دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
 

ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه

ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه | گواهی عدم سوء پیشینه برای سفارت

در برخی از سفارت ها و کشورها، هنگامی که انواع ویزای کاری، تحصیلی یا توریستی را صادر می کنند، به عنوان بخشی از مدارک ضروری، از شما ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه به ایتالیایی، انگلیسی و … را می خواهند. بنابراین، لازم است که ابتدا برای درخواست این گواهی از یکی از مراکز پلیس + 10 اقدام کرده و مراحل انگشت نگاری را پشت سر بگذارید. در بسیاری از مراکز، انگشت نگاری به صورت الکترونیکی انجام می شود. در نهایت گواهی عدم سوء پیشینه برای سفارت، توسط یک دارالترجمه معتبر ترجمه خواهد شد. می توانید ترجمه این مدارک را از دارالترجمه سفرا تهیه کنید.

 عدم سوء پیشینه برای سفارت

گواهی عدم سوء پیشینه چیست؟

گواهی نامه عدم سوء پیشینه، سند رسمی است که در نتیجه بررسی سوابق توسط پلیس یا سازمان دولتی یک کشور برای برشمردن هرگونه سوابق کیفری که متقاضی ممکن است داشته باشد، صادر می شود. سوابق کیفری ممکن است شامل دستگیری، محکومیت و احتمالاً رسیدگی کیفری باشد.

ممکن است متقاضیان برای درخواست بررسی سوابق کیفری مجبور باشند اثر انگشت و اطلاعات شخصی خاصی را ارائه کنند و پلیس یا سازمان دولتی ممکن است هزینه ای را دریافت نماید. به طور معمول بین یک الی دو هفته طول می کشد تا پس از ثبت درخواست، گواهی صادر شود. ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه نیز یک ماه از زمان صدور، دارای اعتبار است.

گواهی عدم سوء پیشینه برای سفارت

دقت در صدور گواهی عدم سوء پیشینه برای سفارت یک نگرانی اصلی است. دفتر ترجمه سفرا این اطمینان را می دهد که تمام ترجمه های ارائه شده بسیار دقیق هستند. حتی خطای جزئی در ترجمه های مترجمان سفرا نخواهید بود.

زیرا ضمن آنکه مترجمان به خوبی از زبان اصلی و مقصد آگاه هستند، تیم ویراستاری نیز مجدد آنها را بررسی تخصصی خواهد کرد. آنها در این کار، حرفه ای هستند و شما می توانید اسناد خود را با خیالی آسوده به سفرا بسپارید و مترجمان با تجربه سفرا اعتماد کنید.

هزینه ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه

ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه به ایتالیایی

ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه به ایتالیایی، انگلیسی یا آلمانی می تواند به سادگی به شما کمک کند تا برای برنامه های مهاجرتی خود اقدام کنید. توجه داشته باشید که تمامی مترجمان دارالترجمه سفرا، در ارائه خدمات ترجمه سریع و کارآمد هستند.

در واقع، این دفتر ترجمه رسمی، در ارائه خدمات ترجمه معتبر با نرخ های بسیار مناسب شناخته شده است. تا آنجا که به تحویل مربوط می شود، می توانید مطمئن باشید که ترجمه گواهی تایید شده را در زمان مقرر و با کیفیت بالایی دریافت خواهید کرد.

دقت بالا در ترجمه های ارائه شده

این نقطه قوت ترجمه گواهی است که سفرا، مدارک و اسناد هویتی را به بسیاری از زبان رایج دنیا ترجمه می کنند. هر ترجمه ای که انجام می شود با پذیرش تضمین شده در هر اداره مهاجرت همراه است. بنابراین در هر نقطه ای از جهان که باشید، می توانید جهت ترجمه این گواهی برای سفارت به ایتالیایی، انگلیسی یا آلمانی و دیگر زبان های مورد نیاز، از خدمات دارالترجمه سفرا بهره مند شوید.

ترجمه فوری گزارش های پلیس

گزارش پلیس که به عنوان مجوز پلیس یا بازرسی پلیس نیز شناخته می‌ شود، سندی است که توسط دولت یا پلیس یک کشور تعیین می ‌شود و نشان می ‌دهد که آیا یک فرد دارای سابقه کیفری است یا خیر. این اسناد ممکن است بسته به کشور مورد نظر، اسناد ترخیص پلیس، گواهی رفتار خوب، سوابق قضایی، گزارش پلیس یا هر نام دیگری باشد.

اگر برای مهاجرت به عنوان یک توریست، دانشجو یا کارگر موقت درخواست می دهید، ممکن است از شما خواسته شود که ترجمه گواهی پلیس را توسط مترجمان حرفه ای انجام دهید، اما برای اقامت دائم، دریافت این گواهی و ارائه ترجمه آن به مراجع مهاجرتی، ضرورت دارد.

ترجمه گواهی پلیس به ایتالیایی

هزینه ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه

هزینه ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه به ایتالیایی، انگلیسی و آلمانی در درالترجمه سفرا بسیار مناسب است. بنابراین اگر به ترجمه گزارش های پلیس نیاز دارید، مترجمان سفرا در ارائه ترجمه دقیق و معتبر در زبان های مختلف متخصص هستند. اگر به اطلاعات بیشتری در مورد خدمات این دفتر ترجمه نیاز دارید، با کارشناسان سفرا تماس بگیرید.

منبع