دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
 

ترجمه ریز نمرات

ترجمه ریز نمرات | هزینه ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاهی و دبیرستان

ترجمه ریز نمرات به زبان های رایج همانند انگلیسی، آلمانی و ایتالیایی قابل ارائه به مراکز آموزشی معتبر دنیا می باشد. این ترجمه ها می بایست تاییدیه وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه را داشته باشد. افرادی که از دانشگاه های آزاد فارغ التحصیل شده اند، بایستی تایید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد را نیز همراه با دیگر مدارک ارائه کنند. از سویی دیگر، کسانی که از دانشگاه های دولتی فارغ التحصیل شده اند، تایید وزارت علوم و تحقیقات را نیاز دارند. در صورتی که نیاز به ترجمه ریز نمرات کارشناسی و دبیرستان دارید، می توانید از خدمات دارالترجمه سفرا بهره مند شده و هزینه ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاهی و دبیرستان را از کارشناسان این دفتر ترجمه دریافت کنید.

ترجمه ریز نمرات

ترجمه ریز نمرات به ایتالیایی

ترجمه رسمی مدارک به ایتالیایی، یکی از مواردی است که درخواست زیادی داشته و توسط مترجمان حرفه ای و متخصص سفرا آماده می شود. در واقع کسانی که قصد دارند در خارج از کشور به تحصیل در مقاطع بالاتر ادامه دهند، نیاز دارند تا این مدارک را ارائه کنند.

مهاجرت تحصیلی به دانشگاه های معتبر، نیاز به ارائه ترجمه مدارک رسمی و معتبر است. البته دیده شده است که برخی از موسسات آموزشی در بعضی از کشورها، هنگام ثبت نام ابتدایی، مدارک غیر رسمی و موقت دانشگاه ها را پذیرش می کنند.

ترجمه ریز نمرات به آلمانی

ممکن است که به ادامه تحصیل در آلمان فکر کنید که در این صورت به ترجمه این مدارک به آلمانی نیاز خواهید داشت. اما باید توجه داشته باشید که ارائه مدارک غیر رسمی هنگام پذیرش دانشگاه، کمکی به شما نخواهد کرد. این مدارک می بایست با مهر و امضای مترجم همراه بوده و در یک دارالترجمه رسمی صورت گیرد.

ترجمه ریز نمرات

ترجمه مدارک به انگلیسی

متناسب با شرایط پذیرش دانشگاه، ممکن است به ترجمه مدارک به انگلیسی نیاز داشته باشید. بنابراین لازم است که ابتدا مدارک مورد درخواست دانشگاه مقصد خود را بررسی کنید. در نظر داشته باشید که این مدارک به طور معمول دارای اعتبار 6 ماهه بوده و پس از آن لازم است که برای دریافت ترجمه رسمی از دارالترجمه اقدام کنید.

هزینه ترجمه رسمی مدارک دانشگاهی و دبیرستان

هزینه ترجمه رسمی هر ترم : 36.000 تومان و به ازای هر درس 1.350 تومان

مدت زمان ترجمه رسمی ریزنمرات : 3 تا 4 روز کاری

امکان ترجمه رسمی فوری دروس : 2 روز کاری

اگر برای ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاهی، نیاز به مهر دادگستری و امور خارجه دارید حتما بدید از سامانه سجاد کد صحت دریافت کنید. هزینه دریافت مهر دادگستری برای ترجمه ریزنمرات به انگلیسی و سایر زبان ها ۶۵.۰۰۰ تومان و هزینه مهر وزارت امورخارجه به ازای هر صفحه مبلغ ۱۵.۰۰۰ تومان می باشد. و در صورتی که متقاضی تمایل به نسخه اضافی داشته باشد ۲۵ درصد نرخ نیز به هزینه ترجمه اضافه خواهد شد؛ همچنین بابت خدمات دفتری و پلمپ مدرک نیز ۳۰.۰۰۰ تومان اضافه خواهد شد.

این تعرفه که هر ساله توسط اداره مترجمین قوه قضاییه تعیین می شود، توسط دارالترجمه های رسمی همچون سفرا دریافت می شود. می توانید برای اطلاع از هزینه های ترجمه  با کارشناسان سفرا در تماس باشید.