دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

دارالترجمه روسی

در این صفحه تمامی اطلاعات لازم در زمینه تعرفه و ترجمه رسمی روسی و همچنین لیست بهترین دارالترجمه های روسی در تهران و یا دفتر ترجمه رسمی روسی به همراه آدرس و شماره تماس و آدرس وب سایت و نیز سفارتخانه های روسیه در ایران به همراه آدرس و شماره تماس و سایر اطلاعات ضروری آمده است

قیمت ترجمه روسی ترجمه رسمی مدارک منتخب به روسی

در ادامه قیمت ترجمه روسی برخی از پرطرفدارترین مدارک را به زبان روسی مشاهده می‌کنید. 

نزدیک‌ترین تاریخ تحویل در زبان روسی : سه روز بعد از تاریخ ثبت سفارش
تاریخ امروز : خرداد 2, 1403
نام مدرک قیمت ترجمه روسینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
شناسنامه630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
کارت ملی540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
هر نوع گواهی975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال 840,000 ریال600,000 ریال950,000 ریال
دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال 144,000 ریال 600,000 ریال 1,400,000 ریال
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال 348,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش حقوقی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 950,000 ریال

برای مشاهده قیمت دارالترجمه روسی و هزینه ترجمه تمام مدارک به زبان روسی به صفحه قیمت ترجمه رسمی مراجعه کنید.

لطفا در صورتی که نیاز به ترجمه رسمی روسی دارید، حتما این پادکست را به صورت کامل گوش دهید.
00.00
آشنایی با ترجمه روسی سفرا
  • آشنایی با ترجمه روسی سفرا
سفارش ترجمه فارسی به روسی
مراحل ترجمه روسی
در دارالترجمه رسمی سفرا
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ارسال اصل اسناد و مدارک به سفرا

امکان ارسال بدون مراجعه حضوری با استفاده از پیک

۱
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

مهر و امضا توسط مترجم رسمی
زبان روسی

۲
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

ثبت اسکن و ترجمه اسناد و‌ مدارک
در سامانه قوه قضاییه

۳
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ترجمه توسط مترجم رسمی

۴
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تایید توسط کارشناسان قوه قضاییه

۵
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تایید توسط کارشناسان وزارت امور خارجه

۶
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تحویل اصل و ترجمه اسناد به صاحب سند

۷
دکتر حسین غلامی
مترجم رسمی زبان روسی
مدیر دپارتمان زبان روسی دارالترجمه سفرا
مترجم رسمی روسی قوه قضائیه
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران
دکتری زبان روسی از مسکو

سفرا به عنوان بهترین دارالترجمه روسی  با سابقه ای طولانی در ترجمه مدارک به روسی فعالیت داشته و خدمات ترجمه رسمی روسی را در صورت لزوم، همراه با تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری به مشتریان خود ارائه می کند. در صورتی که نیاز به ترجمه هایی دقیق به زبان روسی دارید، می توانید به دارالترجمه روسی در تهران مراجعه کنید.

فعالیت های دارالترجمه روسی

حداقل 220 میلیون روسی زبان در جهان وجود دارد که فعالیت های دارالترجمه روسی را به یک ضرورت تبدیل کرده است. روسی زبانان در روسیه، بلاروس، قزاقستان و قرقیزستان مستقر هستند و روسی را به عنوان زبان رسمی کشور خود استفاده می کنند.

این زبان همچنین در اوکراین، قفقاز، آسیای مرکزی و کشورهای بالتیک به طور گسترده صحبت می شود، اگرچه آنها نیز زبان های خود را دارند که از بسیاری جهات شبیه روسی است.

لیست بهترین دارالترجمه های زبان روسی

دفتر ترجمه رسمی زبان روسی سفرا

دفتر ترجمه رسمی سفرا، یکی از دارالترجمه های معتبر و با سابقه است که فعالیت خود را در این حوزه از سال 1388 شروع کرده و در این مدت، اعتماد مشتریان خود را کسب کرده است. این مرکز که خدمات ترجمه خود را با مدیریت آقای دکتر حمید رضا حیدری ( عضور هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی) ارائه می کند، همواره تمرکز خود را بر نظارت ترجمه قرار داده و ترجمه هایی با کیفیت و دقت بالا ارائه می کند.

دفتر ترجمه رسمی زبان روسی سفرا

دارالترجمه زبان روسی فدرال

یکی از بهترین دارالترجمه های زبان روسی، فدرال است که با بهره مندی از مترجمان متخصص و حرفه ای در امر ترجمه، توانسته است رضایت مندی مشتریان خود را جلب کند. این دفتر ترجمه زبان روسی، مدارک و اسناد حقوقی، هویتی و کاری شما را با دقت بالا ترجمه کرده و همراه با تاییدیه های لازم ارائه خواهد کرد. ضمن آنکه در صورتی که محدودیت زمانی داشته باشید، می تواند ترجمه فوری زبان روسی را به شما ارائه کند.

دارالترجمه زبان روسی فدرال

دارالترجمه رسمی زبان روسی داریان

دارالترجمه داریان، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان روسی است که دقت و سرعت را در ارائه ترجمه های خود در نظر داشته و ترجمه تخصصی و رسمی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این دفتر ترجمه روسی، از مترجمین رسمی و حرفه ای بهره می برد تا بتواند ترجمه هایی با کیفیت مناسب را ارائه کند. ضمن آنکه این امکان را دارد تا تاییدیه های لازم را از وزارت امور خارجه و دادگستری نیز کسب کند. در داریان، قیمت ترجمه روسی نیز مطابق با تعرفه های تعیین شده بوده و مناسب است.

دارالترجمه رسمی زبان روسی داریان

دفتر ترجمه روسی ساترا

دفتر ترجمه رسمی روسی ساترا، فعالیت خود را از سال 1391 در صنعت ترجمه شروع کرده و از مترجمینی حرفه ای و متخصص بهره می برد. این دارالترجمه روسی، برای آنکه ترجمه هایی دقیق و صحیح به مشتریان ارائه کند، همواره توسط ناظران خود، آنها را مورد بررسی قرار می دهد. می توانید برای برنامه تحصیلی یا کاری، مدارک قانونی و هویتی خود را به مترجمان ساترا بسپارید و ترجمه های رسمی و غیر رسمی را با نرخ ترجمه قابل قبولی دریافت کنید.

دفتر ترجمه روسی ساترا

دارالترجمه زبان روسی فرنام

دارالترجمه رسمی فرنام، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان روسی است که با یک دهه تجربه در این حوزه، به یکی از دفاتر ترجمه مورد اعتماد تبدیل شده است. این مجموعه که از مترجمانی متخصص بهره می برد، خدمات ترجمه خود را در کمترین زمان انجام داده و با قیمت ترجمه روسی مناسب به مشتریان خود ارائه می کند. ترجمه مدارکی مانند شناسنامه، کارت ملی، مقالات دانشجویی، اظهارنامه مالیاتی و… همه در تخصص این دفتر ترجمه خواهد بود.

دارالترجمه زبان روسی فرنام

دفتر ترجمه زبان روسی سفیران

دفتر ترجمه رسمی سفیران که دارای مجوز رسمی از قوه قضائیه و عضو کانون مترجمان رسمی است، به عنوان دارالترجمه روسی، سابقه 10 ساله در این حوزه دارد. این مجموعه که اعتماد مشتریان خود را کسب کرده است، اسناد رسمی و قراردادها و دیگر مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت را ترجمه کرده و تاییدیه های لازم را اخذ می کند. بنابراین، شرکت های بزرگ خصوصی و دولتی، دانشجویان و استاتید دانشگاه ها، افراد جویای کار و غیره، عمدتا از مشتریان این مجموعه هستند که می خواهند مدارک خود را به زبان روسی ترجمه کنند.

دفتر ترجمه زبان روسی سفیران

دارالترجمه رسمی زبان روسی ارکید

دفتر ترجمه ارکید، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان روسی است با تعداد قابل توجهی مترجم رسمی، خدمات ترجمه را ارائه می کند. این دفتر ترجمه رسمی زبان روسی، این توان را دارد تا برای مدارک و اسناد قانونی و هویتی تاییدیه های سفارت ها، وزارت امورخارجه و دادگستری را نیز اخذ نمایند. ضمن آنکه انواع متون تخصصی و مقالات نیز توسط مترجمان حرفه ای با دقت بالایی ترجمه خواهد شد. قیمت ترجمه روسی این متون نیز متناسب با تعرفه های تعیین شده است.

دارالترجمه رسمی زبان روسی ارکید

دفتر ترجمه روسی مترجمان برتر

مترجمان برتر، به عنوان دفتر ترجمه رسمی در این حوزه فعالیت داشته و با تجربه و تخصص بالای تیم مترجمان خود، توانسته است پاسخگوی متقاضیان حقیقی و حقوقی باشد. این مجموعه که قیمت ترجمه روسی را مطابق تعرفه های تعیین شده در نظر می گیرد، امکان ارائه ترجمه فوری را نیز دارد. می توانید در این دفتر ترجمه روسی، مدارک و اسناد خود را در کیفیت بالایی ترجمه کنید.

دفتر ترجمه روسی مترجمان برتر

دفتر ترجمه رسمی روسی آذرین

آذرین با بهره مندی از برترین مترجمین رسمی و باتجربه قوه قضائیه که معتمد سفارت نیز هستند، فعالیت خود را گسترش داده است. این دارالترجمه زبان روسی که یکی از بهترین دارالترجمه های زبان روسی محسوب می شود، کلیه مدارک و اسناد را به ‌صورت رسمی و غیررسمی ترجمه کرده و در زمان مقرر تحویل می دهد.

سرعت عمل و دقت مترجمان این دفتر ترجمه باعث شده است که رضایت مشتریان را همراه داشته باشد. ضمن آنکه هزینه‌ های ترجمه رسمی مطابق نرخ مصوب خواهد بود.

دفتر ترجمه رسمی روسی آذرین

ترجمه مدارک به روسی

ترجمه مدارک به روسی برای افرادی که فعالیت های تجاری دارند، اهمیت زیادی خواهد داشت و نباید نادیده گرفته شود، زیرا می تواند دسترسی شما را در منطقه وسیعی از جهان به میزان زیادی افزایش دهد. بعلاوه، اگر اطلاعات به زبان آنها در دسترس باشد، روس ‌زبان ‌ها تا هفت برابر بیشتر احتمال دارد محصول یا خدماتی را خریداری کنند.

با یکی از پیچیده ترین سیستم های دستور زبان در جهان، مسلط شدن به زبان روسی کار ساده ای نیست. بنابراین، فقط باید به مترجمان معتبر و بومی روسی اعتماد کنید تا محتوای خود را برای مخاطبان روسی زبان تغییر دهند. مترجمان سفرا به عنوان دارالترجمه روسی در تهران، نه تنها تفاوت ‌های ظریف زبان را می‌ دانند، بلکه فرهنگ ‌هایی را که شما برای آن ترجمه نیاز دارید، می شناسند.

بنابراین لازم است تا ترجمه رسمی روسی شما، چه تجاری و چه شخصی، توسط بهترین دارالترجمه روسی که دارای اعتبار بالایی است، آماده شود. مترجمان سفرا، از سوابق حرفه ای گوناگونی هستند و در موضوعات مختلف متخصص هستند.

سفرا به عنوان بهترین دارالترجمه روسی ، با سابقه ای طولانی در ترجمه مدارک به روسی فعالیت داشته و خدمات ترجمه رسمی روسی را در صورت لزوم، همراه با تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری به مشتریان خود ارائه می کند. در صورتی که نیاز به ترجمه هایی دقیق به زبان روسی دارید، می توانید به دارالترجمه روسی در تهران مراجعه کنید.

فعالیت های بهترین دارالترجمه روسی

حداقل 220 میلیون روسی زبان در جهان وجود دارد که فعالیت های دارالترجمه روسی را به یک ضرورت تبدیل کرده است. روسی زبانان در روسیه، بلاروس، قزاقستان و قرقیزستان مستقر هستند و روسی را به عنوان زبان رسمی کشور خود استفاده می کنند.

این زبان همچنین در اوکراین، قفقاز، آسیای مرکزی و کشورهای بالتیک به طور گسترده صحبت می شود، اگرچه آنها نیز زبان های خود را دارند که از بسیاری جهات شبیه روسی است.

انواع پروژه های ترجمه روسی

انواع پروژه های ترجمه روسی

در اینجا برخی از انواع پروژه های دارالترجمه رسمی روسی که می تواند توسط مترجمان سفرا انجام شود آورده شده است:

  • ترجمه سایت روسی
  • توضیحات محصول روسی
  • ترجمه سند روسی
  • بازاریابی و تبلیغات روسی
  • اسناد و مدارک هویتی
  • مدارک قانونی و تخصصی

 

مترجمان حقوقی در دارالترجمه روسی

دارالترجمه روسی در مشهد و تهران، در شبکه زبان شناسان معتبر خود، مترجمان حقوقی روسی دارد که به طور خاص در اصطلاحات «قانونی» و ترجمه مدارک به روسی آموزش دیده اند. علاوه بر ترجمه اسناد روسی، همچنین طیف وسیعی از خدمات حقوقی و دعاوی از جمله مدیریت اسناد روسی، کشف داده های الکترونیکی روسی، شناسایی اسناد روسی در محل، گزارش دادگاه روسی و رونویسی پرونده های روسی را ارائه می دهند.

مترجمان متخصص روسی سفرا دارای تجربه کار کردن با اسناد حقوقی را داشته و ترجمه های کاملی را برای انواع اسناد مانند درخواست های مربوط به ثبت اختراع، ثبت علائم تجاری، قراردادهای مربوط به حق چاپ، وصیت نامه، استخدام، اسناد تجاری یا حتی اجاره نامه و خرید ملک را دارند.

 

ترجمه های مالی در دارالترجمه روسی در تهران

از آن جایی که لازم است تا مشتریان اطمینان داشته باشند که خدمات ترجمه رسمی روسی بالایی را دریافت می کنند، دارالترجمه روسی در تهران، در صدد برآمده است تا مترجمان روسی که آموزش دیده و در اسناد مالی، شناخته کافی دارند، در اختیار بگیرد.

دارالترجمه سفرا، علاوه بر ترجمه اسناد روسی، همچنین طیف وسیعی از خدمات تجاری مرتبط را برای مشتریان مالی ارائه می دهد، از جمله راه حل های اتاق داده مجازی روسی، بومی سازی وب سایت روسی، مشاوره انطباق مقررات روسی، مدیریت برند روسی و آموزش الکترونیکی و پشتیبانی آموزشی روسی در خدمات این دفتر ترجمه می باشد.

 

ترجمه تخصصی علوم زیستی

ترجمه تخصصی علوم زیستی، توسط مترجمان متخصص و زبان شناس معتبر روسی انجام می شود که تخصص علمی و پزشکی دارند. دارالترجمه روسی سفرا، به انواع شرکت ‌های علوم زیستی از جمله فعالان داروسازی، بیوتکنولوژی، دستگاه ‌های پزشکی و بازاریابان مراقبت ‌های بهداشتی خدمات ارائه می کند. همه مترجمان تخصصی روسی در سفرا، برای علوم زیستی تجربه کار کافی دارند.

ترجمه اسناد شرکت در دارالترجمه روسی

ترجمه اسناد شرکت در دارالترجمه روسی

اگر در مشهد ساکن بوده و به ترجمه اسناد شرکت در دارالترجمه روسی در مشهد نیاز دارید، می توانید از خدمات دفتر ترجمه سفرا بهره مند شوید. این دفتر ترجمه، به برخی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های صنعتی و تولیدی خدمات ترجمه ارائه می کند.

برای اطمینان از اینکه مشتریان تولیدی، بالاترین کیفیت ترجمه روسی و خدمات تجاری مرتبط را دریافت می کنند، مترجمان روسی حرفه ای را به همکاری دعوت کرده است تا ترجمه مدارک به روسی با دقت و صحت بالایی انجام شود.

اهمیت ترجمه در تجارت

اهمیت ترجمه در تجارت کاملا روشن است. استفاده از ترجمه های معتبر در رویه فروش محصولات خرده ‌فروشی، شرکت ‌های پیشرو جهان را قادر می ‌سازد تا به طور مؤثر به مخاطبان چند فرهنگی در سراسر جهان دسترسی پیدا کنند.

مترجمان سفرا در شبکه زبان شناسان خود، مترجمان دوره دیده ای دارند که در موضوعات و اصطلاحات خرده فروشی روسی آموزش دیده اند. این دارالترجمه روسی در تهران مجموعه متنوعی از خدمات را برای مشتریان خرده‌ فروش خود ارائه می کند که شامل بازاریابی چند فرهنگی روسی، مشاوره برند روسی، ترجمه اسناد روسی، گرافیک، صداگذاری و زیرنویس و بومی‌ سازی وب ‌سایت روسی می شود.

هزینه ترجمه در دارالترجمه روسی

در صورتی که نیاز به ترجمه مدارک به روسی دارید، می توانید ضمن جویا شدن هزینه ترجمه در دارالترجمه روسی، خدمات ترجمه با کیفیتی را از مترجمان دفتر ترجمه سفرا دریافت کنید. توجه داشته باشید که کارشناسان سفرا، برای ارائه خدماتی سریع، با قیمت مناسب همکاری های لازم را با مشتریان داشته و بدون هیچ نقصی و ایرادی، ترجمه اسناد ارائه شده را تحویل خواهند داد.

آدرس سفارت روسیه در تهران

آدرس سفارت روسیه : تهران ، خیابان نوفل لوشاتو

تلفن سفارت : 021۶۶۷۰۱۱۶۱

نمابر سفارت : 021۶۶۷۰۱۶۵۲

کدپستی سفارت : ۱۱۳۱۷۱۳۸۱۱

پست الکترونیک سفارت : rusembiran@mid.ru

ساعت کاری سفارت : یکشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر

وب‌سایت سفارت : iran.mid.ru

ویدئو ترجمه فارسی به روسی

خدمات سُفرا به صورت آنلاین و حضوری در ۷ روز هفته برای تهران و شهرستان‌ها به تمامی زبان‌ها انجام می شود.

نام مدرک نرخ ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه شناسنامه 630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه کارت ملی 540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه 720,000 ریال 288,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند ازدواج 1,755,000 ریال 702,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه پاسپورت 840,000 ریال 336,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهینامه رانندگی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت پایان خدمت 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دفترچه بیمه 750,000 ریال 300,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند طلاق 2,025,000 ریال 810,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی و گزارش پزشکی و پزشکی قانونی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
تقدیر نامه و لوح سپاس یا حکم قهرمانی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت واکسیناسیون 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی فوت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی تجرد720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت نظام پزشکی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از ایران1,000,000 ریال 400,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی بزرگ900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی کوچک900,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه مرخصی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت بازرگانی هوشمند720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ولادت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت نظام مهندسی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت معافیت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از خارج150,000 ریال 600,000 ریال --
شناسنامه سلامت دانش آموز4,00,000 ریال 1,600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز دفن975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک هزینه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال348,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تاسیس1,305,000 ریال 522,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
جواز کسب1110,000 ریال 444,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
گواهی های مالیاتی1,260,000 ریال 504,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه بهره برداری1,725,000 ریال 690,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه پروانه مطب 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه مهندسی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اظهارنامه وتقاضانامه ثبت شرکتها2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اساسنامه ثبت شرکت ها 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
لیست بیمه کارکنان975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مدارک حسابرسی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترازنامه شرکتهاواظهارنامه مالیاتی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
صورت جلسه2,000,000 ریال 800,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ثبت علائم تجاری یا ثبت اختراع1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز تاسیس1,710,000 ریال 684,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
شرکت نامه2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه وکالت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
بارنامه گمرکی1,830,000 ریال 732,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت مباشرت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه پایان ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه دفترچه ای یا شناسنامه ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
موافقت اصولی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی کارگاه1,380,000 ریال 552,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه فیش حقوقی 975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال408,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
قبوض آب و برق و تلفن و مالیات900,000 ریال 360,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A5 975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A4 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سابقه بیمه با ریز دستمزد 1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع گواهی یا سپرده بانکی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرینت های بانکی990,000 ریال 396,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی تمکن مالی 1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم بازنشستگی660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه های کسب پزشکی و داروخانه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش مستمری660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم افزایش حقوق1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع اوراق مشارکت و اوراق قرضه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز اشتغال به کار660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه نشر و انتشارات1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مالیات بر ارث1,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک قیمت ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
هر نوع گواهی975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال840,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت دفترچه ای1,710,000 ریال 684,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سند وسایط نقلیه سبک 1,125,000 ریال 450,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
انواع قرارداد1,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه ومبایعه نامه وبنچاق وقولنامه رسمی +برگ بزرگ1,305,000 ریال 522,000 ریال --
اقرار نامه یا تعهدنامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A41,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم کارگزینی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه با کد رهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
ارزیابی املاک1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مبایعنامه با کدرهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
سند معین نشده یا غیر تیپ2,700 ریال 1,080 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
رضایتنامه و صلح نامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دادنامه و رای دادگاه2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ابلاغیه و اخطار قضایی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استعلام ثبت اسناد900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استشهادیه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه جلب یا احضاریه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم اعضاء هیئت علمی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ سبز گمرکی یک رو1,695,000 ریال 678,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی حصر وراثت1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A31,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گزارش ورود و خروج از کشور660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دفترچه وکالت1,350,000 ریال 540,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قیم نامه1,665,000 ریال 666,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریز مکالمات تلفن825,000 ریال 330,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرونده حقوقی2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سند وسایط نقلیه سنگین1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره 1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال144,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دیپلم دبیرستان یا مدرک پیش دانشگاهی 750,000 ریال 300,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریز نمره دبیرستان یا پیش دانشگاهی 330,000 ریال 132,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی های صادره از سازمان فنی و حرفه ای یک رو 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی اشتغال به تحصیل660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریزنمرات سالانه مقاطع شامل ابتدایی راهنمایی و متوسطه 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ریز نمرات660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سرفصل دروس دانشگاهی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارنامه توصیفی ابتدایی1,005,000 ریال 402,000 ریال --