دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

دارالترجمه ژاپنی

در این صفحه تمامی اطلاعات لازم در زمینه تعرفه و قیمت ترجمه رسمی زبان ژاپنی و همچنین لیست بهترین دارالترجمه های ژاپنی در تهران و یا دفتر ترجمه رسمی ژاپنی به همراه آدرس و شماره تماس و آدرس وب سایت و نیز سفارتخانه ژاپن در ایران به همراه آدرس و شماره تماس و سایر اطلاعات ضروری آمده است

قیمت ترجمه رسمی مدارک منتخب به ژاپنی

در ادامه قیمت ترجمه ژاپنی برخی از پرطرفدارترین مدارک را به زبان ژاپنی مشاهده می‌کنید. 

نزدیک‌ترین تاریخ تحویل در زبان ژاپنی : سه روز بعد از تاریخ ثبت سفارش
تاریخ امروز : خرداد 2, 1403
نام مدرک قیمت ترجمه ژاپنینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
شناسنامه630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
کارت ملی540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
هر نوع گواهی975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال 840,000 ریال600,000 ریال950,000 ریال
دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال 144,000 ریال 600,000 ریال 1,400,000 ریال
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال 348,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش حقوقی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 950,000 ریال

برای مشاهده قیمت ترجمه ژاپنی و هزینه ترجمه تمام مدارک به زبان ژاپنی به صفحه قیمت ترجمه رسمی مراجعه کنید.

لطفا در صورتی که نیاز به ترجمه رسمی ژاپنی دارید، حتما این پادکست را به صورت کامل گوش دهید.
00.00
آشنایی با ترجمه ژاپنی سفرا
  • آشنایی با ترجمه ژاپنی سفرا
سفارش ترجمه فارسی به ژاپنی
مراحل ترجمه ژاپنی
در دارالترجمه رسمی سفرا
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ارسال اصل اسناد و مدارک به سفرا

امکان ارسال بدون مراجعه حضوری
و با استفاده از پیک سفرا

۱
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ترجمه توسط مترجم رسمی

زبان ژاپنی در قالب مورد تایید دادگاه

۲
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

مهر و امضا توسط مترجم رسمی
زبان ژاپنی

۳
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

ثبت اصل و ترجمه اسناد و مدارک
در سیستم رسمی قوه قضاییه

۴
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تایید توسط مترجمان رسمی
قوه قضاییه

۵
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

ارسال به وزارت امور خارجه

۶
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تحویل اصل و ترجمه اسناد
به صاحب سند

۷

در این مقاله قصد داریم پیرامون سوالات مشتریان عزیز پیرامون ترجمه رسمی ژاپنی  بپردازیم. همچنین مترجم(مترجمان) رسمی ژاپنی، دارالترجمه (دفتر ترجمه) های زبان ژاپنی از مباحثی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.

معرفی زبان ژاپنی

زبان ژاپنی مربوط به گویشوران کشور ژاپن می شود. حدود 130 میلیون نفر در جهان به زبان ژاپنی صحبت می کنند. در واقع بعلت پیشرفت چشمگیر کشور ژاپن، اقتصاد و تکنولوژی ژاپن زبانزد خاص و عام بوده است. به همین ترتیب ژاپن، سالانه تعداد زیادی مهاجر و یا گردشگر توریستی و یا سرمایه گذاران اقتصادی را به خود جذب می کند. به همین علت، دانستن زبان ژاپنی از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین دفاتر ترجمه رسمی زبان ژاپنی

دفتر ترجمه رسمی زبان ژاپنی سفرا

دفتر ترجمه سفرا، خدمات ترجمه زبان ژاپنی را برای اسناد و مدارک شغلی، تحصیلی و کاری ارائه می کند. می توانید برای ادامه تحصیل یا مهاجرت کاری خود، ترجمه های دقیق تهیه شده توسط مترجمان رسمی سفرا را ارائه دهید. ترجمه های این مرکز که توسط آقای دکتر حمید رضا حیدری( عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی) مدیریت و نظارت می شود، از دقت و کیفیت بالایی برخوردار است. اگر نمی دانید که برای مدارک خود نیاز به ترجمه رسمی یا تاییدیه دادگستری و امورخارجه نیاز دارید، می توانید پیش از هر اقدامی مشاوره های تخصصی را از این دفتر ترجمه رسمی زبان ژاپنی دریافت کنید.

دفتر ترجمه رسمی زبان ژاپنی سفرا قیمت ترجمه ژاپنی

دارالترجمه رسمی زبان ژاپنی پارسیس

دارالترجمه ژاپنی پارسیس، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان ژاپنی است که کادر مجرب و مترجمین حرفه ای را در اختیار داشته و به عنوان مرکز تخصصی ترجمه رسمی  ژاپنی شناخته می شود. این دفتر ترجمه زبان ژانپنی، انواع مدارک از جمله انواع احکام قضایی، مدارک هویتی، قراردادهای حقوقی و حقیقی، مدارک تحصیلی و اسناد شغلی را  ترجمه کرده و با نرخ ترجمه مناسب و کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می کند.

دارالترجمه رسمی زبان ژاپنی پارسیس

دارالترجمه زبان ژاپنی گاردین

دارالترجمه گاردین، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان ژاپنی است که از گروه مترجمان جوان و متخصص تشکیل شده و خدمات ترجمه کتبی و شفاهی را ارائه می کند. تمامی مترجمان گاردین، تجربه لازم را در این حوزه داشته و کارآزموده هستند. آنها می توانند مقالات علمی دشوار و پرونده و اسناد حقوقی پیچیده را بر اساس تجربه و تخصص خود ترجمه کنند. به گونه ای که هر یک از مترجمان، در رشته تخصصی خود دارای صلاحیت کافی هستند.

دارالترجمه زبان ژاپنی گاردین

دفتر ترجمه زبان ژاپنی هزاره سوم

دفتر ترجمه ژاپنی هزاره سوم، در سال 1385 به عنوان دفتر ترجمه رسمی زبان ژاپنی فعالیت خود را شروع کرده و به گروه زیادی از شخصیت های حقیقی و حقوقی، خدمات ترجمه ارائه کرده است. در صورتی که می خواهید به کشور ژاپن سفر کنید و قصد تحصیل یا تجارت دارید، ترجمه ژاپنی مدارک هویتی، کاری و تحصیلی شما نیاز خواهد بود. در صورتی که ایراد و نقصی در ترجمه ها باشد، ممکن است درخواست شما رد شود. از همین رو، اهمیت دارد که از دفتر ترجمه زبان ژاپنی معتبر، مشاوره های کارشناسانه دریافت کنید.

دفتر ترجمه زبان ژاپنی هزاره سوم

دارالترجمه ژاپنی مترجمان برتر

دارالترجمه مترجمان برتر، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان ژاپنی است که از مترجمانی متخصص و با سابقه کاری مفید بهره می برد. این مرکز، توانایی آن را دارد که متناسب با درخواست مشتری، ترجمه هایی سریع و البته باکیفیت را ارائه کند. این نکته را در نظر داشته باشید که این دارالترجمه رسمی زبان ژاپنی، قیمت ترجمه ژاپنی اسناد و مدارک را مطابق با تعرفه های مصوب شده دریافت خواهد کرد.

دارالترجمه ژاپنی مترجمان برتر

دفتر ترجمه ژاپنی داریان

دفتر ترجمه رسمی زبان ژاپنی داریان، با تمرکز بر رضایت مندی مشتریان خود، ترجمه های رسمی و غیر رسمی را بادقت و کیفیت بالایی تهیه و ارائه می کند. این مجموعه که از مترجمانی متخصص و با تجربه بهره می برد، قادر است پس از تهیه ترجمه، آنها را همراه با تایید وزارت امور خارجه و دادگستری به مشتری تحویل دهد. در صورتی که به ترجمه مدارک تحصیلی خود نیاز دارید، می توانید از خدمات دفتر ترجمه زبان ژاپنی داریان بهره مند شوید.

دفتر ترجمه ژاپنی داریان

دارالترجمه رسمی ژاپنی تات

دارالترجمه تات، که مجوزهای رسمی خود را در زمینه ترجمه های رسمی دریافت کرده است، این امکان را دارد تا ترجمه رسمی تمامی اسناد و مدارک هویتی و حقوقی که توسط سفارت درخواست شده است به مشتریان خود ارائه کند. خدمات ترجمه در این مرکز به عنوان یکی از بهترین دارالترجمه های زبان ژاپنی در بالاتری سطح کیفیت بوده و دقت و صحت آنها همواره بررسی می شود. هنگام ثبت سفارش به تات می توانید درخواست ترجمه فوری مدارک را ارائه دهید.

دارالترجمه رسمی ژاپنی تات

دارالترجمه رسمی شهر

دفتر ترجمه رسمی زبان ژاپنی شهر، یکی از مراکز معتبر ترجمه است که مترجمین خبره ای را در اختیار داشته و خدمات باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه می کند. این مرکز که در فضای مجازی نیز خدمات ترجمه ارائه می کند، این امکان را فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند ترجمه های رسمی و غیر رسمی خود را در کمترین زمان و به سرعت دریافت کنند. می توانید در این دفتر ترجمه زبان ژاپنی، سفارش خود را ثبت کنید. ضمن آنکه قیمت ترجمه ژاپنی نیز مطابق با نرخ مصوب دریافت خواهد شد.

دارالترجمه رسمی شهر

همچنین به علت سطح بالای روابط اقتصادی و تجاری کشور ژاپن با دیگر کشورهای دنیا، این زبان جزو مهم ترین و کلیدی ترین زبان ها در روابط دیپلماتیک محسوب می شود. دارالترجمه رسمی ژاپنی سفرا می تواند به شما در زمینه ترجمه رسمی ژاپنی با بهترین قیمت ترجمه ژاپنی یاری برساند.

اهمیت ترجمه ژاپنی

به این علت هایی که در بالا ذکر کردیم، نظیر سطح بالای روبط اقتصادی و تجاری با کشورهای دنیا و یا جذب گردشگر(توریست)، سرمایه گذار و دانشجویان به کشور ژاپن، این زبان اهمیت دارد. بنابراین بدیهی است که تبدیل (ترجمه) از زبان های دیگر به زبان ژاپنی بسیار رونق پیدا کرده و دارای اهمیت بالایی است. نظیر : ترجمه فارسی به ژاپنی، ترجمه ژاپنی به فارسی، ترجمه انگلیسی به ژاپنی، ترجمه ژاپنی به انگلیسی، … .قیمت ترجمه ژاپنی 

تفاوت ترجمه ژاپنی و ترجمه رسمی ژاپنی

تفاوت ترجمه ژاپنی و ترجمه رسمی ژاپنی

ضرب المثلی هست که می گوید “هر گردی گردو نیست” در این مورد هم صدق می کند. یعنی هر ترجمه ای را مقام های رسمی کشور ژاپن نمی پذیرند. تنها ترجمه ای را می پذیرند که هم از نظر اصلت مدرک و هم صحت ترجمه مدرک، اعتبار سنجی شده باشد. مدارک رسمی، باید به ترجمه رسمی ژاپنی برسند و متون غیر رسمی به ترجمه غیر رسمی می رسند. در واقع مترجم ترجمه غیر رسمی هر شخصی است که زبان ژاپنی را بداند. اما مترجم رسمی ژاپنی، به شخصی گفته می شود که دارای اعتبارات لازم از نظر علمی و کارشناسی و… از طرف قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران است.

مترجم رسمی ژاپنی، از لحاظ علمی دارای سطح بالایی می باشد و از فیلتر آزمون مترجمان رسمی گذشته است. همچنین مترجم رسمی ژاپنی، در دادگاه در برابر کتاب قرآن کریم و قاضی، سوگند یاد کرده است که هیچ گاه از قوانین تخطی نمی کند. برخی از این قوانین شامل این می شود که مترجم رسمی قانونا حق ترجمه مدرک غیر اصل را ندارد.

پس از تایید مترجم رسمی(مترجم مورد اعتماد قوه قضائیه) ترجمه این مدرک، در تمام دنیا معتبر است. هرچند در برخی کشورها اعتبار کامل را در این می بینند که به تایید دادگستری، تایید وزارت امور خارجه، تایید سفارت کشور مورد نظر هم برسد. دارالترجمه رسمی ژاپنی سفرا می تواند به شما در زمینه ترجمه رسمی ژاپنی یاری برساند.

 

مترجمان رسمی ژاپنی در ایران

در زمان نوشته شدن این مطلب، در ایران 5 مترجم رسمی ژاپنی در حال فعالیت هستند. که اسامی و مشخصات آن ها در ذیل ذکر می گردد:

1مجیدمرآتیژاپنی:1240  تهران  
2محمدرضافردژاپنی:1354  تهران  
3علیرضارضائیژاپنی:1377  تهران  
4سهرابآذرپرندژاپنی:800  تهران  
5مصطفیرازقیژاپنی:6  تهران  

مترجمان رسمی ژاپنی ذکر شده در بالا، مترجمانی هستند که دارای مدرک مترجمی رسمی می باشند اما ممکن است برخی از افراد تمایل به انجام ترجمه رسمی ژاپنی نداشته باشند. در هر زمان شما می توانید استعلام های لازم را از سایت سنام (سامانه نرم افزاری اسناد و امور مترجمان رسمی) دریافت نمائید.

همین حالا می توانید از طریق بهترین دارالترجمه ژاپنی یعنی دارالترجمه رسمی سفرا(شماره 518)، سفارش ترجمه رسمی ژاپنی خود را به صورت آنلاین و سریع، ثبت نمائید.

همچنین در صورت ابهام پیرامون ترجمه رسمی ژاپنی می توانید با کارشناسان ما در بهترین دارالترجمه ژاپنی مطرح نمائید.

بهترین دارالترجمه ژاپنی یعنی دارالترجمه رسمی ژاپنی سفرا می تواند به شما در زمینه ترجمه رسمی ژاپنی یاری برساند.

مراحل تاییدات ترجمه رسمی ژاپنی

1. ترجمه رسمی ژاپنی
2. تاییدات دادگستری
3. تاییدات وزارت امور خارجه
4. تاییدات سفارت ژاپن

مراحل تاییدات ترجمه رسمی ژاپنی

1. ترجمه رسمی ژاپنی(ممهور به مهر مترجم رسمی)

اگر شما مدرکی دارید که نیاز به ترجمه رسمی ژاپنی دارد، ابتدا باید دنبال یک مترجم رسمی ژاپنی باشید. باید آدرس دفتر ترجمه رسمی ژاپنی (دارالترجمه رسمی ژاپنی) را بیابید. پس از مراجعه به دارالترجمه رسمی ژاپنی، اصل مدارک خود را به دفتر تحویل می دهید.

پس از تحویل مدرک توسط شما مشتری عزیز، از طرف دارالترجمه این مدرک به مترجم رسمی ژاپنی ارجاع داده می شود. در صورتیکه اصالت و صحت مدرک شما توسط مترجم رسمی ژاپنی تایید شد. این مترجم به ترجمه مدرک شما می پردازد. در نهایت مترجم رسمی ژاپنی پس از ترجمه رسمی مدرک، آن را ممهور به مهر مترجم رسمی قوه قضائیه می کند.

این مهر از لحاظ بین المللی دارای صلاحیت لازم است. اما بنا به خواست مراجع مورد نظر شما یا سفارت خانه ژاپن، اگر مهر مترجم رسمی کافی بود، همان را نزد سفارت می برید. ولی ممکن است نیاز به تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه نیز داشته باشد.

2. تاییدات دادگستری

در صورت نیاز به تاییدات  دادگستری،  خود مشتری می تواند به  اداره کل اسناد و امور مترجمان (فنی)  دادگستری مراجعه نماید.  اما دارالترجمه رسمی سفرا خدمات تاییدات دادگستری را دارد.  پس خیالتان راحت باشد.  شما می توانید با پرداخت هزینه بسیار مناسبی به راحتی تاییدات دادگستری خود را دریافت نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در این حوزه، ارتباط داشته باشید.

توجه : دارالترجمه رسمی سفرا (518)، هیچ گونه مسئولیتی در قبال تایید/رد مدارک در دادگستری ندارد.

2.1. آدرس اداره کل اسناد و امور مترجمان دادگستری

اگر شما قصد داشته باشید که خودتان مدارک تان را به اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی دادگستری ببرید و تاییدات تان را بگیرید.  در ذیل آدرس اداره کل امور مترجمان رسمی و اسناد را آورده ایم.  پس می توانید به آدرس زیر جهت تاییدات مدارک مراجعه نمایید.

آدرس اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی :

آدرس: تهران، بلوار کشاورز، تقاطع خیابان عبدالله زاده، ساختمان ستاد قوه قضائیه، طبقه هفتم

شماره تماس دفتر مدیر کل : 88974233 – 42131716

3. تاییدات وزارت امور خارجه

سفارت ژاپن، مرجعی را که برای اصالت و صحت مدارک رسمی می شناسد،  وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران است.  پس از تاییدات  دادگستری،  میتوانید جهت تاییدات وزارت امور خارجه  نیز اقدام نمائید.

البته بهترین دارالترجمه ژاپنی یعنی دارالترجمه رسمی سفرا کار شما را از این بابت آسان نموده است.  شما می توانید با پرداخت مبلغ بسیار مناسبی،  مدارک خود را جهت تاییدات وزارت امور خارجه به این مرکز برسانید و تاییدات را اخذ نمایید.  این کار توسط نماینده دارالترجمه رسمی سفرا در وزارت امور خارجه انجام می پذیرد و از لحاظ امنیت کاری خیال شما راحت باشد.  دارالترجمه رسمی سفرا آن را تضمین می کند.

البته این که مدرک شما توسط دادگستری یا امور خارجه تایید شود یا نه،  ارتباطی به دارالترجمه رسمی سفرا ندارد.  و از این لحاظ دارالترجمه رسمی سفرا هیچ مسئولیتی را قبول نخواهد کرد.  چرا که تایید شدن یا نشدن مدرک شما،  به استعلاماتی  بر خواهد گشت که مسئول آن خود شما هستید.

توجه : دارالترجمه رسمی سفرا (518)، هیچ گونه مسئولیتی در قبال تایید/رد مدارک در وزارت امور خارجه ندارد.

4. تاییدات سفارت ژاپن

اگر شما بخواهید اقدام تحصیلی، تجاری، اقامتی و یا توریستی در ژاپن داشته باشید.  قبل از آن باید اجازه این کار را از سفارتخانه ژاپن در ایران اخذ نمایید.  در واقع باید تاییدات سفارت ژاپن را انجام دهید.

آدرس سفارت ژاپن در ایران

در ذیل آدرس و شماره تلفن سفارتخانه ژاپن در تهران خدمت مشتریان عزیز ارائه می گردد:

آدرس: تهران، خیابان زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، پلاک 162، کد پستی  814-11155

ساعت کار سفارت: 8:30 الی 12:00 ، 12:45 الی 17:00 (جمعه و شنبه سفارت تعطیل می باشد)

تلفن: 22660710(21)98+
فاكس: 22660747(21)98+

برای تاییدات سفارت ژاپن شما می توانید خودتان به این مرکز مراجعه نموده و تاییدات تان را اخذ نمایید.  اما دارالترجمه رسمی سفرا از این جهت نیز کار شما را سهل نموده است.  می توانید با پرداخت هزینه ای بسیار مناسب،  تاییدات سفارت ژاپن را به ما بسپارید.

البته این که سفارت ژاپن مدارک شما را رد یا تایید نماید،  ارتباطی به دارالترجمه رسمی سفرا  و یا هر دارالترجمه دیگری ندارد.  و دارالترجمه هیچ مسئولیتی در قبال تایید یا رد مدارک شما در سفارت ژاپن نخواهد داشت.

البته در صورتی که علت رد کردن مدارک شما،  اشتباه از طرف  صحت ترجمه رسمی باشد، مترجم رسمی ژاپنی مسئول است تا این اشتباه را جبران نماید.

ویدئو ترجمه فارسی به ژاپنی

خدمات سُفرا به صورت آنلاین و حضوری در ۷ روز هفته برای تهران و شهرستان‌ها به تمامی زبان‌ها انجام می شود.

نام مدرک نرخ ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه شناسنامه 630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه کارت ملی 540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه 720,000 ریال 288,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند ازدواج 1,755,000 ریال 702,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه پاسپورت 840,000 ریال 336,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهینامه رانندگی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت پایان خدمت 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دفترچه بیمه 750,000 ریال 300,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند طلاق 2,025,000 ریال 810,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی و گزارش پزشکی و پزشکی قانونی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
تقدیر نامه و لوح سپاس یا حکم قهرمانی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت واکسیناسیون 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی فوت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی تجرد720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت نظام پزشکی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از ایران1,000,000 ریال 400,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی بزرگ900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی کوچک900,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه مرخصی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت بازرگانی هوشمند720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ولادت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت نظام مهندسی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت معافیت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از خارج150,000 ریال 600,000 ریال --
شناسنامه سلامت دانش آموز4,00,000 ریال 1,600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز دفن975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک هزینه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال348,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تاسیس1,305,000 ریال 522,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
جواز کسب1110,000 ریال 444,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
گواهی های مالیاتی1,260,000 ریال 504,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه بهره برداری1,725,000 ریال 690,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه پروانه مطب 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه مهندسی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اظهارنامه وتقاضانامه ثبت شرکتها2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اساسنامه ثبت شرکت ها 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
لیست بیمه کارکنان975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مدارک حسابرسی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترازنامه شرکتهاواظهارنامه مالیاتی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
صورت جلسه2,000,000 ریال 800,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ثبت علائم تجاری یا ثبت اختراع1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز تاسیس1,710,000 ریال 684,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
شرکت نامه2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه وکالت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
بارنامه گمرکی1,830,000 ریال 732,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت مباشرت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه پایان ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه دفترچه ای یا شناسنامه ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
موافقت اصولی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی کارگاه1,380,000 ریال 552,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه فیش حقوقی 975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال408,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
قبوض آب و برق و تلفن و مالیات900,000 ریال 360,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A5 975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A4 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سابقه بیمه با ریز دستمزد 1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع گواهی یا سپرده بانکی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرینت های بانکی990,000 ریال 396,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی تمکن مالی 1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم بازنشستگی660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه های کسب پزشکی و داروخانه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش مستمری660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم افزایش حقوق1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع اوراق مشارکت و اوراق قرضه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز اشتغال به کار660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه نشر و انتشارات1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مالیات بر ارث1,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک قیمت ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
هر نوع گواهی975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال840,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت دفترچه ای1,710,000 ریال 684,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سند وسایط نقلیه سبک 1,125,000 ریال 450,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
انواع قرارداد1,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه ومبایعه نامه وبنچاق وقولنامه رسمی +برگ بزرگ1,305,000 ریال 522,000 ریال --
اقرار نامه یا تعهدنامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A41,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم کارگزینی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه با کد رهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
ارزیابی املاک1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مبایعنامه با کدرهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
سند معین نشده یا غیر تیپ2,700 ریال 1,080 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
رضایتنامه و صلح نامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دادنامه و رای دادگاه2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ابلاغیه و اخطار قضایی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استعلام ثبت اسناد900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استشهادیه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه جلب یا احضاریه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم اعضاء هیئت علمی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ سبز گمرکی یک رو1,695,000 ریال 678,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی حصر وراثت1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A31,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گزارش ورود و خروج از کشور660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دفترچه وکالت1,350,000 ریال 540,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قیم نامه1,665,000 ریال 666,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریز مکالمات تلفن825,000 ریال 330,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرونده حقوقی2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سند وسایط نقلیه سنگین1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره 1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال144,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دیپلم دبیرستان یا مدرک پیش دانشگاهی 750,000 ریال 300,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریز نمره دبیرستان یا پیش دانشگاهی 330,000 ریال 132,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی های صادره از سازمان فنی و حرفه ای یک رو 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی اشتغال به تحصیل660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریزنمرات سالانه مقاطع شامل ابتدایی راهنمایی و متوسطه 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ریز نمرات660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سرفصل دروس دانشگاهی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارنامه توصیفی ابتدایی1,005,000 ریال 402,000 ریال --