دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

ارائه خدمات ترجمه در تعطیلات نوروز 1403

خدمات ترجمه رسمی در تعطیلات نوروز

ضمن عرض تبریک و شادباش فرارسیدن سال نو و عید نوروز 1403 و تقارن آن با بهار رمضان، دارالترجمه رسمی 518 سفرا افتخار دارد به اطلاع شهروندان و هموطنان عزیز برساند که   این دارالترجمه از روز پنجم فروردین ماه 1403 فعالیت‌های خود را از سر خواهد گرفت. با عنایت به نیاز هموطنان عزیز به خدمات ترجمه رسمی از یک سو و تعطیلی دارالترجمه‌های کشور از جمله دارالترجمه‌ های تهران در طی تعطیلات نوروز معمولاً هموطنان عزیز با مشکلات متعددی در این خصوص مواجه می‌شوند.

لذا دارالترجمه ۵۱۸ سفرا طبق روال سال‌های گذشته برای پاسخگویی به نیاز هموطنان عزیز افتخار دارد خدمات ترجمه رسمی به زبان‌های مختلف را ارائه نماید. دارالترجمه ۵۱۸ سفرا به عنوان یکی از بزرگترین دفاتر ترجمه رسمی کشور و با برخورداری از چندین دپارتمان در زبان‌های مختلف دارالترجمه‌ای شناخته شده برای هموطنان عزیز مقیم داخل و خارج کشور است. مشتریان گرامی می‌توانند با مراجعه مستقیم  به دارالترجمه ۵۱۸ سفرا و یا با تماس با شماره تلفن‌های درج شده در سایت هماهنگی نموده و مدارک خود را به دارالترجمه تحویل دهند.

خدمات ترجمه در دارالترجمه رسمی ۵۱۸ سفرا عبارت است از ترجمه به زبان‌های انگلیسی، عربی، ایتالیایی، ترکی، روسی و فرانسه. از این رو هموطنان عزیز می‌توانند حتی در طی تعطیلات نوروز سفارشات خود را در دارالترجمه رسمی ۵۱۸ سفرا ثبت نموده تا زودتر بتوانند به امور بعدی مربوط به تحصیل و مهاجرت بپردازند. در خصوص برخی از زبان‌ها امکان انجام ترجمه در طی تعطیلات وجود دارد و در خصوص برخی از زبان‌ها به دلیل تراکم بالای سفارشات امکان ثبت سفارش فراهم است. طبیعتاً سفارشات ترجمه هرچه زودتر ثبت شود تحویل ترجمه به همراه تاییدات دادگستری و خارجه نیز زودتر انجام خواهد شد.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم در صورت فوریت، فرصت را مغتنم شمرده و سفارشات خود را در طی تعطیلات نوروز به دارالترجمه رسمی ۵۱۸ سفرا تحویل نمایید. از ویژگی‌های ثبت سفارشات ترجمه در دارالترجمه رسمی ۵۱۸ سفرا در طی تعطیلات نوروز این است که می‌توانید  بدون مواجه شدن با طرح آلودگی هوا و طرح ترافیک با خودروی شخصی خود به میدان انقلاب آمده و در ظرف کوتاه ترین مدت سفارشات ترجمه خود را به دارالترجمه ۵۱۸ سفرا تحویل دهید.  البته امکان ترجمه فوری به برخی زبان ها هم وجود دارد که در این خصوص باید با دارالترجمه هماهنگی به عمل آورید. هموطنان شهرستانی در طی تعطیلات نوروز نیز می توانند ابتدا از طریق تماس تلفنی و سپس ارسال مدارک به دارالترجمه از خدمات ترجمه رسمی دارالترجمه رسمی ۵۱۸ سفرا بهره مند شوند.

خدمات ترجمه رسمی در تعطیلات نوروز

برای تسریع در ارائه خدمات از هموطنان عزیز خواهشمندیم قبل از تحویل مدارک به دارالترجمه با شماره تماس‌های 09123597309 و 09124432340 تماس حاصل نموده و  از اخذ مشاوره تلفنی رایگان مدارک مورد نیاز را به دارالترجمه ارسال نمایند. بدیهی است ارسال ناقص مدارک به دارالترجمه موجب طولانی شدن روند ترجمه خواهد شد. مشتریان گرامی توجه داشته باشند که یکی از مدارک مورد نیاز در زمان ترجمه ارسال صفحه اول گذرنامه شامل مشخصات فردی می‌باشد.

در مواردی مشاهده می‌شود که مشتریان گرامی بدون توجه به این مسئله مهم از مترجمان رسمی درخواست می‌کنند که مشخصات را طبق نظر خود مترجم در ترجمه وارد نمایند که این مسئله موجب بروز مشکلات متعددی در خارج کشور برای آنان خواهد شد؛ لذا توصیه می‌شود حتماً تصویر صفحه اول گذرنامه خود را به پیوست سایر مدارک به دارالترجمه تحویل دهند. هموطنانی که درخواست ترجمه مدارک تحصیلی خود به زبان‌های خارجی را دارند در نظر داشته باشند که اگر دانش آموخته دانشگاه‌های دولتی غیر پزشکی و یا دانشگاه‌های پیام نور و غیرانتفاعی هستند ضروریست قبل از ارسال مدارک به دارالترجمه حتماً در سامانه سجاد استعلام مدارک تحصیلی خود را اخذ نمایند و برگه استعلام را ضمیمه مدارک خود نموده و به دارالترجمه تحویل نمایند.

و اما دانش آموختگان رشته‌های علوم پزشکی دولتی می‌بایست مدارک خود را به تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسانده و مهر بلامانع بودن ترجمه را در پشت مدارس خود داشته باشند. دانش آموختگان دانشگاه آزاد نیز مدارکشان را باید علاوه بر ممهور کردن به مهر سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی استعلام مدارک تحصیلی را از سایت استعلام مدارک تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی دریافت نمایند.  در خصوص مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی و کارنامه‌های مربوطه نیز لازم به توضیح است که این مدارک علاوه بر ممهور شدن به مهر مدرسه، منطقه و اداره کل استان میبایست در سامانه استعلام آموزش و پرورش استعلام شده و برگه استعلام نیز در اختیار دارالترجمه قرار گیرد. لازم به توضیح است  دارالترجمه ۵۱۸ سفرا آمادگی دارد استعلام مدارک وزارت آموزش و پرورش را برای مشتریان عزیز اخذ نماید. علاوه بر این، خدمات  آپوستیل و سامانه میخک وزارت امور خارجه نیز توسط دارالترجمه رسمی ۵۱۸ سفرا انجام می‌شود.

در پایان امیدواریم خدمات دارالترجمه رسمی 518 سفرا رضایت شما هموطنان عزیز را فراهم آورد.

سال خوبی داشته باشید.