دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

دارالترجمه رسمی انگلیسی

در این صفحه تمامی اطلاعات لازم در زمینه قیمت و تعرفه ترجمه رسمی زبان انگلیسی و همچنین لیست بهترین دارالترجمه های انگلیسی در تهران و یا دفتر ترجمه انگلیسی آنلاین به همراه آدرس و شماره تماس و آدرس وب سایت و نیز سفارتخانه انگلیس در تهران به همراه آدرس و شماره تماس و سایر اطلاعات ضروری آمده است.

قیمت ترجمه رسمی مدارک به انگلیسی در دارالترجمه سفرا

در ادامه هزینه ترجمه رسمی  مدارک به انگلیسی برخی از پرطرفدارترین مدارک را به زبان انگلیسی مشاهده می‌کنید. 

نزدیک‌ترین تاریخ تحویل در زبان انگلیسی : سه روز بعد از تاریخ ثبت سفارش
تاریخ امروز : خرداد 28, 1403
نام مدرک قیمت ترجمه رسمی فارسی به انگلیسینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
شناسنامه630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
کارت ملی540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
هر نوع گواهی975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال 840,000 ریال600,000 ریال950,000 ریال
دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال 144,000 ریال 600,000 ریال 1,400,000 ریال
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال 348,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش حقوقی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 950,000 ریال
برای مشاهده قیمت ترجمه انگلیسی و هزینه ترجمه تمام مدارک به زبان انگلیسی به صفحه قیمت ترجمه رسمی مراجعه کنید.
لطفا اگر قصد ترجمه مدارک به انگلیسی دارید، حتما این پادکست را به صورت کامل گوش دهید.
00.00
آشنایی با ترجمه انگلیسی سفرا
  • آشنایی با ترجمه انگلیسی سفرا
سفارش ترجمه فارسی به انگلیسی مدارک و اسناد
مراحل ترجمه انگلیسی
در دارالترجمه رسمی سفرا
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ارسال اصل اسناد و مدارک به سفرا

امکان ارسال بدون مراجعه حضوری
و با استفاده از پیک سفرا

۱
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

ترجمه توسط مترجم رسمی

زبان انگلیسی در قالب مورد تایید دادگاه

۲
مراحل ترجمه در دارالترجمه رسمی سفرا

مهر و امضا توسط مترجم رسمی
زبان انگلیسی

۳
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

ثبت اصل و ترجمه اسناد و مدارک
در سیستم رسمی قوه قضاییه

۴
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تایید توسط مترجمان رسمی
قوه قضاییه

۵
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

ارسال به وزارت امور خارجه

۶
مراحل ترجمه در دفتر ترجمه رسمی سفرا

تحویل اصل و ترجمه اسناد
به صاحب سند

۷
بابک ارسالی حاجی آقا
مترجم رسمی زبان انگلیسی
مترجم رسمی زبان انگلیسی قوه قضاییه
مهدی رسولی
مترجم رسمی زبان انگلیسی
مترجم رسمی زبان انگلیسی قوه قضاییه

در این مقاله قصد داریم پیرامون موضوعات پرتکرار مشتریان عزیز بحث کنیم. ترجمه رسمی انگلیسی، دارالترجمه رسمی انگلیسی، مترجم (مترجمان) رسمی انگلیسی، ترجمه آنلاین انگلیسی، ترجمه فوری انگلیسی دارالترجمه های انگلیسی میدان انقلاب تهران از این موضوعات هستند.

چرا مراجعه به دارالترجمه انگلیسی تا این حد اهمیت دارد؟

زبان انگلیسی، زبان بین المللی جهان است. طبیعی است که زبان انگلیسی به همین دلیل پرکاربرد ترین زبان جهان است. در همه کشورها، زبان انگلیسی محبوب ترین زبان است. و در تمامی کشورها گویشور غیر بومی یا انگلیسی دان وجود دارد. در اغلب کشورها، به دلیل اهمیت بالا، آموزش زبان انگلیسی از کودکی تا بزرگسالی ادامه می یابد. بنابراین این زبان، پر اهمیت ترین زبان دنیا است.

لیست بهترین دارالترجمه های رسمی انگلیسی

دارالترجمه رسمی انگلیسی سفرا

دارالترجمه زبان انگلیسی سفرا فعالیت خود را از سال 1388 شروع کرده و به عنوان دفتر ترجمه رسمی زبان انگلیسی اقدام به ترجمه متون مختلف نموده است. تمامی خدمات ترجمه این دفتر، توسط آقای دکتر حمیدرضا حیدری مدیریت می شود. ایشان عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی است و مسئولیت دارالترجمه رسمی سفرا در تهران را به عهده دارند.

دارالترجمه رسمی انگلیسی سفرا

دارالترجمه رسمی ترجمیک

ترجمیک، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان انگلیسی است که در مرکز رشد فناوری های پیشرفته دانشگاه شریف مستقر است. این دفتر ترجمه رسمی که دارای پلتفرم خدمات زبانی است، مترجمان باتجربه ای را در اختیار دارد که قادر هستند متون تخصصی، مقالات، کتاب، مدارک رسمی و محتواهای صوتی را به زبان انگلیسی ترجمه کرده و تمامی اصول ترجمه با کیفیت را در آنها به کار ببندند.

دارالترجمه رسمی ترجمیک

دارالترجمه کتیبه

دارالترجمه رسمی  کتیبه، با سابقه ای درخشان در امر ترجمه های رسمی اسناد و مدارک به زبان انگلیسی فعالیت داشته و یکی از بهترین دارالترجمه های زبان انگلیسی است که مدارک شخصیت های حقیقی و حقوقی را در بالاترین سطح دقت و کیفیت آماده و ارائه می کند. کادر مجرب مترجمان این دارالترجمه رسمی زبان انگلیسی نیز به ارتقا کیفیت ترجمه های این مرکز کمک کرده است. می توانید ترجمه تمامی اسناد خود را به صورت اختصاصی به این دفتر ترجمه بسپارید.

دارالترجمه کتیبه

دفتر ترجمه شریعتی

دفتر ترجمه زبان انگلیسی شریعتی، خدمات ترجمه به صورت رسمی و غیر رسمی را مطابق با درخواست مشتریان در کیفیت بالا انجام می دهد. این مرکز که از مترجمینی کارآزموده بهره می برد، صحت ترجمه های زبان انگلیسی را تضمین کرده و ترجمه متون تخصصی را با دقت ارائه می کند. از جمله مدارک و اسنادی که توسط این مرکز آماده می شود، متون دانشگاهی و مقالات آنهاست که توسط مترجمان متخصص آماده خواهد شد.

دفتر ترجمه شریعتی

دارالترجمه رسمی ساترا

دارالترجمه زبان انگلیسی ساترا یکی از بهترین دارالترجمه های زبان انگلیسی است که فعالیت خود را از سال 1391 با حضور مترجمین با تجربه و متخصص شروع کرده و ترجمه های رسمی و غیر رسمی را ارائه می کند. ساترا با ارائه توضیحات لازم به مشتری در خصوص الزامات قانونی مدارک، ترجمه رسمی و باکیفیتی را ارائه می کند. از طرفی، پس از ترجمه انجام شده، در راستای جلوگیری از هر گونه خطا و اشتباه در متن ترجمه شده، آنها را بررسی مجدد می کند تا نهایت رضایتمندی مشتری را کسب کند.

دارالترجمه رسمی ساترا

دفتر ترجمه رسمی پارسیس

دارالترجمه رسمی پارسیس، با سابقه ای 15 ساله در حوزه ترجمه های تخصصی، رسمی، ترجمه مدارک و … فعالیت داشته و خدمات ارزشمندی را در سطح کیفی عالی به مشتریان ارائه کرده است. این دفتر ترجمه رسمی زبان انگلیسی، در صورت نیاز، اقدام به ارائه ترجمه فوری و دقیق می کند. می توانید مدارک و اسناد خود را به مترجمان حرفه ای و مجرب پارسیس بسپارید و ترجمه رسمی مدارک را دریافت کنید.

دفتر ترجمه رسمی پارسیس

دارالترجمه سورن

دارالترجمه سورن، یکی از بهترین دارالترجمه های زبان انگلیسی است که مدارک حقوقی و رسمی را با دقت ترجمه کرده و در مدت زمان مقرر شده به مشتری تحویل می نماید. در صورتی که برای ارسال ترجمه اسناد خود، دارای محدودیت زمانی هستید، می توانید خدمات سریع و باکیفیت ترجمه رسمی زبان انگلیسی را از این دفتر دریافت کنید.

دارالترجمه سورن

دارالترجمه ترجمه میرپارس

دارالترجمه رسمی زبان انگلیسی میرپارس، فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده و با اندوخته ای از تجربه و تخصص مترجمان آن شکل گرفته است. این دفتر ترجمه متعهد است تا ترجمه اسناد و مدارک رسمی و غیر رسمی مشتریان خود را در بالاترین سطح کیفیت و دقت آماده کرده و مطابق با درخواست مشتری آنها را تحویل نماید. باید اشاره کرد که تعرفه ترجمه رسمی در این دفتر، مطابق با ضوابط تعیین شده بوده و کاملا مناسب است.

دارالترجمه رسمی تات

دفتر ترجمه زبان انگلیسی تات، به عنوان دارالترجمه آنلاین فعالیت دارد که مجوزهای رسمی خود را از اداره کل امور حقوقی دریافت کرده و در بالاترین سطح دقت و سرعت، خدمات ترجمه خود را در خصوص اسناد تحصیلی، کاری و هویتی ارائه می کند. می توانید برای ترجمه های رسمی خود نیز از خدمات این دفتر استفاده کرده و تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری را نیز دریافت کنید. دقت و توجه مترجمان تات باعث شده است که همواره رضایت مندی مشتریان را در خصوص ترجمه های انجام شده کسب کند.

دارالترجمه رسمی تات
ترجمه انگلیسی

شما می توانید با یادگیری زبان انگلیسی، به هرجای دنیا سفر کنید و گلیم خود را از آب بکشید.

ترجمه انگلیسی در دفتر ترجمه رسمی چه اهمیتی دارد

به دلیل اهمیت بالای زبان انگلیسی تعداد مترجمان زبان انگلیسی از تمام زبان ها بیشتر است. بنابراین به دلیل تقاضای زیاد ترجمه انگلیسی(ترجمه آنلاین انگلیسی) بالاترین اهمیت را در ترجمه زبان ها دارد. ترجمه انگلیسی خود به شاخه های مختلفی تقسیم می شود که در ذیل نام می بریم:

1. ترجمه رسمی انگلیسی چه ترجمه ای است؟

برای اینکه بخواهیم معرفی کاملی از ترجمه رسمی به طور کلی داشته باشیم. باید بگوییم فرض کنید شما قصد سفر به یک کشور خارجی را دارید. در این صورت، یکی از مهم ترین نیازهای شما، ارائه مدارک رسمی خود به مراجع کشور مورد نظر است. قطعا در صورتی که شما یا یک شخص ناشناس به صورت عادی مدارک را به انگلیسی ترجمه کنید، این وجاهت قانونی ندارد. بنابراین نیاز به یک مرجعی در ایران است که صحت ترجمه رسمی که اعم از اصالت و وجود خود مدرک رسمی شماست و صحت ترجمه رسمی را تایید کند. این منبع طبیعتا یک منبع قضائی است. و منبع قضائی در ایران، قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران است.

قوه قضائیه، مترجمان معتمدی که از بهترین مترجمان کشور هستند و توسط آزمون مترجمان رسمی قبول شده اند را بعنوان مترجم رسمی قوه قضائیه قبول می کند. این مترجمان رسمی قوه قضائیه در دادگاه سوگند خورده اند که هیچ مدرک غیر اصلی را ترجمه نکند. همچنین برای صحت ترجمه رسمی خود نیز سوگند خورده اند. بنابراین این مترجمان از دیدگاه قانون، دارای وجاهت قانونی لازم هستند.

بنابراین در صورتی که قصد سفر (مهاجرت،…) را دارید، حتما باید مدارک رسمی خود را ترجمه رسمی کنید. در صورتی که سفارت کشور مورد نظر یا مرجعی که می خواهید مدرک خود را تحویل دهید، زبان انگلیسی را مبنا قرار دهد، باید مدارک را ترجمه رسمی انگلیسی (ترجمه آنلاین انگلیسی) کنید.

2. ترجمه غیر رسمی در دارالترجمه انگلیسی به چه صورت است؟

به ترجمه انگلیسی ای که توسط هر مترجمی انجام شود، ترجمه غیر رسمی می گویند. یعنی برای انجام ترجمه غیر رسمی شما نیاز به وجاهت قانونی ندارید. هر شخصی که انگلیسی را در حد کافی بداند، یک مترجم غیر رسمی انگلیسی است.

ضمن اینکه، عموما ترجمه غیر رسمی شامل مدارک رسمی (مانند شناسنامه، کارت ملی، سند ملک،…) نمی شوند.

اگر بخواهیم چند مورد از ترجمه غیر رسمی انگلیسی را نام ببریم، باید به موارد زیر اشاره کنیم:

3. ترجمه انگلیسی مقاله در دفتر ترجمه رسمی انگلیسی

یکی از دغدغه های دانشجویان و فعالان علمی، ترجمه مقالات خود به انگلیسی است. اگر شما تسلط چندانی به زبان انگلیسی نداشته باشید، این برای شم بسیار اذیت کننده خواهد شد. اما در دفتر ترجمه رسمی سفرا (دارالترجمه رسمی 518)، ترجمه انگلیسی مقاله یکی از خدماتی است که می توانید با بهره گیری از بهترین مترجمان غیررسمی کشور به نتایج عالی در زمینه علمی خود برسید. بنابراین بسیار آبرومندانه و بهتر است که ترجمه مقالات خود را نزد مترجم غیر رسمی خبره در دارالترجمه رسمی انگلیسی  سفرا بسپارید.

برای سفارش ترجمه انگلیسی مقاله همین حالا می توانید از تماس باما از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

4. ترجمه انگلیسی سایت با دارالترجمه سفرا

اگر سایت شرکتی، سایت فروشگاهی دارید. و می خواهید آن را برای کشورهای خارجی و انگلیسی زبان ارائه دهید، باید ترجمه انگلیسی سایت خوبی داشته باشید. شاید برایتان سوال باشد که اگر دانش انگلیسی خوبی نداشته باشم چطور می توانم به این امر دست پیدا کنم؟

جواب شما، سفارش ترجمه سایت به زبان انگلیسی است. در واقع دارالترجمه رسمی به زبان انگلیسی ارائه دهنده خدمات ترجمه سایت به زبان انگلیسی است. و از بهترین مترجمان سایت بهره میگیرد. در صورتی که سفارش ترجمه سایت به زبان انگلیسی را دارید، از قسمت تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

5. ترجمه انگلیسی بروشور دارالترجمه رسمی آنلاین

اگر محصول یا شرکتی دارید که نیاز به ارائه آن در کشورهای خارجی یا نمایشگاه های بین المللی دارید. باید ترجمه بروشور به زبان انگلیسی را به درستی انجام دهید. چرا که ترجمه بروشور شما نشان دهنده شخصیت برند شماست. خوشبختانه،  قسمت ترجمه رسمی به انگلیسی سفرا (518 – تهران) ارائه دهنده خدمات ترجمه بروشور به زبان انگلیسی در سریع ترین زمان، بهترین کیفیت، تضمینی و نازلترین قیمت است.

در صورتی که قصد ترجمه بروشور به زبان انگلیسی دارید، از قسمت تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

6. ترجمه کتاب با دارالترجمه رسمی در زبان انگلیسی

برای نویسندگان محترم خبر خوشی داریم. اگر قصد جهانی کردن کتاب خود را دارید، می توانید به راحتی با فشردن چند کلیک، سفارش آنلاین ترجمه کتاب را به دارالترجمه رسمی انگلیسی  سفرا بدهید. این کار توسط بهترین مترجمان غیر رسمی انجام خواهد شد.

همچنین ممکن است کتاب انگلیسی یا مرجع انگلیسی ای را مطالعه کرده باشید. اما دانش زبان انگلیسی کافی نداشته باشید. در این صورت می توانید از طریق انگلیسی سفرا به صورت آنلاین ترجمه رسمی کتاب مورد نظر را بدهید.

7. ترجمه انگلیسی مقاله

دارالترجمه رسمی انگلیسی سفرا این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید مقالات خود را به زبان انگلیسی ترجمه کنید. با اینکار می توانید مقاله خود را به تمام دنیا عرضه کنید. اما ممکن است شما دانش زبان انگلیسی بالایی نداشته باشید. مشکلی نیست دارالترجمه رسمی انگلیسی سفرا این را برای شما این را حل کرده است.

همچنین ممکن است تا به حال مقاله انگلیسی را مطالعه کرده باشید که از آن سر در نیاورده اید. می توانید با ترجمه انگلیسی مقاله به راحتی به زبان مورد نظرتان مطالعه کنید.

8. ترجمه همزمان انگلیسی

ممکن است یک مهمان خارجی داشته باشید که نیاز داشته به یک مترجم همزمان انگلیسی داشته باشید. به راحتی می توانید از طریق کارشناسان ما با مترجمان همزمان انگلیسی ارتباط بگیرید. یا همچنین ممکن است شما مهمان یک گروه خارجی باشید که در اینصورت سفارش همزمان مترجم همزمان برای شما گزینه مناسبی است.

تبدیل های زبان انگلیسی (مبدا و مقصد)

برای اینکه بتوانید ترجمه رسمی انگلیسی به فارسی داشته باشید، باید به دارالترجمه ای مراجعه کنید که مترجم رسمی انگلیسی داشته باشد. خبر خوشی که برایتان داریم این است که دارالترجمه رسمی سفرا نیز دارای دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی است. دارالترجمه رسمی سفرا تنها دارالترجمه ای در کشور است که دپارتمان تخصصی 8 زبان زنده دنیا را دارد.

تبدیل های زبان انگلیسی (مبدا و مقصد)

 

1. ترجمه انگلیسی به فارسی

برای اینکه بتوانید ترجمه رسمی انگلیسی به فارسی داشته باشید، باید به دارالترجمه ای مراجعه کنید که مترجم رسمی انگلیسی داشته باشد. خبر خوشی که برایتان داریم این است که دارالترجمه رسمی سفرا نیز دارای دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی است. دارالترجمه رسمی سفرا تنها دارالترجمه ای در کشور است که دپارتمان تخصصی 8 زبان زنده دنیا را دارد.

  • دپارتمان تخصصی انگلیسی
  • دپارتمان تخصصی عربی
  • دپارتمان تخصصی ایتالیایی
  • دپارتمان تخصصی آلمانی
  • دپارتمان تخصصی فرانسه
  • دپارتمان تخصصی روسی
  • دپارتمان تخصصی ترکی استانبولی
  • دپارتمان تخصصی ترکی آذری

2. ترجمه فارسی به انگلیسی

برای اینکه بتوانید ترجمه رسمی فارسی به انگلیسی داشته باشید، باید به دارالترجمه ای مراجعه کنید که مترجم رسمی انگلیسی داشته باشد. خبر خوشی که برایتان داریم این است که دارالترجمه رسمی سفرا نیز دارای دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی است. دارالترجمه رسمی سفرا تنها دارالترجمه ای در کشور است که دپارتمان تخصصی 8 زبان زنده دنیا را دارد.

3. ترجمه انگلیسی به آلمانی

اگر درخواست ترجمه رسمی انگلیسی به آلمانی دارید، باید مدارک خود را به دارالترجمه ای بدهید که هم مترجم رسمی انگلیسی و هم مترجم رسمی آلمانی داشته باشد. دفتر ترجمه انگلیسی سفرا یکی از معدود دارالترجمه هاییست که هردوی این زبان ها را در خود دارد. پس شما می توانید بدون واسطه و فوری و با پایین ترین قیمت به دارالترجمه رسمی سفرا، ترجمه رسمی انگلیسی به آلمانی بدهید.

4. ترجمه انگلیسی به ایتالیایی

اگر درخواست ترجمه رسمی انگلیسی به ایتالیایی دارید، باید مدارک خود را به دارالترجمه ای بدهید که هم مترجم رسمی انگلیسی و هم مترجم رسمی ایتالیایی داشته باشد. دارالترجمه رسمی سفرا یکی از معدود دارالترجمه هاییست که هردوی این زبان ها را در خود دارد. پس شما می توانید بدون واسطه و فوری و با پایین ترین قیمت به دارالترجمه رسمی سفرا، ترجمه رسمی انگلیسی به ایتالیایی بدهید.

5. ترجمه انگلیسی به ترکی استانبولی

اگر درخواست ترجمه رسمی انگلیسی به ترکی استانبولی دارید، باید مدارک خود را به دارالترجمه ای بدهید که هم مترجم رسمی انگلیسی و هم مترجم رسمی ترکی استانبولی داشته باشد. دارالترجمه رسمی سفرا یکی از معدود دارالترجمه هاییست که هردوی این زبان ها را در خود دارد. پس شما می توانید بدون واسطه و فوری و با پایین ترین قیمت به دارالترجمه رسمی سفرا، ترجمه رسمی انگلیسی به ترکی استانبولی و بالعکس را بدهید.

6. ترجمه انگلیسی به عربی

اگر درخواست ترجمه رسمی انگلیسی به عربی دارید، باید مدارک خود را به دارالترجمه ای بدهید که هم مترجم رسمی انگلیسی و هم مترجم رسمی عربی داشته باشد. دارالترجمه رسمی سفرا یکی از معدود دارالترجمه هاییست که هردوی این زبان ها را در خود دارد. پس شما می توانید بدون واسطه و فوری و با پایین ترین قیمت به دارالترجمه رسمی سفرا، ترجمه رسمی انگلیسی به عربی بدهید.

7. ترجمه انگلیسی به فرانسه

اگر درخواست ترجمه رسمی انگلیسی به فرانسه (فرانسوی) دارید، باید مدارک خود را به دارالترجمه ای بدهید که هم مترجم رسمی انگلیسی و هم مترجم رسمی فرانسه (فرانسوی) داشته باشد. دارالترجمه رسمی سفرا یکی از معدود دارالترجمه هاییست که هردوی این زبان ها را در خود دارد. پس شما می توانید بدون واسطه و فوری و با پایین ترین قیمت به دارالترجمه رسمی سفرا، ترجمه رسمی انگلیسی به فرانسه (فرانسوی) بدهید.

8. ترجمه انگلیسی به روسی

اگر درخواست ترجمه رسمی انگلیسی به روسی دارید، باید مدارک خود را به دارالترجمه ای بدهید که هم مترجم رسمی انگلیسی و هم مترجم رسمی روسی داشته باشد. دفتر ترجمه انگلیسی سفرا یکی از معدود دارالترجمه هاییست که هردوی این زبان ها را در خود دارد. پس شما می توانید بدون واسطه و فوری و با پایین ترین قیمت به دارالترجمه رسمی سفرا، ترجمه رسمی انگلیسی به روسی بدهید.

قیمت ترجمه انگلیسی در دارالترجمه انگلیسی سفرا

طبق قانون، تمامی دفاتر ترجمه رسمی کشور موظف هستند طبق نرخنامه ترجمه رسمی قوه قضائیه عمل کنند. بنابراین شما هر دارالترجمه ای در کشور که بروید باید با قیمت های یکسان و مناسب مواجه شوید. دارالترجمه رسمی سفرا نیز از این قاعده مستئنی نیست. بنابراین هزینه ترجمه رسمی انگلیسی مطابق نرخنامه مصوب امور مترجمان است.

مشتریان دارالترجمه رسمی سفرا عموما متعلق به چه  شهرهایی هستند؟

به طور کلی در خدمات سفارش آنلاین، بحث مکان به هیچ وجه اهمیت ندارد. مشتریان گرامی از سراسر کشور، می توانند سفارش خود را در سایت سفرا ثبت نمایند. اما مشتریان ما عمدتا از

1.بهترین دارالترجمه انگلیسی در مناطق تهران

میدان انقلاب – میدان ولیعصر – میدان فردوسی – بلوار شهید اندرزگو – میدان تجریش – عباس آباد – سهروردی – میرداماد – میدان ونک –  کامرانیه- فرمانیه – نیاوران – داودیه – محمودیه – قلهک – دزاشیب – ونک – جماران – جردن – آجودانیه – ازگل – الهیه – شهرک غرب – لویزان – ولنجک –  زعفرانیه – مینی سیتی – اوین سعادت آباد – سوهانک – ظفر- اقدسیه – دروس –  درکه –  تهران ویلا – حسین‌آباد – فرحزاد – امیرآباد – خواجه عبدالله – یوسف آباد – عباس‌آباد – بهارشیراز – بهجت آباد – جلفا – زرتشت – تخت جمشید (طالقانی) – تخت طاووس – سهروردی – آپادانا – توحید – جمهوری (نادری) – استانبول – توپخانه – لاله زار – باغ صبا – فاطمی –  آرژانتین – آذربایجان – شهرک مسعودیه – افسریه  – مشیریه – خانی آباد نو – نازی‌آباد – نعمت‌آباد – یاخچی‌آباد – امیربهادر – آذری – اتابک – خراسان – خزانه – فلاح – خزانه بخارایی – شاپور- مولوی – سیروس – دروازه غار – جوادیه – یافت‌آباد – منیریه – امیریه – شوش – بازار تهران – شهرری – شهرک رسالت – یافت آباد – کالاد – شمس‌آباد – حکیمیه – نیروی هوایی – مجیدیه – حشمتیه – منصورآباد – وحیدیه – تهران نو – تهرانپارس – نارمک – شهرک امید – شهرک ویلایی زیتون – سرخه حصار – پیروزی – گرگان – ستارخان – آریاشهر – شهرک آزادی – شهر زیبا – شهران – طرشت – گیشا – چیتگر – شهرک اکباتان – کوی بیمه – تهرانسر – حصارک – آزادی – فردوس – دهکده المپیک – شهرک امیر کبیر – کن – وردآورد – مرزداران

2. بهترین دارالترجمه انگلیسی در شهرستان ها

همچنین دارالترجمه رسمی انگلیسی  سفرا مشتریانی نیز از شهرهای تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، ارومیه، قم، کرج (استان البرز)، اهواز، گرگان، رامسر، ساری، قائم شهر، ایلام، خرم آباد، بندر عباس، کیش، قشم، کاشان، بروجن، بروجرد، پردیس، پرند، کرمانشاه، رشت، زاهدان، کرمان، همدان، یزد، اردبیل، اراک، اسلامشهر، زنجان، شهریار، قدس، آمل، ملارد، دزفول، نیشابور، بابل، سبزوار، بوشهر، بجنورد، ورامین، شهرکرد، سمنان، رفسنجان، اندیمشک، یاسوج، بندر امام خمینی، بندر گناوه، تنکابن و… دارد.

آدرس سفارت انگلستان

توجه داشته باشید که در سفارت انگلستان  هیچگونه فعالیتی در رابطه با اخذ ویزای انگلیس انجام نمی شود.

آدرس: تهران – خیابان فردوسی – نبش خیابان جمهوری – ضلع شمال غربی چهارراه استانبول.
تلفن: ۰۲۱۶۴۰۵۲۰۰۰
برنامه کاری: یکشنبه تا پنج شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰
کدپستی: ۹۱۱۴۴-۱۱۳۱۶

ویدئو ترجمه فارسی به انگلیسی

خدمات سُفرا به صورت آنلاین و حضوری در ۷ روز هفته برای تهران و شهرستان‌ها به تمامی زبان‌ها انجام می شود.

نام مدرک نرخ ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه شناسنامه 630,000 ریال252,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه کارت ملی 540,000 ریال216,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه 720,000 ریال 288,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند ازدواج 1,755,000 ریال 702,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه پاسپورت 840,000 ریال 336,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهینامه رانندگی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت پایان خدمت 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دفترچه بیمه 750,000 ریال 300,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اصل یا رونوشت سند طلاق 2,025,000 ریال 810,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی و گزارش پزشکی و پزشکی قانونی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
تقدیر نامه و لوح سپاس یا حکم قهرمانی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت واکسیناسیون 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی فوت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی تجرد720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه کارت نظام پزشکی 720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از ایران1,000,000 ریال 400,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی بزرگ900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ آزمایش پزشکی کوچک900,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه مرخصی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت بازرگانی هوشمند720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ولادت720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت نظام مهندسی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت معافیت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برابر اصل مدارک صادره از خارج150,000 ریال 600,000 ریال --
شناسنامه سلامت دانش آموز4,00,000 ریال 1,600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز دفن975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک هزینه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
انواع پروانه و جواز1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
روزنامه رسمی تغییرات و تصمیمات870,000 ریال348,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
روزنامه رسمی تاسیس1,305,000 ریال 522,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
جواز کسب1110,000 ریال 444,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
گواهی های مالیاتی1,260,000 ریال 504,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه بهره برداری1,725,000 ریال 690,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه پروانه مطب 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه مهندسی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اظهارنامه وتقاضانامه ثبت شرکتها2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه اساسنامه ثبت شرکت ها 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
لیست بیمه کارکنان975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مدارک حسابرسی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترازنامه شرکتهاواظهارنامه مالیاتی1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
صورت جلسه2,000,000 ریال 800,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ثبت علائم تجاری یا ثبت اختراع1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز تاسیس1,710,000 ریال 684,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
شرکت نامه2,520,000 ریال 1,008,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه وکالت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
بارنامه گمرکی1,830,000 ریال 732,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت مباشرت1,008,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه پایان ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه دفترچه ای یا شناسنامه ساختمان1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
موافقت اصولی1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت شناسایی کارگاه1,380,000 ریال 552,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه فیش حقوقی 975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سابقه بیمه1,020,000 ریال408,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
قبوض آب و برق و تلفن و مالیات900,000 ریال 360,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A5 975,000 ریال 390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی اشتغال به کار سایز A4 975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارت540,000 ریال 216,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سابقه بیمه با ریز دستمزد 1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع گواهی یا سپرده بانکی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرینت های بانکی990,000 ریال 396,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه گواهی تمکن مالی 1,500,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم بازنشستگی660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه های کسب پزشکی و داروخانه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
فیش مستمری660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم افزایش حقوق1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
انواع اوراق مشارکت و اوراق قرضه1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
جواز اشتغال به کار660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پروانه نشر و انتشارات1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مالیات بر ارث1,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک قیمت ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
هر نوع گواهی975,000 ریال390,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
سند مالکیت تک برگی2,100,000 ریال840,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
سند مالکیت دفترچه ای1,710,000 ریال 684,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه سند وسایط نقلیه سبک 1,125,000 ریال 450,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
انواع قرارداد1,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه ومبایعه نامه وبنچاق وقولنامه رسمی +برگ بزرگ1,305,000 ریال 522,000 ریال --
اقرار نامه یا تعهدنامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A41,890,000 ریال 756,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم کارگزینی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
اجاره نامه با کد رهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
ارزیابی املاک1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
مبایعنامه با کدرهگیری1,575,000 ریال 630,000 ریال --
سند معین نشده یا غیر تیپ2,700 ریال 1,080 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
رضایتنامه و صلح نامه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دادنامه و رای دادگاه2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ابلاغیه و اخطار قضایی720,000 ریال 288,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استعلام ثبت اسناد900,000 ریال 360,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
استشهادیه1,800,000 ریال 720,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگه جلب یا احضاریه1,020,000 ریال 408,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
حکم اعضاء هیئت علمی1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
برگ سبز گمرکی یک رو1,695,000 ریال 678,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قرارداد بیمه یا بیمه شخص ثالث1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی حصر وراثت1,305,000 ریال 522,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
وکالت نامه سایز A31,620,000 ریال 648,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گزارش ورود و خروج از کشور660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
دفترچه وکالت1,350,000 ریال 540,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
قیم نامه1,665,000 ریال 666,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ریز مکالمات تلفن825,000 ریال 330,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
پرونده حقوقی2,280,000 ریال 912,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سند وسایط نقلیه سنگین1,440,000 ریال 576,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
نام مدرک تعرفه ترجمه رسمینسخه اضافی دادگستریامور خارجه
ترجمه دانشنامه شامل فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس و غیره 1,080,000 ریال432,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ریزنمرات دانشگاهی هر ترم360,000 ریال144,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه دیپلم دبیرستان یا مدرک پیش دانشگاهی 750,000 ریال 300,000 ریال600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریز نمره دبیرستان یا پیش دانشگاهی 330,000 ریال 132,000 ریال600,000 ریال600,000 ریال
ترجمه گواهی های صادره از سازمان فنی و حرفه ای یک رو 1,080,000 ریال 432,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی اشتغال به تحصیل660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
ترجمه ریزنمرات سالانه مقاطع شامل ابتدایی راهنمایی و متوسطه 660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
گواهی ریز نمرات660,000 ریال 264,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
سرفصل دروس دانشگاهی975,000 ریال 390,000 ریال 600,000 ریال 600,000 ریال
کارنامه توصیفی ابتدایی1,005,000 ریال 402,000 ریال --