دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
 

ترجمه رسمی مدرک فنی حرفه ای

ترجمه رسمی مدارک فنی حرفه ای

اگر می خواهید همراه با ترجمه مدارک تحصیلی و شغلی خود، ترجمه رسمی مدارک فنی حرفه ای را به عنوان مدارک رسمی مهارت های شخصی خود ارائه کنید، می توانید از خدمات دارالترجمه سفرا بهره مند شوید. ترجمه مدرک فنی حرفه ای، از جمله مدارکی است که می تواند هنگام اخذ ویزای شغلی به سفارت ارائه شود. امروزه با توجه به اینکه بسیاری از کشورها نیاز مبرمی به نیروی کار دارند، ترجمه مدرک فنی حرفه ای به انگلیسی یا ترجمه فنی حرفه ای به آلمانی نقش مهمی در روند مهاجرت خواهد داشت. می توانید تعرفه ترجمه مدرک فنی حرفه ای به ایتالیایی را از دفتر ترجمه سفرا دریافت کنید.

خدمات ترجمه مدرک فنی حرفه ای

خدمات ترجمه مدرک فنی حرفه ای در سفرا توسط مترجمان متخصص در این زمینه ارائه می شود. متخصصان شاغل در این دفتر ترجمه به خوبی از آخرین روندهای حوزه خود آگاه هستند و خدماتی را ارائه می دهند که نیازهای مشتریان خود را برآورده کند.  

ترجمه گواهی فنی حرفه ای

ترجمه دقیق مدرک فنی حرفه ای

برای دست یابی به ترجمه دقیق مدرک فنی حرفه ای، بایستی دارالترجمه ای معتبر را انتخاب کنید. ترجمه مدرک فنی حرفه ای یک نوع ترجمه بسیار خاص است، زیرا نیاز به تخصص بالایی دارد که تنها با سالها تجربه در این زمینه بدست می آید. مترجمان در این دفاتر ترجمه، آموزش کافی را برای ترجمه اسناد دیده و دقت بالایی در ترجمه های خود به کار می گیرند.

ترجمه مدرک فنی حرفه ای به انگلیسی

برای ترجمه مدرک فنی حرفه ای به انگلیسی لازم است که اصل مدرک را به دارالترجمه تحویل دهید. در این ترجمه، مترجم رسمی، مشخصات ثبت شده در گواهی را که شامل نام و نام خانوادگی صاحب مدرک است، به همراه تاریخ تولد و محل صدور شناسنامه، نام رشته و زمان شروع و پایان دوره، مدت زمان دوره آموزشی و نمره را ثبت نماید.

در این راستا، مترجمان رسمی، به طور معمول از صفحه اول پاسپورت نیز یک نسخه کپی را از متقاضی دریافت می کنند تا در ثبت اطلاعات هویتی فرد، کوچکترین اشتباهی صورت نگیرد. بنابراین اگر به دنبال ترجمه مدرک فنی حرفه ای به ایتالیایی، آلمانی یا انگلیسی هستید، از خدمات دارالترجمه سفرا بهره ببرید.

ترجمه مدارک فنی به انگلیسی

تاییدیه دادگستری و امورخارجه

متقاضی می تواند برای ترجمه گواهی فنی حرفه ای خود، تاییدیه دادگستری و امور خارجه دریافت کند. دارالترجمه سفرا، ابتدا استعلام اصالت گواهی فنی و حرفه ای را از سایت رسمی سازمان فنی و حرفه ای به صورت آنلاین دریافت کرده و پس از دریافت تاییدیه از این سازمان که نشان دهنده اعتبار گواهی است، برای تاییدیه از وزارت خانه های دادگستری و امور خارجه اقدام خواهد کرد.

مدت زمان آماده شدن ترجمه مدرک فنی حرفه ای

مدت زمان آماده شدن ترجمه مدرک فنی حرفه ای به آلمانی، ایتالیایی و یا انگلیسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل همکاری نهادها و سازمان های زیربط و تایید و ارائه مدارک می شود. به طور معمول این زمان شامل 2 الی 3 روز خواهد بود.

برای تهیه ترجمه فنی حرفه ای به انگلیسی می توانید از خدمات دارالترجمه سفرا بهره مند شوید. در صورتی که محدودیت زمان دارید، آن را با کارشناسان سفرا مطرح کرده و ترجمه فوری مدارک خود را طبق زمان مقرر و با هزینه مناسب دریافت کنید.

مترجمان دفتر ترجمه سفرا، با تکیه بر تجربه و تخصص خود، می توانند ترجمه هایی دقیق را به سرعت به شما تحویل نمایند. این در حالی است که کیفیت ترجمه ها کاهش نیافته و پس از بازبینی از سوی متخصصان سفرا، به مشتری تحویل خواهد شد.

تعرفه ترجمه مدارک فنی

تعرفه ترجمه مدرک فنی حرفه ای

یکی از نکاتی که باید به آن اشاره کنیم این است که می توانید تعرفه ترجمه مدرک فنی حرفه ای را از سفرا با قیمت مناسبی دریافت کنید. هزینه ترجمه به طور معمول، هر ساله توسط قوه قضاییه به دفاتر ترجمه رسمی اعلام شده و برای هر یک از اسنادی که ترجمه انجام می شود، این نرخنامه در نظر گرفته خواهد شد.

منبع