زیادی نظیر استخدام در شرکت های ایتالیایی نظیر شرکت های مهندسی، پزشکی، دارویی، صنعتی، کشاورزی و… برای اثبات رزومه نیاز به ترجمه رسمی مدارک دانشگاهی به زبان ایتالیایی دارند.

که باید مدارک دانشگاهی توسط مترجمان رسمی ایتالیایی قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران که مورد تایید این نهاد می باشند استفاده کنند.

چرا دارالترجمه ایتالیایی سفرای تهران؟

دارالترجمه رسمی 518 (دفتر ترجمه رسمی سفرا)، به عنوان یکی از معدود دفاتر ترجمه رسمی ایتالیایی، دارالترجمه رسمی ایتالیایی در تهران می باشد که تمایز آن با دیگر دفاتر ترجمه رسمی این است که مترجم رسمی ایتالیایی، مستقر در دفتر ترجمه رسمی است.

این از لحاظ قیمت ترجمه رسمی ایتالیایی، مدت زمان انجام مدارک دانشگاهی به زبان ایتالیایی بسیار موثر است و زمان و هزینه کمتری را مشتریان عزیز که متقاضی ترجمه مدارک دانشگاهی به زبان ایتالیایی هستند صرف خواهند کرد. همچنین این دارالترجمه، مرکز ترجمه فوری ایتالیایی و مترجمان رسمی آن جزو مترجم (مترجمان) رسمی معتمد سفارت ایتالیا و این دارالترجمه، یک دارالترجمه ایتالیایی مورد تایید سفارت است.

2. ترجمه مدارک هویتی و احوال شخصیه در دارالترجمه ایتالیایی

پر کاربرد ترین مدرک برای ترجمه رسمی، مدارک هویتی نظیر شناسنامه، کارت ملی، گذرنامه (پاسپورت) هستند که تقریبا هر شخص در هرجایی که بخواهد اقدام کند، نیاز به اثبات هویت خود دارد که این جز با ترجمه رسمی مدارک هویتی و احوال شخصیه اتفاق نخواهد افتاد. کشور ایتالیا هم از این قاعده مستثنی نیست و به طبع ترجمه مدارک هویتی به زبان ایتالیایی بسیار حائز اهمیت است. همچنین این دارالترجمه، مرکز ترجمه فوری ایتالیایی و مترجمان رسمی آن جزو مترجم (مترجمان) رسمی معتمد سفارت ایتالیا و این دارالترجمه، یک دارالترجمه ایتالیایی مورد تایید سفارت است.

دفتر ترجمه فوری ایتالیایی انقلاب

3. ترجمه اسناد املاک و دارایی ها به زبان ایتالیایی در دارالترجمه

یکی از مهم ترین مدارک برای ترجمه رسمی،اسناد املاک، دارایی ها و مستغلات هستند که اثبات کننده وضعیت مالی و تعهد به کشور خود شخصی است که قصد مهاجرت به کشور ایتالیا را دارد و ترجمه رسمی اسناد املاک و دارایی ها به زبان ایتالیایی به همین علت یکی از پر تقضا ترین مدارک ترجمه رسمی است .

4. ترجمه احکام دادگاه ها و مدارک حقوقی به زبان ایتالیایی هم انجام میشود؟

بعضی اوقات پیش می آید برای شخصی که دعاوی حقوقی در ایران یا کشورهای دیگر دارد و برای اثبات و تسلیم به دادگاه و انجام مراحل دادرسی حقوقی نیاز به ترجمه رسمی احکام دادگاه ها یا مدارک حقوقی نظیر وکالتنامه دارد. و شخص ملزم است که اصل مدرک خود(حکم دادگاه، وکالتنامه،…) را نزد مترجم رسمی ایتالیایی ببرد.

مترجم رسمی پس از تایید اصالت مدرک، اقدام به ترجمه رسمی حکم دادگاه یا مدارک حقوقی شما می کند که بسته به زمانی که مشتریان عزیز دارند و حجم مدارک تحویلی، مدت زمان انجام ترجمه رسمی احکام دادگاه ها و مدارک حقوقی را به زبان ایتالیایی متغیر خواهد بود لذا برای اطمینان از این موضوع وارد صفحه تماس با ما شوید و کارشناسان ما شما را در این امر راهنمایی می کنند.

هزینه ترجمه رسمی ایتالیایی در دارالترجمه ایتالیایی چقدر است؟

تعرفه ترجمه ایتالیایی سوال پرتکراری است که مشتریان عزیز می پرسند. تمام دارالترجمه های ایتالیایی کشور طبق نرخنامه امور مترجمان رسمی عمل می کنند و همان هزینه را از شما اخذ خواهند کرد اما بسته به شرایط زمانی که مشتری تعیین می کند و بنا به در خواست مشتری در صورتی که نیاز به ترجمه فوری مدارک ایتالیایی داشته باشید هزینه فوریت نیز به آن اضافه خواهد گشت. همچنین این دارالترجمه، مرکز ترجمه فوری ایتالیایی و مترجمان رسمی آن جزو مترجم (مترجمان) رسمی معتمد سفارت ایتالیا و این دارالترجمه، یک دارالترجمه ایتالیایی مورد تایید سفارت است.

ترجمه فوری ایتالیایی | مترجم رسمی ایتالیایی | دارالترجمه رسمی ایتالیایی | دارالترجمه ایتالیایی

مدت زمان انجام ترجمه رسمی در دفتر ترجمه ایتالیایی چقدر است؟

اینکه انجام ترجمه مدارک رسمی ایتالیایی چقدر طول می کشد؟ یکی از سوالات پرتکرار مشتریان است، به دلیل اینکه زمان مهم ترین دغدغه است. همچنین این دارالترجمه، مرکز ترجمه فوری ایتالیایی و مترجمان رسمی آن جزو مترجم (مترجمان) رسمی معتمد سفارت ایتالیا و این دارالترجمه، یک دارالترجمه ایتالیایی مورد تایید سفارت است.

بنا به زمان و پیک کاری که مدارک به دارالترجمه تسلیم می گردد. مدت زمان انجام ترجمه رسمی متغیر خواهد بود. اما دارالترجمه 518 سفرا برای مشتریان عزیز امکانی فراهم کرده است تا با پرداخت هزینه فوریت، انجام مدارک رسمی ایتالیایی با سرعت بیشتر و در زمان کمتری تحویل گردد. لذا می توانید برای اطلاع از زمان تحویل مدارک وارد صفحه تماس با ما شوید.

سفارت ایتالیا در تهران

در این قسمت قصد داریم آدرس و مشخصات سفارت ایتالیا در تهران را بیان داریم همچنین به شرح تعریف مترجم رسمی معتمد سفارت ایتالیا می پردازیم:

آدرس:تهران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۶۸/۷۹
شماره تلفن سفارت ایتالیا در تهران: 021-66726955 / 021-66726956
سایت سفارت ایتالیا: https://ambteheran.esteri.it/ambasciata_teheran/fa
امور کنسولی:consolato.teheran@esteri.it
امور دانشجویی:studi.teheran@esteri.it
ویزا:visti.teheran@esteri.it

مترجم مورد اعتماد (مترجم معتمد) سفارت ایتالیا

در سفارت ایتالیا، تعدادی مترجم هستند، که مورد تایید، معتمد (مورد اعتماد) سفارت ایتالیا در تهران هستند. دکتر محمدحسین کیایی و همچنین شیما خان سفید از مترجمان رسمی معتمد سفارت ایتالیا و همچنین مترجم رسمی قوه قضائیه هستند.

دارالترجمه ایتالیایی سفرا

دارالترجمه ایتالیایی در میدان انقلاب

دارالترجمه ایتالیایی سفرا در میدان انقلاب واقع شده است ولی تمامی خدمات مربوط به ترجمه رسمی را میتوانید بدون حضور فیزیکی و به صورت آنلاین انجام دهید.

بهترین دارالترجمه ایتالیایی 

زبان ایتالیایی، یکی از زبان های رسمی دنیا می باشد. مترجم رسمی ایتالیایی در دارالترجمه به زبان ایتالیایی، با استفاده از تخصص و تجربه خود می تواند مدارک شما را در بهترین کیفیت و دقت در زمان مقرر آماده کند. سفرا به عنوان بهترین دارالترجمه ایتالیایی، می تواند در خصوص ارائه ترجمه هایی دقیق مدارک به زبان ایتالیایی شما را کمک کند.

اگر به دلایل مختلفی همچون اخذ پذیرش تحصیلی، مهاجرت، تجارت و سرمایه گذاری به دنبال دارالترجمه رسمی ایتالیایی هستید باید اشاره کنیم که دفتر اصلی دارالترجمه سفرا در تهران واقع شده است و به دلیل گسترش فعالیت های خود، می تواند در دیگر شهرستان ها نیز خدمات ترجمه ایتالیایی را ارائه کند.

مشتریان دارالترجمه رسمی سفرا عموما از چه شهرهایی هستند؟

به طور کلی در خدمات سفارش آنلاین، بحث مکان به هیچ وجه اهمیت ندارد. مشتریان عزیز از سراسر کشور، می توانند سفارش خود را در همین سایت ثبت نمایند. اما مشتریان ما عمدتا از

1. تهران

میدان انقلاب – میدان ولیعصر – میدان فردوسی – بلوار شهید اندرزگو – میدان تجریش – عباس آباد – سهروردی – میرداماد – میدان ونک –  کامرانیه- فرمانیه – نیاوران – داودیه – محمودیه – قلهک – دزاشیب – ونک – جماران – جردن – آجودانیه – ازگل – الهیه – شهرک غرب – لویزان – ولنجک –  زعفرانیه – مینی سیتی – اوین سعادت آباد – سوهانک – ظفر- اقدسیه – دروس –  درکه –  تهران ویلا – حسین‌آباد – فرحزاد – امیرآباد – خواجه عبدالله – یوسف آباد – عباس‌آباد – بهارشیراز – بهجت آباد – جلفا – زرتشت – تخت جمشید (طالقانی) – تخت طاووس – سهروردی – آپادانا – توحید – جمهوری (نادری) – استانبول – توپخانه – لاله زار – باغ صبا – فاطمی –  آرژانتین – آذربایجان – شهرک مسعودیه – افسریه  – مشیریه – خانی آباد نو – نازی‌آباد – نعمت‌آباد – یاخچی‌آباد – امیربهادر – آذری – اتابک – خراسان – خزانه – فلاح – خزانه بخارایی – شاپور- مولوی – سیروس – دروازه غار – جوادیه – یافت‌آباد – منیریه – امیریه – شوش – بازار تهران – شهرری – شهرک رسالت – یافت آباد – کالاد – شمس‌آباد – حکیمیه – نیروی هوایی – مجیدیه – حشمتیه – منصورآباد – وحیدیه – تهران نو – تهرانپارس – نارمک – شهرک امید – شهرک ویلایی زیتون – سرخه حصار – پیروزی – گرگان – ستارخان – آریاشهر – شهرک آزادی – شهر زیبا – شهران – طرشت – گیشا – چیتگر – شهرک اکباتان – کوی بیمه – تهرانسر – حصارک – آزادی – فردوس – دهکده المپیک – شهرک امیر کبیر – کن – وردآورد – مرزداران

2. شهرستان ها

همچنین دارالترجمه رسمی سفرا مشتریانی نیز از شهرهای تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، ارومیه، قم، کرج (استان البرز)، اهواز، گرگان، رامسر، ساری، قائم شهر، ایلام، خرم آباد، بندر عباس، کیش، قشم، کاشان، بروجن، بروجرد، پردیس، پرند، کرمانشاه، رشت، زاهدان، کرمان، همدان، یزد، اردبیل، اراک، اسلامشهر، زنجان، شهریار، قدس، آمل، ملارد، دزفول، نیشابور، بابل، سبزوار، بوشهر، بجنورد، ورامین، شهرکرد، سمنان، رفسنجان، اندیمشک، یاسوج، بندر امام خمینی، بندر گناوه، تنکابن و… دارد.

خدمات سُفرا به صورت آنلاین و حضوری در ۷ روز هفته برای تهران و شهرستان‌ها به تمامی زبان‌ها انجام می شود.

نام مدرک نرخ ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه شناسنامه 630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه کارت ملی 540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه 720,000 ریال 288,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند ازدواج 1,755,000 ریال 702,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه پاسپورت 840,000 ریال 336,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهینامه رانندگی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت پایان خدمت 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دفترچه بیمه 750,000 ریال 300,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند طلاق 2,025,000 ریال 810,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی و گزارش پزشکی و پزشکی قانونی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
تقدیر نامه و لوح سپاس یا حکم قهرمانی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت واکسیناسیون 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی فوت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی تجرد720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت نظام پزشکی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از ایران1,000,000 ریال 400,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی بزرگ900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی کوچک900,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه مرخصی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت بازرگانی هوشمند720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ولادت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت نظام مهندسی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت معافیت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از خارج150,000 ریال 600,000 ریال --
شناسنامه سلامت دانش آموز4,00,000 ریال 1,600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز دفن975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک هزینه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال348,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تاسیس1,305,000 ریال 522,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
جواز کسب1110,000 ریال 444,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
گواهی های مالیاتی1,260,000 ریال 504,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه بهره برداری1,725,000 ریال 690,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه پروانه مطب 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه مهندسی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اظهارنامه وتقاضانامه ثبت شرکتها2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اساسنامه ثبت شرکت ها 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
لیست بیمه کارکنان975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مدارک حسابرسی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترازنامه شرکتهاواظهارنامه مالیاتی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
صورت جلسه2,000,000 ریال 800,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ثبت علائم تجاری یا ثبت اختراع1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز تاسیس1,710,000 ریال 684,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
شرکت نامه2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه وکالت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
بارنامه گمرکی1,830,000 ریال 732,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت مباشرت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه پایان ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه دفترچه ای یا شناسنامه ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
موافقت اصولی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی کارگاه1,380,000 ریال 552,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه فیش حقوقی 975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال408,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
قبوض آب و برق و تلفن و مالیات900,000 ریال 360,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A5 975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A4 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سابقه بیمه با ریز دستمزد 1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع گواهی یا سپرده بانکی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرینت های بانکی990,000 ریال 396,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی تمکن مالی 1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم بازنشستگی660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه های کسب پزشکی و داروخانه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش مستمری660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم افزایش حقوق1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع اوراق مشارکت و اوراق قرضه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز اشتغال به کار660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه نشر و انتشارات1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مالیات بر ارث1,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک قیمت ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
هر نوع گواهی975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال840,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت دفترچه ای1,710,000 ریال 684,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سند وسایط نقلیه سبک 1,125,000 ریال 450,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
انواع قرارداد1,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه ومبایعه نامه وبنچاق وقولنامه رسمی +برگ بزرگ1,305,000 ریال 522,000 ریال --
اقرار نامه یا تعهدنامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A41,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم کارگزینی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه با کد رهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
ارزیابی املاک1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مبایعنامه با کدرهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
سند معین نشده یا غیر تیپ2,700 ریال 1,080 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
رضایتنامه و صلح نامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دادنامه و رای دادگاه2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ابلاغیه و اخطار قضایی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استعلام ثبت اسناد900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استشهادیه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه جلب یا احضاریه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم اعضاء هیئت علمی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ سبز گمرکی یک رو1,695,000 ریال 678,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی حصر وراثت1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A31,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گزارش ورود و خروج از کشور660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دفترچه وکالت1,350,000 ریال 540,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قیم نامه1,665,000 ریال 666,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریز مکالمات تلفن825,000 ریال 330,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرونده حقوقی2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سند وسایط نقلیه سنگین1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره 1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال144,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دیپلم دبیرستان یا مدرک پیش دانشگاهی 750,000 ریال 300,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریز نمره دبیرستان یا پیش دانشگاهی 330,000 ریال 132,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی های صادره از سازمان فنی و حرفه ای یک رو 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی اشتغال به تحصیل660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریزنمرات سالانه مقاطع شامل ابتدایی راهنمایی و متوسطه 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ریز نمرات660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سرفصل دروس دانشگاهی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارنامه توصیفی ابتدایی1,005,000 ریال 402,000 ریال --