دارالترجمه رسمی سُفرا

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
 

تایید مدارک دانشگاه آزاد برای ترجمه

تایید مدارک دانشگاه آزاد برای ترجمه

تایید مدارک دانشگاه آزاد برای ترجمه، از جمله مدارکی است که هنگام مهاجرت کاری و تحصیلی به آن نیاز خواهید داشت. در صورتی که قصد دارید به کشور دیگری مهاجرت کرده و قصد دارید برای تحصیل یا کار در آن کشور برنامه ریزی کنید، لازم است که مدارکی را به سفارت، محل کار و یا دانشگاه ارائه کنید. تایید ریز نمرات دانشگاه آزاد برای ترجمه یکی از این مدارک است. شما می توانید سفارش ترجمه مدارک دانشگاه آزاد خود را به دارالترجمه سفرا سپرده و در عین حال، قیمت ترجمه مدرک دانشگاه آزاد به انگلیسی را از کارشناسان ایشان جویا شوید.

 مدارک مربوط به دانشگاه آزاد

اخذ تایید مدارک دانشگاه آزاد برای ترجمه

در صورتی که تحصیلات خود را در دانشگاه آزاد طی کرده اید، همانگونه که اشاره شد، به عنوان مدارک تحصیلی خود، به تایید مدارک دانشگاه نیاز خواهید داشت. در واقع، آزاد سازی مدارک، چندان پیچیده نیست.

در دانشگاه آزاد، می بایست ابتدا پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه و تسویه حساب با بخش مالی، تقاضای مدارک تحصیلی خود را ارائه کنید. هنگامی که دانشنامه خود را به همراه تایید ریز نمرات دانشگاه آزاد برای ترجمه دریافت کردید، زمان آن رسیده است که درخواست تایید مدارک دانشگاه آزاد را ارائه کنید.

برای دریافت تاییدیه، نیاز است تا مهر سازمان مرکزی دانشگاه آزاد را دریافت کنید. در نظر داشته باشید که دانشنامه دانشگاه آزاد شما می بایست حتما مهر و امضای ریاست دانشگاه و بخش فارغ التحصیلان را داشته باشد. در غیر این صورت، تاییدیه شما برای ترجمه مدارک دانشگاه به اشکال خواهد خورد.

تایید ریزنمرات دانشگاه آزاد برای ترجمه

تایید ریز نمرات دانشگاه آزاد برای ترجمه نیز یکی دیگر از مواردی است که هنگام مهاجرت به آن نیاز خواهید داشت. برای تاییدیه ریزنمرات دانشگاه، لازم است تا به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد مراجعه کنید. در این مرحله سازمان مرکزی دانشگاه آزاد پس از تایید، ریز نمرات را تحویل خواهد داد که فقط برای ترجمه رسمی قابل استفاده خواهد بود.

ترجمه تایید ریز نمرات

ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

هنگامی که تایید مدارک دانشگاه آزاد برای ترجمه را دریافت کردید، می توانید برای ترجمه مدارک اقدام نمایید. برای این کار، دارالترجمه رسمی سفرا شما را یاری خواهد کرد. می توانید اصل مدرک خود را به کارشناسان سفرا سپرده و به راحتی در زمان مقرر، ترجمه هایی دقیق و صحیح را که دارای کیفیتی بالاست، دریافت کنید.

مراحل ترجمه اسناد تحصیلی 

اگر قصد مهاجرت تحصیلی یا شغلی دارید، لازم است که مراحل ترجمه مدارک مربوط به دانشگاه آزاد را بدانید. پس از دریافت تایید مدارک و تایید ریز نمرات دانشگاه آزاد برای ترجمه، لازم است که اصل مدارک و تاییدیه های خود را به دفتر ترجمه رسمی بسپارید. قیمت ترجمه مدرک دانشگاه آزاد به انگلیسی در این دفتر کاملا مناسب است.

از آنجایی که پرونده های مهاجرتی تحصیلی شمار بالایی دارد، لذا حجم ترجمه مدارک بالا بوده و دانشجویان و فارغ التحصیلان باید زمان مناسبی را پیش از درخواست پذیرش خود برای ترجمه در نظر بگیرند. مهم است که دارالترجمه ای انتخاب شود که دارای مترجمانی دقیق و با تجربه بوده و در موعد مقرر ترجمه های متقاضیان را ارائه کند تا درخواست پذیرش آنان با تاخیر همراه نبوده یا منتفی نگردد.

قیمت ترجمه تاییدیه مدارک دانشگاهی

قوانین خاص دانشگاه ها

مطابق با قوانین خاص دانشگاه ها، لازم است که به عنوان اولین اقدام، برای آزاد سازی مدرک تحصیلی و تایید مدارک دانشگاه  اقدام کنید. در صورتی که مشمول سربازی هستید و یا به دلیل دریافت وام دانشجویی، آزاد سازی مدارک شما ممکن نیست، ابتدا باید برای رفع این مساله اقدام کنید.

از سویی دیگر توجه داشته باشید که لازم است ترجمه مدارک می بایست همراه با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه باشد. دارالترجمه موظف است تا مدارک دانشگاهی را با دقت بالا و بدون هیچ نقضی ترجمه نموده و پس از آن برای دریافت تاییدیه های وزارت امورخارجه و دادگستری اقدام کند تا پذیرش دانشگاه ها رد نشود.

قیمت ترجمه مدرک دانشگاه آزاد به انگلیسی

اگر برای تایید ریز نمرات دانشگاه آزاد برای ترجمه اقدام کرده اید، می توانید سفارش ترجمه را به سفرا سپرده و قیمت ترجمه به انگلیسی را از کارشناسان این دفتر ترجمه رسمی سوال کنید.