دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

ترجمه رسمی سرفصل دروس

ترجمه سرفصل دروس عمومی و تخصصی به صورت رسمی، در صورتی که همراه با واحدهای تئوری و عملی که دانشجو پشت سر گذاشته و قبول شده است باشد، برای ارائه به مراکز آموزشی بین المللی کافی است و ترجمه رسمی کامل سر فصل های رشته تحصیلی نخواهد بود. به طور معمول، در دانشگاه مقصد، ریز نمرات دروس متقاضی توسط ارزیاب بررسی خواهد شد.

مراحل ترجمه رسمی سرفصل دروس

 از آنجایی که این مدارک از سوی مرکز صادرکننده به زبان فارسی است، لذا لازم است که ترجمه رسمی سرفصل دروس دانشگاهی با دقت بالایی انجام شود. این کار در سفرا با کیفیت بالا انجام خواهد شد. ضمن آنکه هزینه ترجمه رسمی سرفصل دروس نیز در سفرا کاملا مناسب است.

ترجمه رسمی ریزنمرات درسی | ترجمه رسمی سرفصل درسی 

ترجمه سرفصل دروس به ایتالیایی

اگر نیاز به ترجمه سرفصل درسها به زبان ایتالیایی و یا انگلیسی دارید، می توانید از خدمات دفتر ترجمه رسمی سفرا بهره مند شوید. در نظر داشته باشید که سر فصل دروس در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس از سوی مراکز آموزشی ارائه می شود. از آنجایی که دوره فوق لیسانس، دو سال می باشد، لذا سر فصل های دروس نیز محدودتر است.

این دروس تخصصی، سر فصل هایی دقیق دارد که ترجمه آنها نیاز به تسلط بالایی است. در این ترجمه ها، نیاز است که دانشکده محل تحصیل ذکر شده و در چند پاراگراف از سر فصل دروس، از اهمیت، اهداف و کاربردهای رشته تحصیلی صحبت به میان آید. این را نیز باید در نظر داشت که هزینه ترجمه رسمی سرفصل دروس، متناسب با میزان مدارک ارائه شده متفاوت خواهد بود.

ترجمه سرفصل دروس به آلمانی

همانند ترجمه به زبان آلمانی، باید برای ترجمه سر فصل ها نیز تمامی نکات فوق در نظر گرفته شود. ضمن آنکه باید در این نوع از ترجمه ها، نام دروس تحصیلی به همراه تعداد واحدها ثبت شود. در نهایت پیش نیازها و رئوس مطالب نوشته خواهد شد که می بایست مترجم با تجربه و متخصص آنها را به زبان درخواستی ترجمه نماید.

یک مترجم رسمی و حرفه ای، از روی تجربه به خوبی آگاه است که کدام مطالب ترجمه رسمی سرفصل دروس دانشگاهی ضرورت داشته و ترجمه دقیق آن ها چه خواهد بود. در واقع ترجمه به انگلیسی، آلمانی یا ایتالیایی می تواند به مدرک تحصیلی فرد اعتبار ببخشد و نشان دهد کدامیک از دروس را با موفقیت گذرانده است.

ترجمه مدارک درسی | ترجمه رسمی مدارک درسی | ترجمه ریز نمرات درسی به زبان انگلیسی

هزینه ترجمه رسمی

هر صفحه ترجمه از فارسی به انگلیسی : 80.000 تومان

هر صفحه ترجمه از فارسی به سایر زبان ها : 120.000 تومان

مدت زمان ترجمه سرفصل دروس: ۱ تا ۲ هفته کاری

ترجمه رسمی سرفصل دروس فوری : 1 هفته کاری

در نظر داشته باشید علاوه بر مبلغ فوق، ۲۵.۰۰۰ تومان بابت هزینه‌های دفتری شامل کپی و اسکن مدارک، پلمپ و برابر با اصل کردن نیز به آن اضافه خواهد شد؛ اگر نیاز به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه داشته باشید هم مبلغ 95.000 تومان ، همچنین در صورت نیاز متقاضی به نسخه اضافی از ترجمه سرفصل دروس، ۲۵ درصد نرخنامه نیز به مبالغ ذکر شده در بالا اضافه می شود. در صورتی که به ترجمه سرفصل درس های دانشگاهی نیاز دارید، می توانید از خدمات دارالترجمه سفرا بهره مند شوید. در نظر داشته باشید که هزینه ترجمه رسمی سر فصل دروس در این دارالترجمه معتبر کاملا مناسب است.