دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

نقص پرونده در فرآیند ترجمه سریع

نقص پرونده در ترجمه سریع

دارالترجمه رسمی سفرا ۵۱۸ به عنوان بزرگترین مرکز ترجمه رسمی کشور و با برخورداری از هفت دپارتمان زبان‌های خارجی افتخار دارد  سریع‌ترین خدمات ترجمه رسمی را به هم میهنان عزیز ارائه نماید. برای استفاده از خدمات ترجمه فوری می‌توانید با تماس با دارالترجمه رسمی سفرا ۵۱۸ شما نیز از این خدمات بهره‌مند شوید. در بسیاری از موارد مشتریان عزیز   به فوریت‌های ترجمه نیاز پیدا می‌کنند و به دنبال دارالترجمه‌ای می‌گردند که بتواند نیاز آنان را در سریع‌ترین وقت و با بهترین کیفیت مرتفع گرداند. به عنوان مثال در موارد متعددی شاهد بوده‌ایم که مشتریان عزیز با مراجعه به سفارتخانه‌های خارجی و ارائه مدارک و ترجمه‌های مربوطه با نقص پرونده مواجه می‌شوند و در این گونه موارد به فوریت‌های ترجمه رسمی نیاز پیدا می‌کنند.

شما هموطنان عزیز می‌توانید در برخورد با چنین مواردی بلافاصله با دارالترجمه رسمی سفرا ۵۱۸ تماس حاصل نموده و از فوریت‌های ترجمه این دفتر استفاده نمایید. البته لازم است قبل از مراجعه به سفارتخانه نسبت به کامل بودن مدارک و ترجمه‌های خود اطمینان حاصل نموده و در روز مراجعه به سفارت با آرامش خاطر  مدارک را به کارمند مربوطه تحویل نمایید اما با این وجود مواردی وجود دارد که علیرغم توجه متقاضی به کامل بودن مدارک  توسط کارمندان سفارتخانه‌های خارجی بنا به دلایلی نقص پرونده زده و لاجرم متقاضیان مجبور می‌شوند برای جلوگیری از هدر رفتن نوبت خود بلافاصله به دارالترجمه مراجعه نموده و در ظرف کوتاه‌ترین مدت ممکن برای برطرف کردن نقص پرونده اقدام نمایند. در این گونه موارد بدون هیچگونه تردید  با دفتر ترجمه رسمی سفرا ۵۱۸ هماهنگی نمایید تا در اسرع وقت نسبت به حل مشکلتان اقدام لازم و عاجل به عمل آید..

برای جلوگیری از مواجه شدن با نقص پرونده ضروری است از همان آغاز فرایند آماده سازی مدارک و ترجمه‌ها به چک لیست داده شده از سوی سفارتخانه مورد نظر توجه نموده و نسبت به فراهم آوردن یک به یک موارد اقدام لازم صورت گیرد. این مسئله کمک شایانی به روانی و تسهیل فرایند تشکیل پرونده و مراحل بعدی می‌کند و از به هدر رفتن وقت و انرژی شما جلوگیری خواهد نمود.

یکی از مشکلاتی که گاهی مراجعه کنندگان به سفارتخانه‌های خارجی با آن مواجه می‌شوند اشتباه در ترجمه و یا در اسپل مشخصات و یا شماره شناسنامه یا کارت ملی و یا تاریخ تولد است. اساسا این مطلب را مد نظر داشته باشید که در فرایند ترجمه و یا حداکثر در زمان تحویل ترجمه از دارالترجمه‌ها، یک بار نیز خودتان این گونه موارد را چک نموده و در صورت مشاهده اشتباهات احتمالی از دارالترجمه‌ها بخواهید نسبت به رفع مشکل اقدام نموده تا در زمان مراجعه به سفارتخانه‌ها و به ویژه سفارتخانه‌های کشورهایی که در ایران نمایندگی ندارند و مجبور می‌شوید برای گرفتن نوبت و وقت مصاحبه به کشورهای همسایه سفر کنید با مشکلی مواجه  نشوید.

دارالترجمه رسمی سفرا ۵۱۸ افتخار دارد با کادری مجرب و کارآزموده و با صرف وقت فراوان و کنترل نهایی ترجمه ها، رضایت تمامی مشتریان عزیز را جلب نماید و از این رو با افتخار، نام دارالترجمه سفرا 518 به عنوان یکی از دفاتر ترجمه موفق و دارای کارنامه حرفه ای متمایز در میان دارالترجمه های کشور می درخشد.